FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 344 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
The Anniversary : Designing a Nervous Breakdown - Perfectly 
[powiadom znajomego]    
Autor "The Anniversary : Designing a Nervous Breakdown - Perfectly"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Turn down the headlights and look my way.
We'll tell our parents the best of things no matter how awful they seem.
The sickness of a family.
Trace your eyes, wake and retrieve,
The morning sun can look so mean - the color.
Kiss your head don't say a thing
We'll live forever in books darling.

It's the secrets beneath the leaves I keep with me. I'm falling up and down.
And I'll never write the letter, I wish you could read the words perfectly. (twice)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

The Anniversary : Designing a Nervous Breakdown - Perfectly

Warto przeczytać: Chris Rea : Dancing with Strangers - Joys of Christmas | Chris Rea : Best Of Chris Rea - Julia | Chris Rea : Espresso Logic - Julia | Chris Rea : Whatever Happened to Benny Santini? - Just one of those days | Chris Rea : On the Beach - Just passing through | Chris Rea : The Road to Hell: Part 2 - Keep On Dancing | Chris Rea : The Road to Hell: Part 2 - Last Open Road | Chris Rea : Water Sign - Let it loose | Chris Rea : Best Of Chris Rea - Let's Dance | Chris Rea : Dancing with Strangers - Let's Dance | Chris Rea : On the Beach - Light of hope | Chris Rea : On the Beach - Little blonde plaits | Chris Rea : Road to Hell - Looking for a rainbow | Chris Rea : Auberge - Looking for the summer | Chris Rea : Water Sign - Love's strange ways | Chris Rea : Chris Rea - Loving you | batmani jego trajka | satysfakcja | miałam 9 lat lizałam psu | miałam 9 lat ruchałam sie z psu | 887 | obywatelstwo niemieckie | 887118143 Legnica zakupy usa | 20 kwietnia 2013 | numer | inzynier budownictwa | 18 lis 2012 | 887 118 143 | ostatnio wyszukiwane | nike air | 887118143 Legnica zakupy usa | grrreta | ciaza wszedl na chwile | metda 5s | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.