FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2773 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Tego Typu broń Gazowa ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tego Typu broń Gazowa ?"   

_Pytallski
 Wysłana - 25 luty 2010 16:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

interesuje mnie co to za broń gazowa której używa koles na tym filmiku..
czy trzeba na nia zezwolenie i w ogole jak wyglada i gdzie mozna kupić takową ?

albo czy taki kolter reklamowany bedzie skuteczny..

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2010-02-25 16:52:19

Chcialem Dobrze.. a wyszlo jak zwykle..

Kijas123
 Wysłana - 25 luty 2010 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

jak jest to "gazowka" pow. 6mm to potrzebne zezwolenie, na pierwszym filmiku na pewno jest to gazowka 8 lub 9 mm i trzeba na nia pozwolenie... a te koltery RMG to o kant dupy rozbic... to tylko wyglada jak klamka a tak naprawde to jest rozpylacz gazu... tak jakbys mial gaz tylko w ksztalcie klamki

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 25 luty 2010 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Gazówki generalnie są niewiele wartę, a te całe koltery to nie gazówki tylko takie śmieszne psikaczki których za darmo bym nie chciał- nie wierz w to że się tym obronisz.
Filmiki które pokazałeś są bardzo żałosne- atakujący porusza się jak jakaś niemota, nie licz że tak będzie wyglądał atak.
A jakich gazówek użyto nie wiem, gazu jest sporo więc możliwe że kaliber o wiele większy niż 6mm

Edit: jest w opisie filmików że to jest gazówka 9mm

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2010-02-25 18:32:19

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 25 luty 2010 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Z takiego dystansu człowiek uzbrojony w nóż jest groźny dla posiadacza ostrej broni palnej. Wykazały to testy amerykańskiej policji. Nie liczyłbym na to, że w sytuacji stresu taka gazówka powstrzyma uzbrojonego napastnika z wysokim poziomem adrenaliny we krwi. Ona może być w jakimś stopniu skuteczna, ale nie traktowałbym jej jako pewny środek obrony i nie ulegałbym zafałszowanemu poczuciu pewności siebie, jaki taki przedmiot może dawać.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 25 luty 2010 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

kolter to jest miotacz gazu

na filmiku pierwszym gosc strzela z pistoletu gazowego

pistolety gazowe są na zwykle pociski 9mm tylko ze mają w lufie taki bolec no i trzeba miec na nie pozwolenie

Zmieniony przez - gokacy w dniu 2010-02-25 18:40:53

Piłsudczyk.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 25 luty 2010 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

Na filmiku jest trochę dystansu i broniący się wie że będzie za chwilę atakowany, do tego atakujący porusza się jak się porusza.
Rzadko kiedy człowiek wie że zostanie za chwilą zaatakowany i w jaki sposób, nikt o tym cały czas nie myśli.
W przypadku realnego ataku z takiej odległości to z i ostrą amunicją na 90% osoba atakowana zostałaby przynajmniej raz zraniona- zanim by do główki doszła myśl o tym ze należy wyjąć broń, przeładować ją i skutecznie strzelić to napastnik już by zadawał cios nożem.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 25 luty 2010 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

beldzior a jak jest z pozwoleniem na pistolet gazowy teraz ?? bo zalatwilbym sobie glownie z powodu nakladki dzieki ktorej mozna wystrzeliwywac fajne race

Piłsudczyk.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 25 luty 2010 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

fajne race możesz wystrzeliwać z gazówki 6mm- tych modnych kiedyś rewolwerów olympic poszukaj

Specjalista -

_Pytallski
 Wysłana - 25 luty 2010 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

a jakie pozwolenie trzeba miec na takową gazówke 9mm ?
cos wiecej na ten temat ? chetnie doedukuje sie w tym kierunku..

Zmieniony przez - _Pytallski w dniu 2010-02-25 23:16:54

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 25 luty 2010 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Pozwolenie na broń palną bojową stanowi jednocześnie pozwolenie na broń gazową i alarmową

Specjalista -

_Pytallski
 Wysłana - 27 luty 2010 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

czyli takie zezwolenie jak na pneumatyczną wystarczy zeby miec legalnie takiego straszaka badz gazówke..?:O

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tego Typu broń Gazowa ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Potrzebuję odp do TWO :) Proszę o pomoc... Dzięki... | PYTANIA DO POLICJI 2010 I MULTISELEKT | Co są dzicie o tej aukcji ? PILNE ! | Tsf policja | Tragedia w Smoleńsku | Sabaton - 40:1 | Hatsan 90 | Cel żołnierz - pytania | WSO a SO a Studium ofcierskie | Śmierć dowódców w Smoleńsku | wyposażenie żołnierza Hubala | ZAROBKI W WOJSKU POLSKIM - AKTUALNE | IV rocznica powstania JS2028 Częstochowa -> PIKNIK PATRIOTYCZNY | Roboty wojskowe a ich napęd | Gwardia Narodowa - Narodowe Siły Rezerwy | baton | grubasy | roody | roody14 | sperma na bieliźnie | sperma na | abercrombie | aberc | brian | mamuśka | httpwwwfacebookcom100000476810057 | 100000476810057 | KArlino | oss | 21 lat | picasa | picassa | studniówki | semafor | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.