FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11668 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Temat standardowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Temat standardowy"   

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

Tez tak sądze, mówiłem mu ze nic nie warta jest ta laska, on twierdzi ze jak cos to rozwody istnieją i jest pewien ze swiata poza nim nie widzi a takiej szukał.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

nowyhpawel
 Wysłana - 16 maj 2007 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jak już kogoś od frajerów wyzywać to tą laskę - jak normalna z niej kobita by była to by dawno gościa zostawiła - może lubi być poniżana?????

nie rozumiesz mojego toku myslenia

np. akcja z butami mnie drazni
a ze jak cos mi nie pasuje w zachowaniu jakiego leszczyka to mowie mu zeby tak nie robil oczywiscie chodzi mi o jakies krzywe akcje typu ponizanie kogos kto w moim odczuciu na to nie zasluzyl ot tak chodzby albo inne
no i wyzej wspomniany leszczyk przestaje tak robic albo cos pyskuje i mnie wkurvia wiec dostaje po glowie ale nie za to ze cos zrobil tylko za to ze cos mi glupiego odpowiedzial
i nie jestem tu obronca kobiet bo jak glupia szmata to tez nie przebieram w srodkach w stosunku do niej ale kieruje sie tu zasada ze:
zachowanie takiego frajera uraża moje poczucie estetyki i zakazuje mu tak robić

poza tym raz ktosby skuł mu morde to by inaczej sie zachowywał w towarzystwie

Zmieniony przez - nowyhpawel w dniu 2007-05-16 13:11:50

ediee
 Wysłana - 16 maj 2007 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja jeszcze musze troche tego koksu dowalić, żżeby móc sobie pozwolic na pouczanie kogo mi sie bedzie podobało
po wakachacg chiałem sie zapisac na jakies sw, ale nie żadne kung fu, karate, srate, to jużprzerabiałem, cos dobra do obrony, na poprawe gibkości, w pyte kondyche, itp

gienek78
 Wysłana - 16 maj 2007 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

Niektórym za chiny ludowe nie wytłumaczysz, że nie można w towarzystwie zachowywać się po chamsku. Dasz w gębe to się obrazi, że dostał za nic i nawet gdy mu powiesz za co to nie zrozumie - przypadek mojego kumpla, zresztą staram się z nim nie spotykać zbyt często bo mi przy nim ciśnienie czasem skacze.
Niektórzy są niereformowalni

Zmieniony przez - gienek78 w dniu 2007-05-16 13:26:38

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

nowyhpawel
 Wysłana - 16 maj 2007 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

aha no oczywiście jakiś "leszcz" może się okazać superfajterem w którego wstępuje sterydowa****ica po 1 uderzeniu
i rozjedzie mnie w pare chwil no albo ma jakis kolegów/braci/kuzynów którzy na następny dzień przyjadą i zabiorą mnie do lasu na wycieczke krajoznawczą...jakby nie patrzeć jest to proszenie się o kłopoty

nowyhpawel
 Wysłana - 16 maj 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

Niektórym za chiny ludowe nie wytłumaczysz, że nie można w towarzystwie zachowywać się po chamsku. Dasz w gębe to się obrazi, że dostał za nic i nawet gdy mu powiesz za co to nie zrozumie - przypadek mojego kumpla, zresztą staram się z nim nie spotykać zbyt często bo mi przy nim ciśnienie czasem skacze

dokładnie , dokładnie jakbym jednego "kolege" widzial co sie po lisciu obrazil i do teraz nie wie za co dostal

ja jeszcze musze troche tego koksu dowalić, żżeby móc sobie pozwolic na pouczanie kogo mi sie bedzie podobało

kogo ci się będzie podobało to nie sądze
ale przy różnicy 50kg on i ty można już śmiało głośno wyrażać swoje pretensje - i jesteś w miare bezpieczny

Zmieniony przez - nowyhpawel w dniu 2007-05-16 13:31:42

ediee
 Wysłana - 16 maj 2007 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

"kogo ci się będzie podobało to nie sądze "
nien o źle mnie zrozumiale,s nie chodzi mi o cfaniakowanie, ze jestem wiekszy, to cfaniakuje, ale o to, ze czasem za głupie zwróćenie uwagi jakas ciota moze podskakiwac

Tudor
 Wysłana - 16 maj 2007 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

księżniczki zostawmy facetom bez wyobraźni

"bo żyć ma prawo każdy, każdy ma prawo dotknąć pogardy własnym sumieniem"
Brzydki, zły i szczery

nowyhpawel
 Wysłana - 16 maj 2007 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

nien o źle mnie zrozumiale,s nie chodzi mi o cfaniakowanie, ze jestem wiekszy, to cfaniakuje, ale o to, ze czasem za głupie zwróćenie uwagi jakas ciota moze podskakiwac

ja np. nie trzymam sie z fajterami,koxami,gansterami,kozakami (znaczy nic do mnie nie mają ale nie są moimi kolegami) i tak dalej. to znaczy znam u mnie na miescie paru tak zwanych konkretnych kolesi ale to tylko na "czesc" i ewentualnie pare zdan z serii "co tam slychac?" tacy znajomi z siłki-treningów-czy tam przy jakiś okazjach w knajpach jak przez jakiegoś innego znajomka poznałem więc nie mam tego komfortu że "jeden telefon" i mi wpadają 2 bety wypełnione 8 bandido-kozakos tak zwane PLECY wiec troche moze przesadzilem z tym pouczaniem innych bo przy tak rażących sytuacjach dla mnie to tak ale ogólnie to
się nie wpierdalam w kanjpie jak coś jest jak jakiś ochroniaż tłumaczy coś swojej dziewczynie

LukRecJa
 Wysłana - 16 maj 2007 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

ale nabiliście stron.
najlepiej Ali jak olejesz pannę i dasz do zrozumienia że Ty sobie bez niej poradzisz - będzie trudno - ale poradzisz.
wtedy może do niej dotrze co nieco, ale na jak długo... (?)

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Temat standardowy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19