FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11668 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Temat standardowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Temat standardowy"   

vimario
 Wysłana - 17 maj 2007 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie czytam spamu na 17 stron, przeczytalem post autora i 2 wypowiedzi i powiem, że chyba wszystkim laskom na wiosne sie w dupach przewraca
i tak jak drogi autorze napisałeś - nie potrafią racionalnie myśleć a jak się je upomina czy mówi się, że masz jakieś obowiązki (np. domowe) to od razu foch i takich sytuacji można mnożyć :P

Zmieniony przez - vimario w dniu 2007-05-17 20:46:22

everr
złamane serce
 Wysłana - 17 maj 2007 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

doczytalem do strony 7 wiecej nie chce mi sie

autor sprawa chyba jasna

Uriel - swiete slowa (te z 3 strony)

ja kobiet nie lubie ale to nie przeszkadza mi sie z nimi spotykac. Chodz chcialbym babe ktora bedzie mnie kochac i ja ją tez bo chcialbym sie ustabilizowac, tyle ze w dzisiejszym swiecie to nie mozliwe wiec bedzie dalej to co bylo i jest.

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

g_r
 Wysłana - 17 maj 2007 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

bo Ci tencza tak powiedział?

NiePytaj
 Wysłana - 17 maj 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

chyba jej zbytnio nie zalezy jak w taki dziecinny sposob sie tlumaczy..

rozmowa przez gg i inne*****ostwa na takie tematy to najwieksza porazka w ogoole nie rozumiem rozmow na gg z dziewczyna. gg niech wam sluzy do umowienia sie a nie rozwazaniu nad przyszloscia waszego zwiazku. Zle zrobiles ze sie zgodziles imo

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

everr
złamane serce
 Wysłana - 17 maj 2007 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

tak tencza mi powiedzial i traktuje to jak mantre. a co ? zle robie ? przydupasy

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

g_r
 Wysłana - 17 maj 2007 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

no widzisz, po tym wyzej zmieniam o Tobie zdanie, źle Cię oceniłem

kanarek
 Wysłana - 18 maj 2007 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja kobiet nie lubie ale to nie przeszkadza mi sie z nimi spotykac.

to się nazywa utajone pedalstwo

Chroń swoje nerwy.

ediee
 Wysłana - 18 maj 2007 07:25      [zgłoszenie naruszenia]

kiedyś myślałem podobnie jak Everr, tzn baby są po***ane, one mnie nie rozumieją, itp
a teraz wyszło mi na to, że wystarczyło zmienić nastawienie, nie przywiązywac sie i sa już całkiem fajne

Uriel
 Wysłana - 18 maj 2007 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn. moze jeszcze inaczej powiem, nie wyobrazam sobie na dzien dzisiejszy jakiegokolwiek zwiazku z kobieta... jesli juz wypadnie mi, ze musze w towarzystwie siedziec i gadac to owszem jestem dla nich normalny i staram sie byc bardzo mily, po prostu ordinary behaviour czy jak tam kto woli. Nie wime jak Ty ever - okazujesz to, ze nie trawisz kobiet bo zrobily Ci krzywdy na psychice. Ja tam znalazlem sobie zajecia i mi tam nie w glowie podryw - no po prostu nie wyobrazam sobie tego, jak mialem 17 lat to i owszem ale to byly inne czasy, ktore nie wroca.

VidaL
 Wysłana - 18 maj 2007 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

że atrakcyjny to jestem ja i łatwo mi mówić

Ali mam wrażenie, że to sobie sam wymyśliłeś i tylko dopisałeś, że to niby jej słowa

Dobrze zrobiłeś. To już nie powinno być Twoim problemem. Wiem, że uczucia nadal są, jakaś chęć pomocy, ale chyba szkoda życia, zdrowia i spokoju na rozwiązywanie takich problemów.

Swoją drogą, to zaskakujące jest, to jak ludzie sobie nie potrafią radzić w życiu. Jak słabe mają psychiki, a najgorsze jest to, że coraz więcej facetów jest w tym towarzystwie. Z całym szacunkiem do tych osób, ale nie rozumiem tego wszystkiego. Ktoś kiedyś dostał po dupie, bo każdy dostaje. Czasem się cierpi dłużej, czasem krócej, ale prezentowane tutaj podejście do kobiet przez niektórych użytkowników jest dla mnie przegięciem. Świadczy to jedynie o nieumiejętności pogodzenia się z pewnymi faktami i ogólnej niemożności radzenia sobie z problemami. Chyba lepiej nauczyć się pewnych rzeczy, swoistej "instrukcji obsługi" kobiet, niż całe życie zasłaniać się zranionymi uczuciami i zrytą psychą przez owe kobiety właśnie. Bo w teksty w stylu, że nienawidzi się kobiet, nie potrzebuje się ich do życia i podobne nie uwierzę, no chyba, że jak to kanar napisał ma się do czynienia z ukrytym pedalstwem, a może nawet nie ukrytym.

Tego posta nie kieruję do żadnego konkretnego użytkownika i mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Temat standardowy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19