FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15389 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Tibia =D 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tibia =D"   

Zamroczony
 Wysłana - 20 maj 2008 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Grałem trochę bo kumple grali.Ale odradzam,gra denna chociaż wciągająca i niektórzy wywalają na nią kupę kasy

Zmieniony przez - Zamroczony w dniu 2008-05-20 17:08:38

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

pajaki dwa
 Wysłana - 20 maj 2008 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedy bedzie diablo 3? A moze juz jest? Pograłbym :/

Ventinari
 Wysłana - 20 maj 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Syn mojego wujka zaczal w 1 klasie liceum, pogral 2 lata w to, w trakcie rzucil szkoleKosmos, jak ten syf musi wciagac.Teraz sie troche ogarnal i poszedl do wojska.Mam nadzieje, ze wyjdzie na prosta.

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

nie bede tu opisywal swojego przypadku ale tez gralem i autor topika ma swieta racje co do tej gry. poza tym taki je.bany badziew, a tworcy zarabiaja taki hajs, ze o kurva.

teraz to juz rzygam tibia, a tym bardziej rzygalem jak pewnego razu wracalem od babci i spotkalem dwoch dzieciaczkow, wiek moze 10-11, co mi ledwo do pasa siegali. i oni tam rozmawiali jakie juz maja itemki i ile hajsu w depocie. no prawie im wy***alem low kicka.

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Bo mieli lepsze itemki od Ciebie?

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie, misiu. bo ja juz wtedy mialem ohydny wstret do tej gry. ona mi poprostu zrujnowala wczesna edukacje.

mialem zedytowac posta, ale juz napisales wiec nie moge wiec wkleje tutaj.

EDIT:

kiedys nawet stawialem swojego serwa dla ludzi z mojego miasta i taki jeden klient wrzucal mi na necie, na moja matke itp. dowiedzialem sie skad graja, poszedlem do tej kafejki. patrze, same zje.by z ryja i dzieci z patologicznymi wyrazami twarzy. spojrzalem jednemu w monitor, patrze, to on. ten co mi wrzucal przez internet. patrze na niego jeszcze raz z niedowierzaniem. prawie padlem, bo to byl ostry szczyl lat 11. siedzac na krzesle ledwo jego glowa rownala sie z dolna czescia ekranu. no ale SPOKO

BezPerwery
 Wysłana - 21 maj 2008 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio mój 11 letni brat do mnie, czy mogę mu ściągnąć tibie bo kumpel mu mówił że fajne.

Tak, ściągnąć to mu mogę, ale chyba witą przez łep. Nie dość że się nie uczy to wole nie wiedzieć co by było po Tibii

Zmieniony przez - BezPerwery w dniu 2008-05-21 00:40:46

:>

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 00:42      [zgłoszenie naruszenia]

no stary wlasnie o to chodzi. krew mnie zalewa juz nie od samego faktu, ze ktos w to gra, ale ze graja w to dzieci w wieku 11 lat i przez neta rzucaja kur.wami na lewo i prawo.

aha, zapomnialem najsmieszniejszego faktu o owym dzieciaku, ktory mi cisnal. on w dodatku palil papierosy w tej kafejce. uprzedzajac pytania -> poprostu przy wejsciu byla kanapa i popielniczka i tam mogles sobie zakopcic.

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

ale ze graja w to dzieci w wieku 11 lat i przez neta rzucaja kur.wami na lewo i prawo
Zeby to cisneli od tak sobie, ale przez jakąs gre z jakimis itemkami to juz przegiecie.

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

no postaw sie na moim miejscu. wchodzisz do kafejki, rozgladasz sie.. widzisz kilka 10-12 latkow i paru gimnazjalistow co wygladaja jeszcze jakby sie z podstawowki urwali. widzisz takiego jednego 11 latka, a on z tekstem "o ty sku_rw_ysynie je_bany, kur_wa upuscilem knight legsy, w kur_we zaje_bany ch_uj, ide zajarac bo sie wkur_wilem"

no i wyjmuje szluga i jeszcze pyta innych "ma ktos kur_wa ognia?"

Zmieniony przez - yellowbell w dniu 2008-05-21 00:54:49

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tibia =D

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11