FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2904 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Telewizory Plazma - LCD - LED 
[powiadom znajomego]    
Autor "Telewizory Plazma - LCD - LED"   

Comodore
 Wysłana - 8 marzec 2010 10:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego telewizora. Zdecydowałem się na ekran o wielkości 32" maksymalnie 37" ponieważ kanapa znajduje się w odległości około 2 - 2,5 metra od telewizora. Początkowo planowałem kupno LEDa ponieważ to niby najnowsza i najlepsza technologia i w dodatku jest najwyraźniejszy obraz. Wybór padł na Samsunga 32" serii 7. W międzyczasie zacząłem coraz więcej czytać wypowiedzi użytkowników telewizorów na wszelkiej maści forach internetowych i wygląda na to że najlepszy obraz jest na odbiornikach plazmowych. Zawsze wydawało mi się że jest to już przestarzała technologia która powoli umiera śmiercią naturalna i telewizory plazmowe przestają być produkowane. Jak to w końcu jest z tymi telewizorami? Co wybrać?

playman
 Wysłana - 8 marzec 2010 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

Bier plazmę - tak, jest lepsza od lcd led

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

v_c_t_r
 Wysłana - 8 marzec 2010 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

a mit o prądożernych plazmach (że maleństwa po 450 W ciągną) ?
a mit o wypalających się plazmach (że znaczek tv pozostaje) ?

jak to sie ma do obecnych modeli tv?

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -

reavan
 Wysłana - 8 marzec 2010 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tak się ma, że przy nowoczesnych plazmach mity te nie występują. Plazma oczywiście lepsza jakość obrazu ale w rozmiarze 32 cali nie znajdziesz. W 37 można już poszperać Panasonic ma w swojej ofercie. Ile masz kasy, z czego będzie leciał sygnał, jak często HD, a jak często SD?

Znawca -

Comodore
 Wysłana - 8 marzec 2010 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie wróciłem ze sklepu. Dwie godziny oglądałem telewizory i rozmawiałem ze sprzedawcami. Nie wiem skąd się bierze przekonanie że plazmy maja lepszy obraz? Na moja prośbę przestawiali telewizory obok siebie w celu porównania. Najładniejszy obraz moim zdaniem był właśnie na ledach a dokładnie na modelu Sharpa LU 700. W przeciwieństwie do Samsungów podświetlenie led jest na całej matrycy a nie tylko na jej brzegach. Wbrew temu co twierdzą internetowi fachowcy nawet nowsze modele plazmy nadal pobierają więcej mocy od LCD - LED.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 8 marzec 2010 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sony, Sharp, LCD, LED. Reszta moze isc na ryby.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Znawca -

playman
 Wysłana - 8 marzec 2010 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun: uwazasz, ze plazmy panasonica czy nieprodukowane juz telewizory pioneera sa gorsze od lcd-led, tak ?

Comodore: policzyles jaka jest faktyczna roznica przeliczajac to na PLN ?

Zmieniony przez - Playman w dniu 2010-03-08 16:18:22

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Ekspert -

qwert321
 Wysłana - 8 marzec 2010 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

sprzedawalem telewizory, imo Pioneer bije wszystkie inne firmy na glowe, nastepnie Sharp, reszta daleko daleko w tyle. LED jest dosyc nowa technika jezeli chodzi o TV, poczekaj jeszcze troche az sie rozwina, gwarantuje ze nie pozalujesz a zaoszczedzisz przy okzaji troche $

Zmieniony przez - qwert321 w dniu 2010-03-08 16:34:45

pajaki dwa
 Wysłana - 8 marzec 2010 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Moze i jest róznica w poborze mocy ale nie taka jak kiedys. Co do obrazu to zalezy od sygnału. Jak sygnał jest idealny to LCD moze miec lepszy obraz (wiadomo, sa rozne modele). Ale ogólnie w tej chwili to wszystko na jedno kopyto. Idz do sklepu zobacz jaki obraz jaka cena i kupuj.
Z awaryjnoscia nie wiem jak jest, ja mam panasonica juz 2 lata i dziala jak trzeba.

eselu
 Wysłana - 8 marzec 2010 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

uwazasz,ze plazmy panasonica czy nieprodukowane juz telewizory pioneera sa gorsze od lcd-led, tak ?
akurat w tym roku pewne nowe modele lcd z standardowym podświetleniem ccfl pobiły plazmy panasonica pod względem głębokości czerni, fakt że dopiero po tylu latach

Comodore
 Wysłana - 8 marzec 2010 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak już napisałem wcześniej, przez dwie godziny oglądałem i porównywałem telewizory. Nie mogę zrozumieć skąd bierze się przekonanie że plazmy maja bardziej wyraźny obraz i lepszą czerń. Mam wrażenie że są to wypowiedzi osób które parę lat temu kupiły plazmy i na siłę starają się przekonać siebie i innych że dokonali dobrego wyboru i maja najlepsze telewizory. Może kiedyś bo na pewno nie teraz. Prawdopodobnie kupię wcześniej upatrzonego Samsunga LED serii 7. Śliczny obraz i dodatkowe możliwości których nie posiadają telewizory innych producentów.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Telewizory Plazma - LCD - LED

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Samsung S5230 | Laptop do 1500 zł | odzyskanie danych z karty micro SD | Brak dzwieku i wiecej | Strona www | Mikrofon | w jakie gierki gracie i co mi polecacie %-) | Ksiegowanie platnosci na Skype | Dobór sprzętu dla nowicjusza %-) | Problem z buforowaniem i pobieraniem | zuoo - pytania %-) | wi-fi win xp | you're in bad company now! | program do nagrywania/windows7 | UNREAL 2004 wejdz jak grasz | Samsung I5700 aktualizacja Androida | schlittenfahrt | maszynka do papierosow | smuk | profil na facebooku | tuuli77 | dokumenty obywatelstwo niemieckie | złączka | 3 definicje kultury | seks pierwszy raz | seks z siostrą | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.