FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4919 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Tatry, parę zdjęć. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Tatry, parę zdjęć."   

GjeEm
 Wysłana - 5 sierpień 2013 19:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jako że w łóżku odpokutowuję zbyt zabójcze dla mnie tempo to wstawię kilka zdjęć z ostatniej wycieczki na Rysy, za jakiś czas uderzam znowu gdzieś to może kolejne kilka zdjęć dojdzie.

wyjazd o 4, parking na łysej polanie-dolina pięciu stawów-Krzyżne- schronisko i 2h snu(Nayebańce rozrabiały, a jak poszły spać to się zrobiło zimno w cholerę). Rano o 3.30 do Morskiego Oka, stamtąd 2,10 min wejście na Rysy, 2,30 min zejście.
Trasa fajna, ale mimo tego że nie czułem zmęczenia na trasie to po powrocie do samochodu miałem już nudności, nie wiem czy z zatrucia czymś, czy z jakiegoś innego powodu. W drugim dniu zjadłem dwie kanapki w ciągu całego dnia, nie miałem więcej prowiantu a wcześnie rano kuchnie pozamykane w schroniskach

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 19:08:39

GjeEm
 Wysłana - 5 sierpień 2013 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

a to ja!

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 19:57:46

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 5 sierpień 2013 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chodź bez prowiantu, bo Ci kiedyś na szlaku paliwa zabraknie.

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

MrMojo
 Wysłana - 5 sierpień 2013 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

sog

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

GjeEm
 Wysłana - 5 sierpień 2013 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

miałem, tylko wszystko pierwszego dnia poszło, wieczorem mam wilczy apetyt..

z drugiej strony, to na pewno głupie, ale lubię nawet takie stany mocnego wyczerpania. Koncentracja na łatwym celu- dojść, wszystko inne nieważne.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 20:44:32

mlkv
 Wysłana - 5 sierpień 2013 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

z drugiej strony, to na pewno głupie, ale lubię nawet takie stany mocnego wyczerpania.

No trochę tak.

Ale foty przepiękne, dzięki za wrzucenie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

GjeEm
 Wysłana - 5 sierpień 2013 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz o tym tak mówię, jak wszystko poszło dobrze. Taką mam naturę

Kiedyś dostałem 20km od domu jednej z najgorszych migren w życiu- miewałem przez pewien czas. Wymioty spowodowane bólem głowy całą drogę, światłowstręt straszny. O, to było przeżycie ekstatyczne, może nie wtedy, ale jak już dotarłem do domu. To w Beskidach było, więc tylko maszerować miałem, ale i tak ciekawe, dowiaduje się wtedy człowiek o sobie dużo.
podobno z tego sie wyrasta, jak juz się dowie za dużo.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 20:55:28

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 5 sierpień 2013 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko jak coś źle pójdzie, to będzie Cię ściągał TOPR, a nie wiem po co chłopakom robić dodatkową robotę. Więc to, że taką masz naturę to żaden powód do samozadowolenia, szlaki w Tatrach nie są wymagające, jezeli tylko ktoś ma odrobinę rozsądku.
Wieczorem masz wilczy apetyt bo wydatek energetyczny w ciągu dnia jest duży przy sporych przewyższeniach, musisz to po prostu uwzględniać.
Jeżeli śpisz dwie godziny i potem ruszasz na szlak po minimalnym posiłku, to na własną prośbę możesz mieć problem.
Nie jadę w tym roku w Tatry-w lato ich nie lubię, może w lutym mi się uda, jak dobrze pójdzie to niedługo będę na kameralnej imprezie w Beskidzie Żywieckim. A we wrześniu urlop, myślę powoli o Bieszczadach.

Za zdjęcia SOG.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2013-08-05 21:09:38

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 5 sierpień 2013 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam Granaty

Fotki fajne.

Znawca -

GjeEm
 Wysłana - 5 sierpień 2013 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepsza według mnie jest jesień.
W tym roku miało miejsce ciekawe wydarzenie, z Rumunii, przez Ukrainę, Polskę, Czechy i Słowację wędruje Redyk Karpacki, pasterze z kilkoma setkami owiec. Są już w Polsce, i jako że znam ich dobrze to mam zamiar dołączyć do nich na kilka dni. To już po prostu wędrówka jest, ale nawet wolę iść długo i przez kilka dni, niż szybko na cięższych szlakach.

Pitt, trochę chodziłem i znam jako tako reakcje swojego organizmu.
Co do jedzenia, to nie sądzę nawet żeby te nudności po powrocie do samochodu były spowodowane niejedzeniem, bo nigdy wcześniej tak na głód nie reagowałem. Nie czuję się nie wiadomo kim, czasem przesadzam, ale przyzwyczajony jestem do takiego odżywiania się na szlaku.
Zresztą patrząc na zaprawionych pasterzy. To jak oni funkcjonują to jest nie do pojęcia. W zeszłym roku szedłem z nimi przez dwa dni i przez dwa dni zjedli może pętko kiełbasy i suchą bułkę na głowę. Do tego jakieś leśne owoce + piwko. Nie porównuję się do nich, ale przyzwyczajony organizm umie sobie radzić.

Na orlej byłem andromeda, ale szczerze mówiąc wejście na rysy podobało mi się bardziej. Na orlą te łańcuchy były tak jakby "na świeżo" na rysach wcześniejsze podejście, przy szybkim tempie już trochę dawało w kość, co za tym idzie łańcuchy wymagały więcej skupienia.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2013-08-05 21:21:41

PITTT
woli psy niż ludzi
 Wysłana - 5 sierpień 2013 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko. Ja też wolę dłuższe dystanse

SFD Ju-Jitsu TEAM

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Tatry, parę zdjęć.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Avtolegendy ZSRR | Taniec | Naprawa/odnowa gitary klasycznej | Tenacious D Classico | "Wiezienna zabawka" z kości do gry i gumki | miniaturki alkoholi ( lub jak ktoś woli - alkohole w wersji mini ) ... | Książka | Mike Oldfield gitara klas. | Książka fantasy | Chomik 4+letni %-) | Ile może kosztować "taki" tatuaż? | Dwa biciki do oceny :D | Talisman: Magia i miecz | co wybrać SW | Pomoc w budowie terrarium | niszczycielski szynszyl - jak go odstraszyć | DjRafi | klub | clubbing | tanczenie w klubie | taniec | PabloKowo | zamienniki do drukarki | tusz | atrament | ploter | CISS | ile lodów | uległa | dymanie małolat | orgia | huawei g300 | faramka | najlepsza kreatyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.