FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 849 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Temat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Temat"   

INSOMNIA
 Wysłana - 29 maj 2004 18:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam do anpisania temat "Wyłaczenie organu pracownika" i nie wiem co mam w tym napisac , o czym to ma byc wogóle pomozcie no

INSOMNIA
 Wysłana - 29 maj 2004 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

kpa?? masz na mysli art 24 kpa??

natolin
 Wysłana - 30 maj 2004 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

coś moim zdaniem pomieszałeś... jaki organ mają wyłączyć temu pracownikowi? mózg, nerke, a może noge...?
Pewnie chodzi o wyłączenie pracownika organu (czyli 24kpa)

_SFD JUJITSU TEAM_

Tommygun
 Wysłana - 30 maj 2004 08:44       [zgłoszenie naruszenia]

szukaj także w ordynacji podatkowej

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Temat

Warto przeczytać: Paszport | Rozpoznawalność produktów strukturyzowanych - praca dyplomowa | Kredyt - dla nie posiadającego informacji w BIK'u | miejsce publiczne | Założenia firmy, mając pełen etat. | Szukam str148 Prawo pomocy społecznej Iwona Sierpowska | Plan ramowy - matura ustna | Posiadanie metaamfetaminy | kolizja :( oc?? | Zameldowanie | Forum szydercy | Rezygnuje | Firma symulacyjna - mój pomysł na firmę... | Stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce | Wrzucanie Plików na strone internetową a prawa autorskie | Zaświadczenie o zarobkach na stażu | małpa | gwałt | agencja | cornrows | rozwód | installC | życzenia | pirat | źle uwodzona | życzenia swiateczne | fear | greru | czy się rozstać | pijane | lumia 710 | wyprowadzka od rodziców | wynajem mieszkania | mrozewska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.