FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9609 razy ¬

ROZRYWKA | Gry
This War Of Mine czyli polska produkcja dla smakoszy 
[powiadom znajomego]    
Autor "This War Of Mine czyli polska produkcja dla smakoszy"   

G.K
 Wysłana - 27 listopad 2014 02:29      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem tylko 2 noze.

Ogolnie nie moge ogarnac braku materialow - przez 10 dni nie dalem rady zrobic pily, pistoletu, zalatac wiecej niz 1 dziury w murze itd. Jak mam leki i zarcie, to nie mam materialow. Jak mam materialy, to nie mam lekow. Wszystko jest uzaleznione od drewna i drobiazgow, ale nie biorac nic oprocz tych dwoch surowcow dlugo sie nie da pociagnac. Powinno sie dac wysylac druga postac do szukania surowcow, gralem czterema i nie moge tego ogarnac - zawsze jest ktos ciezko ranny/chory i robi za kule u nogi

Oczywiscie robilem tak, jak ty - czyscilem miejsca bez zagrozen i handlowalem, ale do czasu, az mnie zaczeli atakowac. Moze mialem pecha co do dropow.

Zmieniony przez - G.K w dniu 2014-11-27 02:31:37

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

MrMojo
 Wysłana - 27 listopad 2014 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem siekierę i nóż i chyba tylko dwa razy ktoś był lekko raniony, teraz mam tylko siekierę. Miałem zrobić wzmocnione drzwi, ale przez moje malutkie błędy, albo losowe wydarzenia nie dałem rady, a że teraz mam zimę to wszystkiego brak.

Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

Znawca -

Djj
 Wysłana - 27 listopad 2014 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Liczę, że mi na lapku pójdzie. Takie produkcję lubię

Beware of horses
I mean a horse is a horse of course, but who rides is important
Sitting high with a uniform, barking orders, demanding order

ccor72z
 Wysłana - 27 listopad 2014 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej jest brać bardziej wartościowe rzeczy i wymieniać na ów drewno i drobiazgi

MrMojo
 Wysłana - 27 listopad 2014 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

przetrwałem zimę, ale i tak mi się nie udało... Skończyłem na 40 dniu.

btw.

Dear MrMojo
Thank you for your purchase at Games Republic.
This War of Mine $19.99

Był jakiś update (polskie radio jest), więc może zagram jeszcze raz.

Znawca -

DontBeRude
 Wysłana - 1 grudzień 2014 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

W końcu po wielokrotnym próbowaniu mam 34 dzień i nikt mi nie umarł. W sumie cały czas czegoś brakuje. Najgorsze później jest to, że żeby kraść jakieś wartościowe rzeczy trzeba zabijać bądź cały czas trzeba się liczyć z tym, że zaraz ktoś będzie strzelać.

I wymyśliłem na to sposób, jeśli ktoś zabije Ci typka, szybko naciśnij alt + f4. Po ponownym włączeniu gry zaczniesz dzień od nowa. Przez chyba 10 dni miałem poblokowane miejsca, więc sam nie wiem jak mi się udało przeżyć. Strasznie trzeba myśleć.

Jest kilka bugów. Wchodzę na teren wojska i do mnie strzelają a dzień wcześniej z nimi handlowałem (nic nie kradłem), więc WTF?

PS. Jak idziecie gdzieś gdzie jest niebezpieczeństwo to zabierajcie nóż :) Jak sobie coś przypomnę to napisze.

Narazie nie oceniam gry bo jest... dziwna? Jedynie mogę dodać, że wciąga.

MrMojo
 Wysłana - 1 grudzień 2014 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jest kilka bugów. Wchodzę na teren wojska i do mnie strzelają a dzień wcześniej z nimi handlowałem (nic nie kradłem), więc WTF?

zostawiłeś otwarte dzrzwi/przyszedłeś z bronią, albo i bug
w różnych okresach czasu zmienia się nastawienie ludzi, w lato mogą nie atakować, ale w zime już tak (przykład)

Zmieniony przez - MrMojo w dniu 2014-12-01 00:18:40

Znawca -

G.K
 Wysłana - 1 grudzień 2014 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

Poki co mam chyba 16, czy 17 dzien, ale nie popelnilem juz tych samych bledow i teraz mam zarcia 10+, nikt nie chodzi smutny, materialow az nadto itd.

Teraz sie dopiero bede wybieral do jakichs niebezpiecznych lokacji, bo nudy.

"I know one thing,
Anything is better than that 1 train"

Ambleux
 Wysłana - 1 grudzień 2014 01:39      [zgłoszenie naruszenia]

Też miałem nudy, jednego zabił psychopata a druga się powiesiła po tym jak zobaczyła że żołnierz gwałci jakąś laske

Desertdog
 Wysłana - 1 grudzień 2014 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

Do trzydziestego dnia radziłem sobie nieźle, wszyscy chodzili wypoczęci i stosunkowo niegłodni. Udawało mi się unikać walki, wiec nie miałem problemu z rannymi. Nastała zima, temperatura spadła do -3st.C, i nawet z rozpalonym piecem nie chciała przekroczyć 1st.C na plusie (trzeba wybudować więcej pieców? czy jego miejsce montażu ma znaczenie?). Dosłownie w jedną noc straciłem 3 osoby (jedna odeszła, dwie zamarzły) i zostałem z dwoma kolesiami, z których jeden wiecznie choruje (pomimo leków i wiecznego spania w łóżku) a druga nie nadaje się do przeszukiwania lokacji. Zobaczę, co będzie dalej, ale tylko cud mnie uratuje

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

This War Of Mine czyli polska produkcja dla smakoszy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7