FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15389 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Tibia =D 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tibia =D"   

pajaki dwa
 Wysłana - 24 maj 2008 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

chodzi sie po swiecie kwadratem, zbierasz itemki, i zabijasz kwadraty a czasem nawet prostokąty.

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 24 maj 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Wpisz na youtube to zobaczysz.

Ja zobaczylem i szczerze mowiac nie wiem jak mozna grac w takie gowno w czasach gier 3d

[http://www.campaignforliberty.com/]

neewbie
 Wysłana - 24 maj 2008 15:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tak btw to chyba w przyszły piątek ? w rozmowach w toku będą pokazywane skrajne przypadki takich dzieciaków z tibi

aaa
KUKUK !!!!!!!

Znawca -

Hesse1990
 Wysłana - 24 maj 2008 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wpisz na youtube to zobaczysz.
Ja zobaczylem i szczerze mowiac nie wiem jak mozna grac w takie gowno w czasach gier 3d

Naprawde tego typu wypowiedzi mnie dobijaja, RPG nie jest do podniecania sie grafika, nie mowiac o MMORPG, tu chodzi o grywalnosc, rywalizacje, tu chodzi o to ze jak idziesz kogos utluc tym kwadratem w tibii to trzesa ci sie nogi rece i jestes caly roztrzesiony, i nie, nie ma tego w zadnej innej grze w jaka gralem ;D grafika w tym momencie w naszej dyskusji sie nie liczy bo ona nie dodaje ani nie odbiera klientow tibii

X & Y

Toudi163d
 Wysłana - 24 maj 2008 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Brat mojej laski gra nontoper w to gówno , 11 lat wciągnięty na maxa , jak mu komp nie działał to latał do mojej żeby móc zainstalować i grać.Do tego te ***ane słownictwo , które nawet mnie doprowadza do szału , no i drastyczne pogorszenie się wyników w nauce.Co słyszę to tylko tibia , tibia.****a no jak można :-/

INSOMNIA
 Wysłana - 28 maj 2008 01:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja gram w tibie, mam juz nawetl lvl 185, ale ostatnio bardziej dla kasy jak dla zabawyczasami se popykam i potem sprzedaje amerykancom przez neta bo na alegro za tanie.
ps:to chat z dodatkiem gry:P

Zmieniony przez - metanadren w dniu 2008-05-28 01:42:39

Vetinari
 Wysłana - 28 maj 2008 01:50      [zgłoszenie naruszenia]

Naprawde tego typu wypowiedzi mnie dobijaja, RPG nie jest do podniecania sie grafika, nie mowiac o MMORPG, tu chodzi o grywalnosc, rywalizacje, tu chodzi o to ze jak idziesz kogos utluc tym kwadratem w tibii to trzesa ci sie nogi rece i jestes caly roztrzesiony, i nie, nie ma tego w zadnej innej grze w jaka gralem ;D grafika w tym momencie w naszej dyskusji sie nie liczy bo ona nie dodaje ani nie odbiera klientow tibii

Owszem odbiera , bo ja zamiast grać pikselami i liczyć ,że komputer dokona obliczeń na moją korzyść wolę sobie pograć np w L2
bo raz że mam tam właśnie grafikę a dwa ,że sporo zależy ode mnie.
NIgdy nie rozumiałem jak można w to grać

Hesse1990
 Wysłana - 28 maj 2008 02:23      [zgłoszenie naruszenia]

Owszem odbiera , bo ja zamiast grać pikselami i liczyć ,że komputer dokona obliczeń na moją korzyść wolę sobie pograć np w L2
bo raz że mam tam właśnie grafikę a dwa ,że sporo zależy ode mnie.
NIgdy nie rozumiałem jak można w to grać

Napisalem, ze "RPG nie jest od podniecania sie grafika", a po drugie to jak kiedys znajdziesz dobra(taka naprawde dobra gre, to przestanie ci zalezec na grafice.
Chociaz moze to moj gust w tym przypadku jest troche spaczony, ale wogole Cie nie rozumiem :P Grafika jak dla mnie odgrywa bardzo niewielka role.

X & Y

Vetinari
 Wysłana - 28 maj 2008 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

A dla mnie odgrywa. Od nie podniecania się grafiką to ja mam rpg jak np WoD czy ADD gdzie istotna jest dla mnie wyobraźnia i opisywany klimat. Jeśli mam grać na kompie to nie chce patrzeć na kwadraciki które de facto niczego nie przypominają.grając na kompie stawiam na realność gry jak. Takie jest moje zdanie ale popularność tej gierki stoi jedna w opozycji do niego

pajaki dwa
 Wysłana - 28 maj 2008 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

moje zdanie na temat takich gier jest takie (nie mowie ze ta gra nie wciaga), ze jak gra mi sie nie podoba i wyglada na "głupkowata" to natet nie zaczynam w nia grac. Ostatnia konkretna gra jaka na moim kompie pociagla to bylo NFS Carbon, lubie gry ktore "wygladaja" a do tego cos sie tam dzieje. Dobre wyscigi sa zaje,bi,ste

Zmieniony przez - pajaki dwa w dniu 2008-05-28 23:43:31

Zmieniony przez - pajaki dwa w dniu 2008-05-28 23:44:16

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tibia =D

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11