FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 674 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Telekomunikacja Polska 
[powiadom znajomego]    
Autor "Telekomunikacja Polska"   

ciekawa17
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 12:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam nietypowy (a może i typowy) problem..

30 maja wygasła mi umowa z TP na internet.. miałam liveboxa i opłata wynosiła ok 60zł..
w połowie maja zadzwonili do mnie z propozycją przedłużenia umowy i zgodziłam sie bo ta forma internetu odpowiada mi.. problem tkwi w tym że wczoraj dostałam rachunek w wysokości 162zł!! za neostrade mam zapłacić 124 złote!! umowe przedłużyłam na poprzednich warunkach więc powinno być 60zł..

co mam zrobić bo płacić nie zamierzam, jutro zadzwonie tylko co im powiedzieć?? że szlak mnie trafił??

Daer
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

Zajrzyj do umowy, czy ta opłata 60zł nie była czasową promocją. Zobacz oficjalny cennik.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

ciekawa17
 Wysłana - 11 czerwiec 2009 14:37       [zgłoszenie naruszenia]

nie czasową promocją było 30zł tak przez rok płaciłam, potem już te 60
w umowie ani słowem nie jest napisane że rachunek to 160zl pisze o poprzednich warunkach tylko..

dodam że przysłali dwie umowy (jedna podpisana tylko i odesłana) to być może policzyli podwójnie kwotę rachunku...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Telekomunikacja Polska

Warto przeczytać: mieszkanie komunalne a najem | Ktos mi wisi pieniadze-CO MU GROZI? | test na aplikacje | Mandat pomocy??? | kilka pytań teoretycznych | EURO,jakieś prognozy? | programy ekonomiczne | Wizy dla Amerykanów | 100 dni rzadu | Z PODSTAWOWA HISTORIA MAM SZANSE?? | odebrane prawo jazdy a prowadzenie samochodu | Czy Machina i P.Metz użyła wizerunku Matki Boskiej dla marketingu? | dodatek za prace w utrudnionych warunkach | MetaStock czy inny? | Sprzedaż Co2..... | czy przysługuje"kuroń"?? | biceps | ile mam w biceps | czapkowanie | Shannen Doherty | vauxhall | mb1100 katalog | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.