FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 49729 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Test Na narkotyki POMOCY!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Test Na narkotyki POMOCY!!"   

kozen
 Wysłana - 25 lipiec 2008 02:48      [zgłoszenie naruszenia]

niewiadomo kogo sluchac tutaj ppzeciez moze tak byc ze na imprezie ktos ci dosypie cos

niema mnie w poznaniunteraz ok mona pisac i tak brat odbierze

Tigereq
 Wysłana - 25 lipiec 2008 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Narkotyki można wykryć tylko stosując testy na obecność danego narkotyku we krwi lub we włosach. Zatem przypadkowe badanie krwi, bez ukierunkowania na wykrycie substancji niedozwolonej nie może doprowadzić do wykrycia narkotyki. Nie wiem jak jest z badaniami u lekarzy sportowych, ale mają oni obowiązek poinformować przed badaniem jakiego rodzaju test jest wykonywany.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni

Tigereq
 Wysłana - 25 lipiec 2008 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

ad kozen: to jest tzw standardowe tłumaczenie, ale musisz co najmniej uprawdopodobnić (świadkowie najlepiej), że istniała taka możliwość, no i narkotyk musi być odpowiedni. Np. nie możesz się w ten sposób tłumaczyć, kiedy wykryją ci THC :)

Co cię nie zabije, to cię wzmocni

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 25 lipiec 2008 09:50      [zgłoszenie naruszenia]

testy na wykrywanie narkotykow z cebulek wlosow sa bardzo drogie i z tego poowdu w Polsce praktycznie niedostepne, wykrywa sie glownie z krwi i sliny

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

myszka244
 Wysłana - 1 sierpień 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

amfetamine wykarze do 3mies jak sie robi test na mocz ale jakby zrobic test z wlosa to nawet do roku nie wiem jak pozostale narkotyki takie testy mozna zakupic w osrodkach odwykowych

myszka244

z-b-i-g
 Wysłana - 2 sierpień 2008 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

podobno THC mozna wykryć w krwi do 3 miesięcy

gostku
 Wysłana - 27 sierpień 2008 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Witam,
Mam takie pytanie... Po ilu godzinach od zażycia marihuany mogę wsiąść w samochód? Tak aby podczas kontroli policyjnej, biorąc pod uwagę to że mogą mnie przebadać testem na śline, nic nie wykryło? Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.

Don Pawson
 Wysłana - 31 sierpień 2008 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem ciekaw tej samej kwestii co powyżej.

Przeczytałem cały temat i powiem jedno - Bojler81 to naprawdę ciężki przypadek

"Using No Way As A Way" B. Lee
"I`m Not Afraid of Any Man On Earth. I`ll Fight Them All" V. Silva

gostku
 Wysłana - 31 sierpień 2008 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

dacie odpowiedz na moje pytanie kiedyś...?

UlicznikOi
 Wysłana - 4 wrzesień 2008 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Te testy dzialaja 2-3 dni. Przynajmniej w teorii. Gosciu palil noc wczesniej, nastepnego dnia mu testy robili i nic nie wyszlo. Chyba, ze jakies gowno palil, to moglo wtedy nie wyjsc. Trudno powiedziec. Co do Bojlera to chyba jest to jakis mundurowy i straszy gowniarzy, a naprawde oni nie zajmuja sie takimi bzdurami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Test Na narkotyki POMOCY!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Szkodliwe sitka? | wielki final - ja vs narkotyki. z cyklu: **** na to klade, tylko zwyciestwo*** | Uzaleznienie od seksu i chorej milosci - erotomania | Abstynent | RITALIN(metylofenidat) | ALKOHOLIZM | Dalsze losy Christiane F. - autorki "Dzieci z dworca ZOO" | Domowe sposoby DETOKSU | Rodzice i ich uzależnione dzieci! | Śmierć na imprezie | zajecia dla uzależnionych | Plastry alkoholowe | Masturbacja u mnie- nałóg, skutki uboczne? | Pytanie do osób które rzuciły palenie. | DDA- chętni do rozwiązania kwestionariusza | Związek z osobą z bliskiej rodziny alkoholika | 3 wojna światowa | zabawki | Gosia_p | strony na | kody do pilotów uniwersalnych | yrwin_18 | jak wygląda twój pulpit | omlet | Paul mccartney | aimar | kurs | ogród | deski | pułapce przyjaciela | dziewczyna kolegi | trening bez nog | viverna | cela | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.