FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5249 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Tezy Lutra 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tezy Lutra"   

ezdrasz
 Wysłana - 3 listopad 2004 20:01       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ostatnio w szkole przerabialismy na historii zagadnienia o reformacji no i wsopmniane było że Luter napisał tylko 87 tez a historia podaje ze napisał on jednak 95 tez, nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat a zainteresowalo mnie to Moze jakis historyk albo ktos wie dlaczego 95 a nie 87??

z góry thx

koks posypany

Helevorn
 Wysłana - 3 listopad 2004 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj masz tezy Marcina Lutra:

[http://www.historia1.terramail.pl/zrodla/luter-tezy.html]

Jest ich 95...

Moze natrafiles po prostu na jakis blad/nauczyciel sie pomylil?

Były moderator Polityki i Seksu

ezdrasz
 Wysłana - 3 listopad 2004 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

wiem, wszystkie zrodla podajom ze bylo ich 95 ale nauczyciel z historii pewny siebie powiedzial ze początkowo było ich 87 a istoria przeinacza na 95. historyk nasz nawet powiedzial ze jak ktos sie dowie dlaczego to jakos to tam wynagrodzi mi nie chodzi tyle o ocene ale interesuje mnie to:-]

koks posypany

Methos
 Wysłana - 5 listopad 2004 09:47      [zgłoszenie naruszenia]

tu masz je wszytskie 95

[www2.jezus.pl/czytelnia/ostrzezenia/reformacja_dzisiaj.html]

[http://www.luter.pl/95tez.htm]

Wszędzie jest mowa o 95 tezach przybitych do bram koscioła w Witenberdze
w 1517 roku. Nie słyszałem nic o 87 tezach, ale pewnie twój nauczyciel tak mówi, bo ma własną teorię spiskową dziejów na ten temat

ezdrasz
 Wysłana - 6 listopad 2004 22:26       [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem cos on taki dziwny z deka jest ten historyk ale jak sie dowiem to wam przekaze

koks posypany

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tezy Lutra

Warto przeczytać: Plan Prezentacji | Dzień na Harmenzach oraz Proszę Państwa do Gazu | Teza | berent - Próchno | Ebook | matura problem | prezentacja maturalna male pytanie pomocy | Pilne na jutro! List Zagłoby do Kmicica [POTOP] | Interpretacja wiersza "Wolnośc" Baczyńskiego | ADAM MICKIEWIC DZIADY CZ. III | Prezentacja "Motyw nienawiści w literaturze" kupię !! | Osiągnięcia szkolne gimnazjalistów, a ich empatia | Wstęp - pomocy :( | zapisywanie cytatów | Wiosna Helikonii. Prezentacja maturalna. | Matura z Polskiego, błąd, czy mogą mi za to odjąć punkty | nasze tapety | całowanie | Tehaer | extasy | sprzedam łancuch | jestes moim snem | dzierża | czarna | autonomia śląska | kacmajster | orzech | testy two ms | tabliczka mnożenia | energy dance mix | energy dance mix illusion bad romance | kontakty | dane pakietowe niedostępne | cheetos | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.