FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 37507 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
The X Factor 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
X Factor 
Ranczo 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "The X Factor"   

Siwek_wp2
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

znawcy teorii spiskowych ..jeśliby istniała taka klauzura w papierach autorskich ..

to każdy uczestnik mógłby dochodzić swoich praw w sądzie z racji pokrzywdzenia i protekcji innych

więc nie sądzę żeby coś takiego istniało

...widze niebo, nie mysle...

Znawca -

gonzoou
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

roz******lają mnie niektóre teksty

Znawca -

Duncanlove
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Mi to się wydaje sensowne. Na pewno nie uwierze że ludzie wygrywają bo dostają ileś tam smsów

Mr_Robin
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli ta mała dziweczynka z mam talent po wygranej zarobi dla nich wiecej kasy niz przykładowo Kamil Bednarek lub ta laska, ktora swietnie spiewała i wygladała na scenie?

Wydaje mi sie ze NOT

z tej małolaty nic nie bedzie, a Bednarek juz jest w trasie koncertowej z ktorej bilety na koncerty rozchodza sie momentalnie

Zmieniony przez - Mr_Robin w dniu 2011-03-29 18:52:56

Znawca -

yusimo
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

Bednarek i tak na nich i sukces ich programu zarabia, nawet przez swoje występy. Nie jest on Bednarkiem z Star Guard Muffin tylko Bednarkiem z MT

"na serio-spalem z nia.
jeszcze zanim sie stala slawna.
Ja sie urodzilem w Czluchowie, ona w Przechlewie-to jest 10km oddalone. "
~Lipiński Wojownik, Lipiny

Duncanlove
 Wysłana - 29 marzec 2011 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ale ta mała już zrobiła swoje, ściagneła multum widzów a TVN poraz kolejny pokazał piękną historie jak to mała biedna dziewczynka wybija się, dostaje kase itp. Co do bednarka to na 100% podpisał jakieś papiery i grupa ITI ma jakiś hajs z jego działalnośći

playman
 Wysłana - 29 marzec 2011 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ta była wspaniała

Specjalista -

MadMan047
 Wysłana - 29 marzec 2011 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

^mi sie nie podoba, strasznie skrzeczy...

ale ja sie tam nie znam

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

Mr_Robin
 Wysłana - 29 marzec 2011 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

yusimo program zyskuje popularnosc-kase na nim, jak i na kazdym innym uczestniku. Przeciez bez uczestnikow tego programu by nie bylo. Wiec nie wiem ocb
Zreszta Bednarek z tego co mi wiadomo wystepuje pod nazwa zespołu, z ktorym grał juz wczesniej. Nie jest to TVNowski twor

Ale ta mała już zrobiła swoje, ściagneła multum widzów a TVN poraz kolejny pokazał piękną historie jak to mała biedna dziewczynka wybija się, dostaje kase itp.
I? Ona sciagnela tlum widzow i dali jej za to wygrac tak?

Co do bednarka to na 100% podpisał jakieś papiery i grupa ITI ma jakiś hajs z jego działalnośći
Jakby podpisal to by go promowali (+cały zespoł z ktorym wystepuje) i byliby na antenie wszedzie jak nie tak dawno był Afromental. Zreszta skoro na 100% do daj mi ten 100% dowod bo jestem ciekawy

Czepiam sie bo mnie wkvrwia to ciagłe pjerdolenie o tym ze inni maja lepiej bo robia wszystkich w chvja, maja znajomosci i szukanie wszedzie spiskow chociaz nie ma sie zadnych podstaw zeby tak pisac.

Pewnie zaraz bedzie audi q7, gaz, bananowce, leasing, kratka, gaz, cebula, czosnek i erupcje żółci

Znawca -

yusimo
 Wysłana - 29 marzec 2011 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Nie o to mi chodziło.
Nie oszukujmy się że większość idzie na koncert Bednarka z TVNu a nie Bednarka z SGM.
I automatycznie kojarzy się to z Bednarkiem z TVN z MT. Tylko o to mi chodziło.
Gość jest dobry, trafił w nisze, sprzedał złotą płytę (tak kijowo nagranej i zrealizowanej płyty dawno nie słyszałem), jest utalentowany więc dobrze że gra dużo koncertów i zarabia siano.

"na serio-spalem z nia.
jeszcze zanim sie stala slawna.
Ja sie urodzilem w Czluchowie, ona w Przechlewie-to jest 10km oddalone. "
~Lipiński Wojownik, Lipiny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 89 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

The X Factor

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

Warto przeczytać: Prosze o ocene panie | Secure Digital | Rozmiar fotek | Fotografie, które inspirują nas do pracy nad sobą. | Bar 3 | A może zróbmy to we dwoje | Heeeh | Wady/Zalety/Roznice aparatow cyfrowych ktore polecicie. | katarzyna bujakiewicz | hp 850 pytanie o dodatki | devil may cry | zadanie bojowe - cycki%-) | Prośba koleżanki,która nie ma netu... | Zasilanie cyfrówek | Alicja Bachleda-Curuś | <Canon> Lamerskie pytanie | Audi c5 | petite video 123 xxx | mercurial | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | calivary | jak wyszukiwać przetargi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.