FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2602 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Telefon zepsuty nieuznana gwarancja :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Telefon zepsuty nieuznana gwarancja :/"   

FaT-JoE
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 17:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam miałem motorole v3 i sie popsuła ***** wie od czego lerzala sobie na komodzie poszedlem sie opalac wracama wyswietlacz sie niepodswietla oddalem ja na gwarancje nie odsc ze trzymali mi telefon prawie miesiac gwarancja niewzostala uznana :/ Oddawalem do serwisu ery bo tam kupilem telefon :/
W karcie napisala ze wystapila elektrokorozja i ze wyswietlacze na zlom :/ a one normalnie dzialaja tylko sie niepodswietlaja :/ ogolnie napisali ze telefon zostal zalany co jest nieprawda! no i ze telefon ma uszkodzanie niemozliwe do naprawy i walneli mi duzymi literami w karcie gwarancyjnej ze gwarancja niezostala uznana z powodu zalania :/ Co ja mam zrobic bo powiem ze niezle sie w****ilem :[ Odpuscic ?? czy co?? Myslalem o sprzedaniu tej motoroli do jakiegos komisu i kupienia gorszego telefony :/

*Trening*Czyni*Mistrza*

Maniek87
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

hmm... Motorolka v3 drogi fajny telefonik - jezeli nie Twoja wina dlaczego masz odpuszczac.
Sprobuj w innym serwisie..

SFD TEAM.. !!

FaT-JoE
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 06:58      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie ze niemoge :/ Bo w gwarancji mam wpisane ze gwarancja jest niewarzna :/ Po tym jak oddalem tel na gwarancje :/

*Trening*Czyni*Mistrza*

hallucyon
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 18:27       [zgłoszenie naruszenia]

Udaj się do Rzecznika Praw Konsumentów. Jego przedstawicielstwa znajdują się niemal w każdym powiatowym mieście.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Telefon zepsuty nieuznana gwarancja :/

Warto przeczytać: Leasing - jak to dziala ? | Podejrzany | Dowod a wku | Allegro - rezygnacja z zakupu | grozby karalne?? | Bezrobotny | Polbank | Sklep sportowy | Jak założyć polski związek ? | czy moge podac sam nr konta | Blad w mandacie od PKP | poczta polska | Jak połaczyć ziemie z kilku kawałków(we wspólnocie) tak żeby się budować | eKONTO + eMAX plus w mBanku? | zwrot zaliczki | zatrzymanie przez policję | kobity na szybki seks z pieszczotami | bajki | seksowne ciotki | interia | interia otworz | brat z siostra sex | joanna przetakiewicz | Briana Banks | nikki 86 | noc poślubna | penis przy pochwie | dotyk mokrego penisa pochwy | scorpio | Seks w klasie | MAGDALENA MROCZKIEWICZ | kasia łoska ostrowska | młodsza siostra | pragi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.