FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 51192 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Test Na narkotyki POMOCY!! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Test Na narkotyki POMOCY!!"   

Dawid272
 Wysłana - 29 maj 2006 23:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam tak jak w temacie mam pytanie jak dlugo mozna znalesc w organizmie Ze osoba zazywała narkotyki Poprostu jaki test wykryje i do jakiego czasu??A najbardziej mi zalezy na amfetaminie,pigułach,marichuanie.Prosze o szczere odp

Faz1
 Wysłana - 29 maj 2006 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

test na mocz w szpitalu cena ok. 50zl

marihuana-do 7dni
xtc,amfetamina-5 dni

nie wiem czy o taki ci chodzilo ale innych sie zazwyczaj nie robi. wykrywalnosc jest przyblizona bo tak naprawde czasami po 1 dniu moze nic nie byc, a czasami troche dluzej moze to potrwac. nie ma reguly wiec dla pewnosci troche mozna doliczyc.

Fazi

Dawid272
 Wysłana - 29 maj 2006 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

aha rozumie ja slyszalem od pewnego goscia ze amfetamine mozna wykryc w organizmie do pol roku no to wyglada na to ze nie mial pojecia co mowi

Faz1
 Wysłana - 29 maj 2006 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

w moczu i krwi napewno nie. sa specjalistyczne testy dna, cebulek wlosow, tkanki tluszczowej(tego nie jestem akurat pewien, ale cos gdzies slyszalem), ale ich koszt jest dosyc wysoki i malo kogo stac na wykonanie takiego testu.

Fazi

Dawid272
 Wysłana - 29 maj 2006 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

uff to nie jest tak zle :P hehe ;]

Hadouken
 Wysłana - 30 maj 2006 00:28      [zgłoszenie naruszenia]

"w moczu i krwi napewno nie."

Ja z kolei slyszalem o wersji:
-mocz-kilka dni
-krew-roznie w zaleznosci od srodka, trybu zycia, predyspozycji, blablabla... ale liczone juz w miesiacach
-wlosy-tutaj nawet lata.

Z drugiej strony np. mojemu kolezce robili w pracy (wyjechal pracowac do USA) testy na wlosy i po jakichs 3 miechach niepalenia nic nie wykryli (inna sprawa, ze badali mu wlosy spod pachy, bo leb doszczetnie sobie zgolił ).

EDIT: "(...)specjalistyczne testy dna(...)"
DNA to geny, czyli cechy dziedziczone po rodzicach i (pomijajac nieliczne mutacje) pozostaja one niezmienione przez cale zycie. Wiec cos ci sie musialo pomylic . sa co prawda teorie, ze LSD cos tam miesza w chromosomach, ale nikt jeszcze nie przeprowadzal konkretnych badan.

Zmieniony przez - Hadouken w dniu 2006-05-30 00:31:36

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Specjalista -

Faz1
 Wysłana - 30 maj 2006 07:38      [zgłoszenie naruszenia]

mozliwe, ze masz racje i nie ma takich testow, tak tylko gdzies slyszalem, ale moze byc to bzdura jak wiele informacji krazacych po necie. Co do krwi akurat to jest ona głównym płynem ustrojowym i jest oczyszczana nawet szybciej niz mocz. nie mam pojecia skad sie wzielo przekonanie, ze mozna niewiadomo jak dlugo wykryc we krwi. sam znam przyklad, ze po 72godz w krwi nie bylo po sporym zazyciu xtc.

Fazi

zikuzaku
 Wysłana - 30 maj 2006 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

"-krew-roznie w zaleznosci od srodka, trybu zycia, predyspozycji, blablabla... ale liczone juz w miesiacach "

Już 100 razy o tym pisaliśmy... Długie utrzymywanie się środków we krwi to mit. Zobacz proszę na Erowidzie.

Znawca -

fredens
 Wysłana - 31 maj 2006 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

Szukajcie, a znajdziecie peło takich tematów

P.S. Hadouken nie poznałem widze, że avatr zmieniłeś

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Specjalista -

Hadouken
 Wysłana - 31 maj 2006 13:59      [zgłoszenie naruszenia]

Heheh tamten byl, nazwijmy to, mocno rozpoznawalny ...

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Specjalista -

rosowa
 Wysłana - 28 czerwiec 2006 03:30      [zgłoszenie naruszenia]

takie testy sa w aptece w cenie 28 pln. sa na mocz :/ wykrywaja one thc, fete, koksa, i morfine, wykryja do 4 dni dragi :/ hehe dobrze wiem mialam go w rece :/ nie jest to jakas bajka :/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Test Na narkotyki POMOCY!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: | | vodoo | fake hash | siwe wlosy | Andrzey | 3 wojna A]wiatowa | biaA,ko | drogA3wka | Watchdog | graffiti | chlebicka | milewski podsawy ekonomii | andzejpan | monolog penisa | gutierrez | iaeste | korwin | wywiad z pafielem | karina gazy | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.