FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 675 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Telefon na gwarancji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Telefon na gwarancji"   

ddav
 Wysłana - 16 styczeń 2011 00:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Oddałem jakiś czas temu telefon do naprawy który jest na gwarancji. Dziś sobie przeglądałem coś i trafiłem na stronę tego serwisu (dodam że jest to autoryzowany serwis Nokii) i było tam napisane że kazali zapłacić klientowi za naprawę telefonu który był na gwarancji. Czy w takiej sytuacji maja prawo ode mnie zażądać jakiejś kwoty związanej z naprawą telefonu?

[uciec-do-legii].************/

[http://www.facebook.com/Daje.cynk.Tanie.alko]

mm90
 Wysłana - 16 styczeń 2011 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko jezeli uszkodzenie powstalo z winy uzytkownika (w wiekszosci przypadkow)

Na przykład - zalejesz telefon wodą (co nie ma miejsca przy normalnym użytkowaniu) to darmowa naprawa Ci nie przysługuje

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2011-01-16 00:48:01

"I walk a higher path son."

ddav
 Wysłana - 16 styczeń 2011 01:37       [zgłoszenie naruszenia]

telefon nie był zniszczony przeze mnie, a nawet jeśli to powinienem chyba zostać poinformowany o takiej sytuacji. Poza tym jeśli uszkodzenia nie obejmuje gwarancja nie powinni oni go naprawiać

[uciec-do-legii].************/

[http://www.facebook.com/Daje.cynk.Tanie.alko]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Telefon na gwarancji

Warto przeczytać: Podanie! Jak ma wyglądać? | Podatki | Cło... | myjnia | Jaki fundusz inwestycyjny zrownowazony | Ciekawa sprawa ALLEGRO | Co mi grozi? | wplata na konto PILNE pytanie | Zepsuty odtwarzacz MP4 | nie mam prawa | Jaki zarzut i ew. kara? | Geodezja | Zwrot towaru | odszkodowanie z oc | Praca | umowa kupna-sprzedazy samochodu | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | gabriela | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | zagraniczne | co jemy | jezyk niemiecki | orgazm na antenie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.