FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6790 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Technikum hotelarskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Technikum hotelarskie"   

lg1945
 Wysłana - 22 marzec 2007 21:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mógł by ktoś przybliżyć tą szkołę? Uczy się ktoś w tym? Co można po tym robić ? Jaką funkcję można mieć w hotelu po takiej szkole? Co studiować? Czyli ogólnie jakie są "+" i "-" tej szkoły.

^^jacek
 Wysłana - 22 marzec 2007 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

co prawda sie tam nie ucze, ale conieco moge napisac:
angielski, niemiecki, rachunkowosc, gospodarowanie+cos tam jeszcze to w kwestii przedmiotów
co do tego co bedziesz mogł robic w hotelu, to pewnie nic szczególnego wg mnie po takim czymś max recepcjonista oczywiscie jak masz "miłą aparycje"
chciałem iść na to co by przed wojskiem dać noge ale jakoś poszedłem na coś innego (ten sam shit),

edit: huhuhu, chyba chodzi o szkołe średnią?
ale powyższe zostawiam dla potomności
po hotelarstwie chyba po kierunku bedzie studiowanie turystyki i rekreacji a po tym moze jakies perspektywy bedą, chociaż mi to sie wydaje że dyrektorem/menadżerem takiego hotelu to zostają jacyś marketingowcy/od zarządzania/?ekonomiści? a nie ktos po turystyce aczkolwiek moge sie myslic

Zmieniony przez - ^^jacek w dniu 2007-03-22 21:45:41

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 22 marzec 2007 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz zamiatać

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

snowee
 Wysłana - 23 marzec 2007 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jak trafisz na chu**we praktyki to Ci się odechce. Ja jestem w 4 klasie i ogólnie nie miałem tak źle. Tyle, że moja szkoła to jedna wielka pomyłka, ale w innych może być fajnie. Pewnie będziesz miał sporo przedmiotów zawodowych, a mniej tych podstawowych. Jak nie wiążesz z tym przyszłości to radzę Ci odpuść sobie, bo później jak ja będziesz sobie w brodę pluł, że masz rok w plecy. Z maturami też jest ciężej, mniej godzin polskiego czy takich przedmiotów jak biola, gegra, a nawet angielski. Dobrze się zastanów.

DAWID.K
 Wysłana - 6 kwiecień 2007 20:41       [zgłoszenie naruszenia]

lg1945 : Ogólnie dobra szkoła i na dobrym poziomie.
Wbrew pozorom masz mnóstwo możliwości gdy ją skończysz.
Moja znajoma obsługuje na jachcie w Miami.Poznała
kolesia na 3-miesięcznych praktykach w Monachium i tak
jej się udało.A na takie praktyki może jechać każdy i
są one odpłatne i kasa jest nie mała.

Ogólnie nie będe sie rozpisywał gdzie znajdziesz prace ale szkoła
warta uwagi i z przyszłością napewno

Chwała nie przemija ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Technikum hotelarskie

Warto przeczytać: Studia zaoczne a akademik | Ktoś studiuje w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu? | Drugi kierunek a brak świadectwa. | akademik - stancja/mieszkanie? | WKU again | Zachowanie | przyznawanie miejsca w akadmieku | filologia hiszpańska lub włoska | Kilka pytań | Trudny wybor | Przenoszenie sie z zaocznych na dzienne i odwrotnie | Da się coś zrobić ?? | Matma na studiach | Co wybrac? WUM | [studia] Logistyka vs Finanse | AE Poznan i US | medoff | stwórz postać fantasy | prezent na święta | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | listy do m2 | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.