FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1911 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Tatuś kurde i jego "małe" księżniczki. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tatuś kurde i jego "małe" księżniczki."   

chemistry
 Wysłana - 21 marzec 2008 11:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Jak daleko może posunąć się ojciec w trosce o swoje córki?
To ze nie widzi mu sie nocowanie jego 17 letniej córki poza domem (mojej dziewczyny) to tutaj jestem w stanie go zrozumieć. Ale podobnie nie widzi mu się moje noclegowanie u niej. Raz pozwolił mi na spanie u niej ale to pod warunkami że spimy odzielnie, drzwi do pokoju otwarte i wpadal co 20 minut zadawac jakieś glupie pytania (w rzeczywistości kontrola), oki to tez jakos jestem w stanie przełknąć. W rzeczywistości wiecej razy u niej spałem bo koleś wyjezdza na roboty do Beneluxu a mama dziewczyny jest za mna.
Kompletnie nie mieści mi sie w glowie to co robi ze starszą córką, 20 lat w tym roku kończy a od roku prawie siedzi w Irlandii i dziewczyna sama sie utrzymuje. Dwa dni temu dowiedział sięze mieskza tam z chłopakiem facet zareagował tak, że powiedział jej że juz nie jest jego córką i ma nie pokazywać się w domu, pewnie mu przejdzie i jakos sie dogadają ale sama pierwsza reakcja jaka była.
Żeby nie było że ja jestem jakis h ujowy i ojciec probuje poprostu wyrwać chwasta to każdy chłopak jej i jej siostry jest u ich ojca na NIE. Mnie na samym początku lubiał nawet ale jak zauważył, że związek nasz nie polega juz tylko na spotkaniach pod szkołą i chodzeniu ze sobą za rączkę to przestałem mu się równierz widzieć.
Wypowiedzcie się prosze czy to ja jestem wychowany jakos zbyt liberalnie i nie potrafie zrozumiec tej miłości ojca do córek czy koleś rzeczywiście ma troche nierówno pod sufitem.
Jesli ma to znaczenie to mieskzająoni na wiosce zabitej dechami, jej tata to taki typowy chłop z widlami.

Raskus.
Biofil
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

Koleś ma nierówno pod sufitem, z Tobą w tej kwestii wszystko jest dobrze.

Nie możesz porozmawiać z mamą dziewczyny, aby ona do ojca jakoś dotarła? Przecież jest po Twojej stronie, prawda??

Matura 2008/2009...wolne od forum%)
[http://www.homodicit.pl]
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html] Autodestrukcja

chemistry
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:25      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest demokratyczny dom gdzie mama jest na TAK a tata na NIE i razem jakos próbują dojść do porozumienia. Tam ostatecznie zdanie ma tato i jest ono niedyskutowalne.

gosia992
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

też mam podobnie,
chociaż od kiedy skończyłam 18 to już spokojniej przyjmuje do wiadomości, że gdzieś wychodze czy coś

zawsze mnie w****iało jak mama mówiła" tatuś to robi żebyś wyszła na ludzi, bo się o Ciebie boi"itp

pamiętam te czasy kiedy przed każdym wyjściem na dłużej ględzenie że nigdzie mam nie wychodzić i przed wyjściem musiałam z połtorej godziny negocjować " do której mam czas"

teraz już nic nie mówi tylko widać ze się wścieka jakby za drzwiami domu nie wiem niedzwiedzie na mnie czekały

Angel...
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

bo rodzice tacy musza byc
ja mam odwrotnie raczej

faketales
 Wysłana - 21 marzec 2008 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

to jest coś w stylu Somalii, kobieta to moneta przetargowa, tatuś broni cnoty swej córki, by potem ją sprzedać za 5 wielbłądów.

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

shinsei
 Wysłana - 21 marzec 2008 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

tatusiek zazdrozny o córeczkido granic mozliwosci, moze sam broil w mlodosci i mierzy innych swoją miarą

Zmieniony przez - shinsei w dniu 2008-03-21 13:00:20

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

chemistry
 Wysłana - 21 marzec 2008 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja oficlanie przed jej ojcem mam 21 lat (wygladam na tyle ale mam ciut wiecej) i najbardziej zapamietałem sobie jego wypowiedzi za moimi plecami (przez mlodą powórzone):

" Spoko koles ale troszke za duza różnica wieku miedzy Wami"

" Ja wiem doskonale czego tacy kolesie oczekują od dziewczyn"

"Kto to widział aby dziewczyna spała u chłopaka albo odwrotnie jak nie są małżeństwem"

Natomiast z tego co policzyłem to sam zaciązył z "teściową" jak mieli 25 i 18 lat.

shinsei
 Wysłana - 21 marzec 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

to teraz w ostatnim zdaniu masz odpowiedz...tzn" Natomiast z tego co policzyłem to sam zaciązył z "teściową" jak mieli 25 i 18 lat "

Zmieniony przez - shinsei w dniu 2008-03-21 13:11:29

MOD MiU i Grafika Insomnia 2009

[kat-jot.daportfolio.com/]

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 21 marzec 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Oj przęrabane ma taka pozniej w zyciu...

dziecko trzymane caly czas pod kloszem nie daje sobie rady w pozniejszym zyciu..

a te ksiezniczki Tatusiow to z NCIS ?? tez ogladalem

Piłsudczyk.

chemistry
 Wysłana - 21 marzec 2008 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Prze***ane? raczej skutek odwrotny. Starszą córke już stracił w somie bo siedzi w Irlandii i nie ma zamiaru wracać do Polski. Dziewczyna ta szaleje pije i pali ganje, z chlopakiem mieszka.
Mloda? Czesto widze jak go oklauje nie przyznaje mu ze idzie na spotkanie ze mna tylko do kolezanek, pozniej odija sie to na kontaktach z nami bo sam ją poderzewam ze pewnie mnie tez okłamuje.

gokacy nie ogladalem, po przemysleniu tego wszystkiego to taka nazwa wydała mi sie najbardziej odpowiednia.

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2008-03-21 13:34:12

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Dzisiejsza Ewangelia ;) | Ateizm | sen - da rade przypomniec? | Cudowne objawienie | Seks a światopogląd | Colin Sisson | czynności psychiczne | Za co miałbym lubić naszch wschodnich i zachodznich sąsiadów? | takei przemyślenia. | Reklamy - czy oni mają nas za idiotów? | W krainie niewierzących | poczucie upływu czasu | Chciałbym się zmienić. | po co nauczają religii w szkole? | konkretne argument ateistów/deistów | Powaga-poważna sprawa | paschalska | kaja | toyota yaris | felicjańska | podcast | koszalin | magdalena | fotografic | kora | samolotem | samolot | Natali Siwiec | Złotka | tapety | list motywacyjny | gej | xxxsoniaxxx | mlkv | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.