FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19544 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tiaa i po sylwestrze... a ja jestem k...sko smutny :-( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tiaa i po sylwestrze... a ja jestem k...sko smutny :-("   

TakedaShi
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tiaa i po sylwestrze... a ja jestem kur..sko smutny

Juz od samego poczatku wszystko mnie wnerwialo wczoraj( bylem ze znajomymi na imprezie na sali gdzies tam ). Od poczatku smety jak cholera tlyko agresja i frustracja we nie byla. Ale spotkałem tam pewną znajomą...
Zatanczylismy kilka razy na poczatku, później jakos na korytarzu gdzies ja spotkalem i zaczelismy troche gadać, i rzucilem jej wyzwanie, powiedzialem ze wymieknie pierwsza na parkiecie ze mna ( ju kiedys tak wlasnie bylo na jej osiemnastce, wtedy jeszcze jej nie znalem tak bardzo tylko przez znajomych troche). Powiedziala zebym jej dał num tel. zeby sygnal posnic jak bedziemy zaczynac ,ale zsynchronizowalismy zegarki i o 22:00 zaczelismy tanczylismy z pol godizny przy tym rozmawiajac. Z tym że moja rozmowa z nia to praktycznie same brechty, przekomażania, ale ogolnie za***iscie mnie sie z nia rozmawia zawsze. Później mieliscy sobie zrobic 10 min przerwy z obopólna zgoda , wtedy zrobilem taki cholerny blad ze sobie go nie wybacze chyba, bo jakos tak bylo ze poszedlem na szluga, pozniej poszedlem szukac kumpla na***anego gdzies i tak sie tym przejolem ze na śmierć o niej zapomnialem. Później cos sie napic i nikogo nie bylo ze pozostalych znajomkow 2 kumpli poszli odprowadzic kumpele do domu, ten kumpel na***any tez juz do domu chcial isc to go przekonywalem w***** czasu zeby zostal ,i okolo 12 juz bylo. Pozniej znajomki wrocili jakies zyczenia i inne takie byly. No i pozniej chcialem znow zatanczyc z nią... To powiedziala ze mialem byc za 10 min. a mnie ponad 2 h nie bylo. No jakos ja tam przepraszalem , juz nawet nie pamietam jak bo mialem chyba wtedy szczyt bomby ( ale nie bylem jakos bardzo na***any, wogole caly wieczor fason trzymalem). Pozniej to ju bylo tylko coraz gorzej. Fakt gadalem z nia tam kilka razy i tanczylem. Ale nie wiem kiedy z jakim gosciem zaczela swirować, wolne tance, przytulanie pozniej, za rece sie trzymali, bez calowania ( chyba ), ja tez zaczelem tanczyc z kim popadnie bo co mialem siedizec .
Okolo 5 h, przeżedzenie ofkoz na prakiecie , jakies 3,4 pary maks . Ja co chwila latalem i wybierałem fajne taneczne kawalki, szczegolnie wolniejsze. Jeszcze chyba raz z nia tanczylem bo ku..wa nie mialem odwagi nigdy odbic mu jej w tancu, bo zawsze wygladali jak para niemalze .
Jakoś o 6 na chate poszedlem , ona wyszla jakos wczesniej z pol godizny, z nim . Nie pozegnala sie ani nic. Dzisiaj gdzies o godzinie 13 puscilem jej sygnal, jak dotad bez odpowiedzi. Postanowilem ze jak do dzisiaj nie odpusci sygnala to kasuje jej num...
Strasznie sie czuje wogole, podkochuje sie w tej dziewczynie . Juz ze 3 raz na imprezie bylem jak ona byla i raz bylismy razem w Lednicy na zjezdzie młodzieży (pytala sie mnie wczoraj czy jade w tym roku. Zdaje mi sie ze jednym z problemów jest to ze ona jest śliczna poprostu, i nie wiem czy by do mnie pasowała . Wogóle to wydaje mi sie ze jej wogole na mnie nie zalezy, ze jestem tylko kumplem. K..rwa jestem upośledzony społecznie, nie wiem kiedy ktos jest mna zaiteresowany a kiedy go irytuje.

P.S Gratuluje temu co to wszystko przeczytał

BZDURA!!! Raz mieczem machnął - 3 Głowy spadły!!!
Na Pohybel Skurwysynom!!!!

Andromedaa
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Gratulacje przyjmuje

Ekspert -

zaborek
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytalem

dales dupy, powiedziales 10 minut bylo 2H, krotka pilka: bye bye

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

niwix
Kłapouchy
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za gratulacje

ile masz lat ?

OSIOŁKOWY MODERATJER
[http://www.insomnia.pl/temat192606/] nju autoportret str 15
[http://www.insomnia.pl/temat177875/] wakacje bandyty [http://www.insomnia.pl/temat167811/] kłapouchy vel niwix
[http://www.insomnia.pl/temat186368/] me and my .. son

faramka
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

No, zdupiłeś strasznie. Jakbyś se fajkę odpuścił, to wszystko byłoby OK Nie wiem, co Ci doradzić

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

kulmas
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

niwix z 20 lat ma

przeczytalem. wiesz co zrobic.

...

Specjalista -

TakedaShi
 Wysłana - 1 styczeń 2006 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Juz mam 20 :/

Ale najbardziej mnie jednak wnerwia, że do konca nie wiem czy miedzy nami kiedykolwiek cos ziskrzyło, tak jak mowilem jestem jaki upośledzony
P.s Rzucam szlugi powoli...

Zmieniony przez - TakedaShi w dniu 2006-01-01 21:31:35

BZDURA!!! Raz mieczem machnął - 3 Głowy spadły!!!
Na Pohybel Skurwysynom!!!!

prezes85
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tak trudno zadzwonić?

Dzieci puszczają sygnaly... :-]

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

welder
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

na lednicy powiadasz? no normalnie rewelacja :P
skoro Cie olala to zlej ja tez

Pyetrek
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za graty, a co do tematu to z***ałeś - nie da się ukryć.

aniolek_16
 Wysłana - 1 styczeń 2006 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za gratulacje
Moze ta dziewczyna swojim zachowaniem chciala wzbudzic zazdrosc... no wiesz przeciez jakie my kobiety jestesmy...

Czlonek porponetkowej mafi %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tiaa i po sylwestrze... a ja jestem k...sko smutny :-(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18