FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10530 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Temat standardowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Temat standardowy"   

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 01:10       

Przeniesiona przez Methos z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Właśnie zerwałem ze swoją Panną kochałem na dobre i na ale w dupie się poprzewracało jejmości więc trudno, chciałem podjąć pewną decyzje czy towarzyszyć jej na rodzinnej imprezie czy zawalić obowiązkowe zajęcia więc się pytałem czy: pokieruje i odwiezie Aliego do domu (bo początkowo się oferowała) czy bedziemy do konca i kto bedzie jak przewidywanie bedzie - to foch że nie umiem podjać decyzji potem wyrzuty ze na ostatniej imprezie w klubie sobotniej wszyscy chcieli wczesniej (ok 24,00) jechac do domu to ja chiałem zostac a że ja kierowałem to zostali dłużej i sie swietnie bawili bo wiedziałem ze tak bedzie ale foch znów że sam podejmuje decyzje i mam wszystkich w dupie. Widzę że mosci królewnie z księżyca sie nie dogodzi. Cóż trudno ja łamał sie nie bedę. Kobiety nie potrafią za chooja racjonalnie mysleć. Jak zrozumie błąd obieca poprawę i zacznie ja spełniać to wrócę bo kocham jak nie przetrwam. Widocznie nie była mnie warta.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 16 maj 2007 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

ehh ziom

Kiss French, Wear Italian, Drive German

YAMCHA
 Wysłana - 16 maj 2007 01:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ali dzisiejsze słowa Andromenady, hot stuff :
"Masz w sumie rację
Kobiety są takie ... bezsensu"

Nie no jak to czytam to rzeczywiście pannie całkowicie sie poprzewracało w główce. Jeszcze nie słyszałem o problemie że sie wszyscy dobrze bawili. Na iso siedzisz więc wiesz jak teraz postępować. Ja tu widzę wielki Come Back z jej strony, a jak nie teraz to kiedyś w jakiś tam sposób się odezwie i będzie przepraszać za swoje zachwanie, i to tak że nie zaczaisz już (bo zapomnisz) o co jej chodzi.

Zmieniony przez - YAMCHA w dniu 2007-05-16 01:25:18

.

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

I już śle buziaki i przeprasza, śle buziaki i sie tłumaczy.

INSOMNIA
 Wysłana - 16 maj 2007 01:31      [zgłoszenie naruszenia]

Temat standardowy?
Olej sukę - standardowo.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 16 maj 2007 01:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ale klotniaja bym to rzucil w ****ziet to przyzwyczajenie a nie milosc.

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko że ja kocham. Podczas "zrywania" powiedziałem, ze w czwartek przyjadę, zeby wszystko wyjaśnić i odebrać swoje graty. Ona że nie juz nie ma sensu i w ogóle. Do czwartku niech cierpi może sie czegos nauczy teraz olewka totalna. Zobaczymy, pogadam z nią w czwartek jak cos zrozumiał to moze i wybaczę jak nie to szkoda mojego czasu. jest naprwde zyebista przez 99% ideał, ale sa sytuacje nie do wyrobienia FOCHY O CHOOJ WIE O CO i sie zastanawiam czy warto zebym to znosił. Te pozbawione logiki sytuacje. Czy lepiej oszczedzic swoich nerwów.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 16 maj 2007 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

heh to nie milosc, chyba ze teraz sie zejdziecie, poczujesz sie bardzo kozak. A w koncu ona sie znudzi tym czekaniem na to zebys cos do niej poczul i odejdzie. A jak mowisz 99% ideal to Ty bedziesz wtedy biedny a nie ona.

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak to jest naprawde trudne sytuacje rozwizac mozna z nią i sie nie odwróci. Ale jak przyjdzie czas focha to już chooj. Ja jestem Ali spoko gość i mi sie należy szacunek, po gram fair, logicznie i z szacunkiem.

AliBabus
 Wysłana - 16 maj 2007 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

U wież mi Tessu, my,slałem ze to już koniec powiedziałem sobie chooj znajde sobie lepsza, i spłyneło to po mnie całkiem niexkle. stwierdziłem ze skoro tak jest to nie zasługuje na mnie. Juz nie jedno przeżyłem.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 16 maj 2007 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

No tak jasne, ale rozkmin sobie ze przyjezdzasz w czwartek a jej mama rzuca haslo: Kasi nie ma pojechala sie opalac z kolega nad zalew.
Kurvica bierze co?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Temat standardowy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Warto przeczytać: Imprezy | nawrócenie :/ | prawda o zwiazkach ?? | Jakie tematy lubia dziewczyny?O czym gadac itp. | imprezy bez drugiej połówki | Uczucia | poznalem | romantyczna kolacja we dwoje - z czym to sie je? | jak Wy to widzicie? | Długie rozstania | zdrada ? | walentynki:) | Brak inicjatywy po jednej stronie. | Z byka | Zje*any ubiór | Moje zdanie. | volvo s40 | maturzyści | piks | hardkorowy koksu | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | działka rolna | ingridcold | snooker | pływanie oddech | pływanie | sprawdziany lustra A>wiata wsip | WrA3A?bta Maciej | volvo xc90 | d3lfin | Ku pamieci Madzia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.