FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1730 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Test ciążowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Test ciążowy"   

Agresja
 Wysłana - 27 styczeń 2005 20:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chciałbym zaczerpnąc troche informajci na temat testów, w jakich chodzą cenach, czym sie różnią i po jakim czasie można wykonac taki test.
Z góry dzieki

ANlA
 Wysłana - 27 styczeń 2005 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

a podobno Twoja dziewczyna łyka tabletki

friko & koko %-)

Agresja
 Wysłana - 27 styczeń 2005 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

moze i łyka tabletki , a czy to powód by ktoś mi nie udzielił troche informacji na temat testów ? Za pomoc sog

Agresja
 Wysłana - 29 styczeń 2005 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

****a ktoś napisze mi tu po ile kosztują te pieprzone testy i czym sie różnią ???

CTA
bluesuit
 Wysłana - 31 styczeń 2005 16:24     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 31 styczeń 2005 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

Na allegro sa po 2.99

Tak ciezko wygooglowac sobie ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

free5tyle
 Wysłana - 31 styczeń 2005 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

idz do apteki kosztuja jakies 15pln

korian
 Wysłana - 31 styczeń 2005 16:34       [zgłoszenie naruszenia]

Testy paskowe - wymagają pobrania moczu do naczynia i umieszczenia tam specjalnego paska z antyciałami hCG. Pre-test, cena: 9,99 zł.

Testy płytkowe - należy z naczynia pobrać specjalną pipetą 5 kropel moczu i umieścić je w odpowiednim polu na płytce pomiarowej. Quick Vue, cena: 13,50 zł.

Testy przepływowe - wystarczy umieścić go na kilka sekund pod strumieniem moczu. Clear Blue, cena: 26 zł.

Pozdrawiam

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Test ciążowy

Warto przeczytać: Tableki a śluz ...... | kobieta nie chce sie ze mna kochac :( | ciasne prezerwatywy | mam Problem, pomocy | Smród z kvtacha | Dziwny kolor spermy | koleżanka nimfomanka | nie chce mi stanąć... | kolega ma taki problem ... bdsm? | Ciekawe sposoby masturbacji.... | co zrozbić ??? | prezerwatywy MIG | 100 Powodów dla których kobiety nie chcą się kochać. | Ból piersi, a brak miesiączki i ciąży | najgorszy seks w życiu | Dziwny okres | świecące oczy | Idol Rudy się nie dostał | olciaww | mckinsey | Idol Rudy się nie dostał | toposy insomni | kurvva znowu | Aleksandra szwed w playboyu | nawiedzone miejsca | kac | zalando | cinoj | mklv | modafinil | stacjonarny 1500 zł | wrózbita maciej | pracy internet | permen king | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.