FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2800 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Taniec smierci 
[powiadom znajomego]    
Autor "Taniec smierci"   

Asia_Z
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 12:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

bardzo pilnie potrzebuje jakiś średniowieczny utwór dotyczący tańca śmierci. wiem ze jest tu juz dużo takich tematów, ale wszędzie jest tylko "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze Śmiercią" a to już mam. dużo szkuałam na necie ale nic nie znalazłam. Baaaardzo proszę o pomoc

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 14:02       [zgłoszenie naruszenia]

-"Treny" Jana Kochanowskiego;

-"A imię jemu Śmierć" Jarosława Marka Rymkiewicza;

-"Jeździec" Jerzego Lieberta;

-"Arcy-mistrz" Adama Mickiewicza;

-"O śmierci bez przesady" Wisławy Szymborskiej;

-"Wywiad" Mirona Białoszewskiego;

Tyle co pamiętam.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Taniec smierci

Warto przeczytać: "Błękitna Rapsodia" Gershwina tłem do... | Interpretacja poezji Skamandrytów | Model odpowiedzi do fragmentu | Włochy w okresie renesansu - pilnie prosze o pomoc. | Misijna olimpiada wiedzy o afryce | streszczenie Kwiatkow sw franciszka z azyzu | historia przemysłu polskiego | [zmęczył mnie język..] Bruno Jasieński | [historia] | [historia] Nieprzemijające wartości świata greckiego. pomysły ? | szczypiorski "poczatek" daje dla znalazcy soga w kazdym dziale! | maly ksiaze | Wypracowanie - romantyzm | Współczesny terroryzm [?] mala pomoc :D | Prace z próbnej matury | [pol]Antygona | na pryzmat pada | biedroń | Syreny | rolki | golarka | żmuda | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.