FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15389 razy ¬

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Tibia =D 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tibia =D"   

F W I
 Wysłana - 7 marzec 2010 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

tibia to hui bo tam sie rusza cos przynajmniej

ale do kurvy nedzy te wszytskie ogejmy i inne te co ludzie co chwile maja linki na gg albo wrzucaja na fora jakies te bitefight czy teraz widze jakies ultrasonline top co to kurva przeciez tam sie nie rusza nawet nic :(

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

Bisty
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

fwi tez tego fenomenu ogame nie pojmuje, masz tam cos lepszego czekasz 10h zeby cos polecialo gdzie indziej co w tym fajnego ?

Siwek_wp2
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

punkty i podnoszenie statusu społecznego .. jak nie w zyciu to w grze łatwiej ..

albo chvj wie

Zmieniony przez - Siwek_wp2 w dniu 2010-03-09 17:54:07

...widze niebo, nie mysle...

Ekspert -

pajaki dwa
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Poza tym jak z domu sie nie wychodzi, to w domu cos trzeba robić cale dnie. Ale czemu grac w gre ktora sie nie rusza?

Zmieniony przez - pajaki dwa w dniu 2010-03-09 17:55:55

INSOMNIA
 Wysłana - 9 marzec 2010 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

a pamiętacie stara gierke "maxdila"? Tam to już w ogóle nic sie nie działo, a ciąłem w to czasem godzinami ;P

mikanus
 Wysłana - 9 marzec 2010 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

jak miałem 10-13lat to też szpilałem po parę godzin i się nie uczyłem znam osoby co klas przez tibie nie pozdawały teraz wychodzę z założenia, że to strata czasu. lepiej iść na plac

Zmieniony przez - mikanus w dniu 2010-03-09 19:25:29

Polonier
 Wysłana - 14 marzec 2010 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

Grałem bodajże od 12 roku życia do 14 tak z przerwami. Chwała moim rodzicom, że mogłem być na kompie tylko 1h dziennie. Tak to do kumpla chodziłem patrzeć jak on gra. Z resztą do tej pory mu to zostało ; / 17 lat ma i gra dalej. Ale na szczęście mniej niż zawsze(przeważnie po 18h potrafił siedzieć).
Co wyniosłem z Tibii?
Przestrogę na resztę życia. Nigdy nie pozwolę mojemu dziecku grać w tego typu gry.
Grunt to szybko rzucić tą grę i wziąć się za siebie. Odkąd przestałem grać od razu się polepszyłem. Egzamin gimnazjalny zdałem świetnie. Teraz jestem w dobrym liceum, uczę się dobrze i mam ambitne plany na przyszłość. Jeżeli ktokolwiek grający w Tibie to czyta niech przemyśli głęboko moje i innych słowa. Niech rzuci tą grę i wyjrzy za okno. Świat nie kończy się tylko na pixelach.
Dziękuję Dobranoc! ;D

Golgocjusz
 Wysłana - 14 marzec 2010 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

cale szczęście, ze przeciętnego polskiego gimnazjalistę/ew. licealistę nie stać na world of warcraft, bo wtedy - wydaje mi się - problem z 'uzależnieniem' byłby znacznie większy

Cause I'm hot, young, running free
A little bit better than I use to be

Miaky
 Wysłana - 14 marzec 2010 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

ile kosztuje world of warcraft ? 100 złotych, mniej więcej ? nie żyjemy w Rosji, gdzie średnia płaca to 346 euro, także uwierz że bez problemu gimnazjalista a tym bardziej licealista, jest w stanie sobie taka grę kupić a jak nie to pirat kod na allegro i jazda

Polonier
 Wysłana - 15 marzec 2010 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Przeważnie gimnazjaliści nie wiedzą o tej grze.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tibia =D

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11