FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15388 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Tibia =D 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tibia =D"   

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby to buyło do mnie to za***ałbym w łeb i koniec rozmowy

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

a ja zawsze mysle o konsekwencjach i przeraza mnie mysl, ze moglbym mu zlamac glowe czy cos hahah

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

Za***ac zawsze mozesz jak nikt nie widzi a jak widzi to nich podziwia, ze uczysz gówniazy szacunku dla mądrzejszych

Zmieniony przez - pajaki dwa w dniu 2008-05-21 01:10:09

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

ja go nic nie bede uczyc bo on juz jest nauczony jak widac przez wirtualne otoczenie tibii i rodzicow, ktorzy tam chyba zaznali patologii kapeczke bo przeciez taki gnojek chodzac do kafejki, zeby pograc w tibie musi miec hajs. a to bylo w dzien powszedni, godzina byla bardzo wczesna, lecz on jednak siedzial w kafejce. ryj mial chu.jowy, mial hajs na kafeje i na szlugi. on juz jest skreslony. i nie pomoze mu to, ze on przestanie w to grac. ja poprostu widze to po nim bo to oczywiste. no dzieciak 11 lat, tibia, wagary w 4 podstawowce, papieroski i bluzgi, ktorych by sie 50 letni recydywista powstydzil.

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jest skreslony, ale najwazniejsze aby mial tego swiadomość, a taki slams nawet nie bedzie o tym wiedzial, bo za głupi.

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 21 maj 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

sam gralem pare miesiecy, dopoki nie zauwazylem mozliwosci zarobienia na tym niemalego sianka, zaczelem botowac i sprzedawac hajs/postacie, jedynym wysilkiem bylo wlaczanie bota od ponad pol roku nawet mi sie nie chce bota odpalac wydalem na gre 90zl(first pacc) wyciagnelem ladnych pare kafli Zostalo mi jeszcze cos tam do o******lenia, kto chce kupic 110ek+ i ~3kk na Neranie?

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Specjalista -

Kokoban
 Wysłana - 21 maj 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

kurva nie skreslajcie 11 letniego dzieciaka

za kilka lat wyrosnie z tego, pozna dziewczyne etc.

nie koniecznie od razy go na dno juz wrzucac

pajaki dwa
 Wysłana - 21 maj 2008 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt go nie wrzuca, sam sie wrzuca, a matka mu pomaga w tym Puki co trzeba pokazac mu kto ma racje.

yellowbell
 Wysłana - 21 maj 2008 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

chcialem wyprostowac, ze mowiac "chu.jovy ryj" mialem na mysli taka, ze odrazu widac, twarz bandycką.

Zmieniony przez - yellowbell w dniu 2008-05-21 17:45:14

Hesse1990
 Wysłana - 21 maj 2008 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

moze nie tak wulgranie ale macie racje... jak dzieciaki zaczna grac to jest zle... znam takich co maja po 16-17 lat ludzie maja naprawde zryte mozgi, nawet nie botuja po prostu lubia grac, 13h online, pytam sie czesto czy maja szkole oni ze tak i **** hgraja w **** online jest caly czas, zero rl, chcociaz kazdy zaprzecza, tacy kioelsia sa najczesciej na poziomie 15 latkow, czy fajni? tak ale nadal zeby pogadac o czyms innym to dno po prostu...

X & Y

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tibia =D

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11