FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5341 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Tel do 400zł 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Tel do 400zł"   

Cheetos5
 Wysłana - 23 luty 2013 16:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak w tytule tematu. Poleci ktoś jakiś? Głównie interesuje mnie bezawaryjność, bo kórwa w starym telefonie joystick się wyłechtał, a w obecnym LG 2 msce temu padł dotyk, a teraz nie działa głośnik, bo kórwa słuchałem muzyki i telefon dalej widzi zestaw słuchawkowy (co za yebani partacze tam pracują).
Reasumując: godny polecenia telefon do 400 zł.

ps. W planach mam go kupić pod koniec marca także można brać pod uwagę, że obecne ceny spadną parę złotych.

Zmieniony przez - Cheetos5 w dniu 2013-02-23 16:32:20

z zasady nie pije na trzezwo,
z reguły nie sypiam bezsennie...

Znawca -

arrpin
 Wysłana - 24 luty 2013 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nowy/używany?

Przy odrobinie szczęścia zgarniesz Samsunga Galaxy S w dobrym stanie, muzycznie jeden z lepszych telefonów.

Kempes220
 Wysłana - 25 luty 2013 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

nokia e 52, chyba od 3 lat używam i jestem b.zadowlonoy

Cheetos5
 Wysłana - 25 luty 2013 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem używany może też mógłby być

Znawca -

Cheetos5
 Wysłana - 10 marzec 2013 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Nokia Lumia 610 za 400zł z gwarancją itd. Ma 2 miesiące, prawie nieużywany.
LG L3 za 250zł. Oba telefony ze sprawdzonego źródła, więc nie ma żadnego haczyka.

I jak

Znawca -

Vayo
 Wysłana - 10 marzec 2013 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

co to za złomy.Za 400zł to rozgladaj się za Galaxy S,ewentualnie htc hd2.Za 450zl juz mozesz znalezc lumię 800 która zjada 610 na śniadanie.

Znawca -

Cheetos5
 Wysłana - 10 marzec 2013 14:54      [zgłoszenie naruszenia]

Tak tylko pewnie jakieś stare używki, które padną po pół roku użytkowania

Znawca -

Vayo
 Wysłana - 10 marzec 2013 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja chyba jeszcze nigdy nie kupiłem nowego telefonu,tylko zawsze zadbane używki,trzeba patrzeć od kogo kupujesz,jakie ma komentarze i ewentualnie czy gwarancja jest dalej ważna.No i na parametry.Przeciez ten L3 w cenie 400zł to jest śmiech na sali,ostatnio kupiłem LG p500,czyli telefon z takimi samymi parametrami i jeszcze pol roku na gwarancji,za 159zł i to jest odpowiednia cena za taki oldschool.Jeśli dalej jesteś przekonany do zakupu nowego,to za ten hajs rozejrzyj się chociaż za Galaxy Ace,albo dołóż parę groszy na Lumię 800,dużo ich na allegro,także można tanio wyhaczyć nówkę.Ewentualnie jeszcze LG E900 też na Windows Mobile

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-03-10 15:11:36

Znawca -

Cheetos5
 Wysłana - 10 marzec 2013 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

L3 napisałem za 250 zł.
Mi nie zależy na tym windows mobile (ponoć i tak Android lepszy), po prostu napisałem pewniaki, które na tę chwilę mogę mieć. Rozglądałem się za tym Galaxy S i można już znaleźć za 450 zł, ale są i takie po sto albo i więcej, co daje do myślenia
Nokia lumia 800 używki po 650 i w górę także całkowicie nie mój przedział cenowy.

Chociaż taką perełkę znalazłem:
[allegro.pl/nokia-lumia-800-gwarancja-bez-simlocka-i3085081103.html]

Z tym, że też nie wiadomo ile cenę minimalną ustalił

Zmieniony przez - Cheetos5 w dniu 2013-03-10 15:20:12

Znawca -

Vayo
 Wysłana - 10 marzec 2013 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie,moja pomyłka z tym L3.Masz sporo sztuk używanych Lumii 800 na gwarancji po 500zł,ale po 450zł też bywają-wiem,bo ostatnio sam szukałem,trzeba monitorować aukcje.Wkońcu znalazłem kompletnego Galaxy S z folią na ekranie i etui z tyłu za 400zł.Jak masz czas do końca marca,to monitoruj na bieżąco aukcje.

Znawca -

kaciun
 Wysłana - 10 marzec 2013 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

muzcznie choc na stockowym odtwarzaczu samsung wave. Na wyjsciu porownywalny jakosciowo z sv live 5.1 na ruskich sterach kX, swietna jakosc ogolnie porownywalem z ajfonami i galaxy s

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Tel do 400zł

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Sterowniki do karty muzycznej | PlayStation 3 a TV 32 LCD 50HZ | Kamerka internetowa - sterowniki | Wprowadź kod ograniczeń | Podłączenie dzwięku do tv | problem z komputerem, prosze pomozcie | Problem z siecią | Drukarka do użytku domowego | Zdalna zmiana ustawień telefonu SE W300i. | Dodatki do mozilli ff - jakich używacie? | deluxe ski jump 2.1 | jak sprawdzić typ chipsetu płyty głównej? | przeróbka formatu pomocy | Vista -> jak zmienic folder pobranych plików z neta | komunikat przy wlaczeniu kompa | Nowy komputer -> pomoc w wybraniu | hydraulik | vidal | skinhead | street90 | bellus | zator | wsp | po jakim czasie | sms | dziewczyna | co brał Zyzz | Zyzz | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.