FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 10964 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Tatry, par zdj. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tatry, par zdj."   

GjeEm
 Wysana - 5 sierpie 2013 19:03        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Jako e w ku odpokutowuj zbyt zabjcze dla mnie tempo to wstawi kilka zdj z ostatniej wycieczki na Rysy, za jaki czas uderzam znowu gdzie to moe kolejne kilka zdj dojdzie.

wyjazd o 4, parking na ysej polanie-dolina piciu staww-Krzyne- schronisko i 2h snu(Nayebace rozrabiay, a jak poszy spa to si zrobio zimno w choler). Rano o 3.30 do Morskiego Oka, stamtd 2,10 min wejcie na Rysy, 2,30 min zejcie.
Trasa fajna, ale mimo tego e nie czuem zmczenia na trasie to po powrocie do samochodu miaem ju nudnoci, nie wiem czy z zatrucia czym, czy z jakiego innego powodu. W drugim dniu zjadem dwie kanapki w cigu caego dnia, nie miaem wicej prowiantu a wczenie rano kuchnie pozamykane w schroniskach

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 19:08:39

GjeEm
 Wysana - 5 sierpie 2013 19:09      [zgoszenie naruszenia]

a to ja!

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 19:57:46

INSOMNIA
 Wysana - 5 sierpie 2013 20:26      [zgoszenie naruszenia]

Nie chod bez prowiantu, bo Ci kiedy na szlaku paliwa zabraknie.

MrMojo
 Wysana - 5 sierpie 2013 20:35      [zgoszenie naruszenia]

sog

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

GjeEm
 Wysana - 5 sierpie 2013 20:38      [zgoszenie naruszenia]

miaem, tylko wszystko pierwszego dnia poszo, wieczorem mam wilczy apetyt..

z drugiej strony, to na pewno gupie, ale lubi nawet takie stany mocnego wyczerpania. Koncentracja na atwym celu- doj, wszystko inne niewane.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 20:44:32

mlkv
 Wysana - 5 sierpie 2013 20:45      [zgoszenie naruszenia]

z drugiej strony, to na pewno gupie, ale lubi nawet takie stany mocnego wyczerpania.

No troch tak.

Ale foty przepikne, dziki za wrzucenie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

GjeEm
 Wysana - 5 sierpie 2013 20:51      [zgoszenie naruszenia]

Teraz o tym tak mwi, jak wszystko poszo dobrze. Tak mam natur

Kiedy dostaem 20km od domu jednej z najgorszych migren w yciu- miewaem przez pewien czas. Wymioty spowodowane blem gowy ca drog, wiatowstrt straszny. O, to byo przeycie ekstatyczne, moe nie wtedy, ale jak ju dotarem do domu. To w Beskidach byo, wic tylko maszerowa miaem, ale i tak ciekawe, dowiaduje si wtedy czowiek o sobie duo.
podobno z tego sie wyrasta, jak juz si dowie za duo.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 20:55:28

INSOMNIA
 Wysana - 5 sierpie 2013 21:06      [zgoszenie naruszenia]

Tylko jak co le pjdzie, to bdzie Ci ciga TOPR, a nie wiem po co chopakom robi dodatkow robot. Wic to, e tak masz natur to aden powd do samozadowolenia, szlaki w Tatrach nie s wymagajce, jezeli tylko kto ma odrobin rozsdku.
Wieczorem masz wilczy apetyt bo wydatek energetyczny w cigu dnia jest duy przy sporych przewyszeniach, musisz to po prostu uwzgldnia.
Jeeli pisz dwie godziny i potem ruszasz na szlak po minimalnym posiku, to na wasn prob moesz mie problem.
Nie jad w tym roku w Tatry-w lato ich nie lubi, moe w lutym mi si uda, jak dobrze pjdzie to niedugo bd na kameralnej imprezie w Beskidzie ywieckim. A we wrzeniu urlop, myl powoli o Bieszczadach.

Za zdjcia SOG.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2013-08-05 21:09:38

Andromedaa
 Wysana - 5 sierpie 2013 21:11      [zgoszenie naruszenia]

Polecam Granaty

Fotki fajne.

Znawca -

GjeEm
 Wysana - 5 sierpie 2013 21:19      [zgoszenie naruszenia]

Najlepsza wedug mnie jest jesie.
W tym roku miao miejsce ciekawe wydarzenie, z Rumunii, przez Ukrain, Polsk, Czechy i Sowacj wdruje Redyk Karpacki, pasterze z kilkoma setkami owiec. S ju w Polsce, i jako e znam ich dobrze to mam zamiar doczy do nich na kilka dni. To ju po prostu wdrwka jest, ale nawet wol i dugo i przez kilka dni, ni szybko na ciszych szlakach.

Pitt, troch chodziem i znam jako tako reakcje swojego organizmu.
Co do jedzenia, to nie sdz nawet eby te nudnoci po powrocie do samochodu byy spowodowane niejedzeniem, bo nigdy wczeniej tak na gd nie reagowaem. Nie czuj si nie wiadomo kim, czasem przesadzam, ale przyzwyczajony jestem do takiego odywiania si na szlaku.
Zreszt patrzc na zaprawionych pasterzy. To jak oni funkcjonuj to jest nie do pojcia. W zeszym roku szedem z nimi przez dwa dni i przez dwa dni zjedli moe ptko kiebasy i such buk na gow. Do tego jakie lene owoce + piwko. Nie porwnuj si do nich, ale przyzwyczajony organizm umie sobie radzi.

Na orlej byem andromeda, ale szczerze mwic wejcie na rysy podobao mi si bardziej. Na orl te acuchy byy tak jakby "na wieo" na rysach wczeniejsze podejcie, przy szybkim tempie ju troch dawao w ko, co za tym idzie acuchy wymagay wicej skupienia.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 21:21:41

INSOMNIA
 Wysana - 5 sierpie 2013 21:28      [zgoszenie naruszenia]

Spoko. Ja te wol dusze dystanse

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Tatry, par zdj.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7