FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7497 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
To jest już koniec, czy jak? 
[powiadom znajomego]    
Autor "To jest już koniec, czy jak?"   

auroxick
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam userów!
Nigdy nie przypuszczałem, że bedę tutaj zakładać jakikolwiek temat
Dobra rzuciła mnie narzeczona po 5 latach związku, mieliśmy wziać ślub i takie tam.
Ostatnio zaczęła się dziwnie zachowywać, olewała mnie, ciagłe kłutnie itp. Późno wracała z pracy. Dowiedziałem się, że spotyka się z jakimś karolkiem z pracy(jak wcześniej mi mówiła to miał być marek)wypady na pizze itp. Z telefonem się nie rozstawała gdzie wcześniej tak nie było, pisała i pisała te *******one esemesy mówiąc mi że pisze z koleżanką z pracy- karoliną, pomyślałem sobie tak jasne ****a. Po nowym roku się wyprowadza i mówi, że chce przemyśleć to wszystko, że chce zatęskinić bo po 5 latach bardziej się do mnie przyzwyczaiła niż mnie kocha, no ****a to normalne że po 5 latach nie ma takiego uczucia - wiadomo praca, wir codzienności... Ale ****a bez takich numerów, zamiast powiedzieć ej ****a zróbmy coś bo źle się dzieje między nami to nie ****a leci do innego fagasa gdzie zna go 3 tyg. Pewnie się zauroczyła nim bo wszystko co inne i nie zwiazane ze mna to lepsze fajniejsze i ciekawsze, nawet gdybym obdarl sie ze skory to nie zrobiloby na niej zadnego wrazenia.

Co dziwne jej rodzina jest za mną - powiedzieli że mnie adoptują haha, nie moga uwierzyć co ta mi zrobiła i są na nią wkur... Mówią że dobrze zrobiłem olewając ją, bo prędzej czy później dotrze do niej co straciła, bo miała ze mna za dobrze chyba ehh.

Nie mogę zrozumieć jednego jak to ****a bycia ze soba przez 5 lat mozna tak w tydzien przekreslic - zapomniec? wrrr

Pomocy żadnej nie chce, mówi że sama sobie poradzi, że sama znajdzie mieszkanie, sama sobie zapracuje, sama się wyprowadzi z gratami. Mieliśmy razem jechać do domu rodzinnego, ale tak myślę że jak jest taka zaradna to niech za******la busem z gratami i niech zobaczy co straciła.
Dobra co robić koledzy i koleżanki (nie chce klepania po plecach) bo niby już dałem sobie spokój, ale ta nutka watpliwości że bedzie dobrze jakaś malutka jest.
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - auroxick w dniu 2010-12-19 11:07:42

Zmieniony przez - auroxick w dniu 2010-12-19 11:09:25

Erpek1
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwszy post na tym forum... Znudziłeś jej się, gość z roboty pjerdolnoł gadke zaprosił ją tu i tam.. lizał jej dupe chvj wie co jeszcze zauroczyła się nim bo jest to dla niej pewnie jakaś odskocznia po 5 latach bycia z tobą.. tamten ją zrobi w chvja to będzie pisać spowrotem jaki to jesteś cudowny i nie było jej nigdy lepiej niż z tobą jedynie przeżywała kryzys i chvj wie co jeszcze

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:14      [zgłoszenie naruszenia]

22 lata, wiec młody chłopak jestes
znajdzie sie inna

.

Ekspert -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

jak bedzie chciała wrócic - mow zeby s******lala do swojej karoliny

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mogę zrozumieć jednego jak to ****a bycia ze soba przez 5 lat mozna tak w tydzien przekreslic - zapomniec? wrrr

na pewno nie tydzień Pewnie już się z rok temu zaczeła nudzić i bić z myślami.

Nie baw się w próbne rozstania,tym bardziej kiedy masz jak na tacy sytuację,w której kobieta chce się pospotykać z Karolkiem.

I sam się zastanów czy warto się tym przejmować,skoro ona przestaje być warta zachodu i czasu,a Ty masz jeszcze masę czasu żeby fajnie pożyc

auroxick
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ehhh wiem, że się nudziła itp. ja tez sie nudziłem, ale gimbusami nie jestesmy - no może mam watpliwości co do mojej "byłej" Ale nie o to chodzi. Jeszcze zeby mi zrobić na złość to już drugą noc nie ma jej w domu... Ale co najlepsze dzwoni wczoraj do mnie i pyta sie jak sie czuje mowie ze spoko i ok, to ta mi wyjezdza z tekstem ze rozmawiam po cwaniacku hahaha - myslala ze bede sie umartwial jak to pare dni wczesniej bylo - bo nie wiedzialem ocb. To ona nie ma po co wracac, - to nie wracaj i już.
Najbardziej mnie cieszy ze moja przyszla i niedoszla tesciowa zaprosila mnie na swieta, na pasterke itp. powiedziala ze beze mnie nie pojda a nia zebym sie nie martwil bo niedlugo dotrze to co zrobiła. Mam nadzwyczaj dobry humor - cos jest nie tak :D to nie te forum :D

Presecutor - no w tydzien napewno nie, chodzi o miesiac bo od miesiaca sie zna z tym gosciem, a w ostatni tydzien tak bardzo sie miedzy nami pogorszylo ze zaczalem cos dostrzegac dopiero :D

Zmieniony przez - auroxick w dniu 2010-12-19 11:34:04

worldwar
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Gratuluje spokoju i opanowania w takiej sytuacji. Ja gdyby mi panna takie coś po 5 latach zrobiła najpierw pobił był jej nowego fagasa, kazał się rozbierać i zostawił gdzieś w centrum miasta przywiązanego za nogę do słupa ogłoszeniowego. A jej pewnie bym zrobił III wojne światową. Nic Ci nie poradzę, bo sam przerabiałem rozstania kilka razy i raczej słabo sobie z tym radzę :D Z perspektywy czasu mogę jedynie powiedzieć, że nie warto się spinać, nie warto zatruwać sobie życia i zawsze po poprzedniej pojawi się kolejna, lepsza, a ty będziesz umiał z nią stworzyć lepszy związek bo będziesz bardziej doświadczony.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Karolki to tempe c***e.
Moze juz do Ciebie nie wrocic

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

Specjalista -

auroxick
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ehh no dzięki! Tylko pare dni temu nie byłem taki spokojny bo jak to wszem i wobec wiadomo swiat mi się zawalił, zwazywszy jeszcze na to że mnie do slubu namawiała, nawet jak nie chciałem kościelnego to narazie cywilny. o że jestem spokojny i nie chleje to duża zasługa jej sióstr, mówiły mi czego jej nie wyrzuciłem na zbity pysk z domu :D Bo to chciałem zrobić wyrzuciłem jej ubrania z szafy i przygotowałem walizki, że jak chce to niech idzie do tego karolka, ale ****a zmiekłem bo była noc i było zimno jak sobie teraz o tym pomyśle to naprawdę załuje ze tego nie zrobiłem, gdzie mi sama mówiła że jak mi sie nie podoba to ona moze do kolezanki sie wyprowadzic, ale co do czego to sie okazalo ze nie ma gdzie isc i wtedy zmieklem. No cóż ktoś musi byc s****ysynem żeby ktoś mógł pokazać klase i opanowanie. Jeszcze pewnie ten karolek nia manipuluje - napewno udaje super przyjaciela ze wszystko rozumie - ja i ta sytuacje. Chce ja wykorzystać wiem bo gdybym był sam i spotkalbym jakas taka "bidną" sarenke to tez bym to wykorzystał. Sami wiecie. Ehh w sumie zaczne nowe zycie, zmienie samochód zajmę się czymś dla siebie, bo wczesniej zyłem dla mniej a nie dla niej i dla siebie.

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ja gdyby mi panna takie coś po 5 latach zrobiła najpierw pobił był jej nowego fagasa, kazał się rozbierać i zostawił gdzieś w centrum miasta przywiązanego za nogę do słupa ogłoszeniowego.

ale macie zryte banie

gorzej jakby on ciebie pobil
został bys bez panny i majtek z pisiorem wywalonym na widok tłumów

wtedy to bys sie rozsierdził

Zmieniony przez - Pitrekkk w dniu 2010-12-19 11:51:03

.

Ekspert -

auroxick
 Wysłana - 19 grudzień 2010 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

Moze juz do Ciebie nie wrocic

Ale wiem na 100% ,że jak jej przejdzie zauroczenie tym frajerem to będzie chciała wrócić, tylko pomyśl czy mógłbym jej na nowo zaufać? raczej nie. Bo jak zrobiła to raz to zrobi i drugi i trzeci bo bedzie wiedziała, że jej wybacze. Niestety zamykam tą furtkę, którą ona sobie otworzyła wrazie w.

Nigdy bym nie bił jakiegoś typa to raz. to by nic nie pomogło to jeszcze bym sie okazał frajerem - pokazałym jej swoją słabość.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

To jest już koniec, czy jak?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: SPOTKAĆ SIĘ???????? | zaufanie-jego brak | smieszne, elokwentne texty na podryw na dyskotece | Singiel z wyboru | Wojsko - czy po nim jest do kogo wracać? | jak zobaczy?? | Ona myslala tylko o byłym....Przeczytajcie | fizyczne oznaki zainteresowania kobiety swoja osoba | Budżet rozruchowy | Pragnienie i rozkosz.. ?? | Problem i to maksymalny | piosenki o miłości /np kolacja/ | wtorek - pragnienie i rozkosz.. | daleka milosc | Sprawdzanie miłości | Były... | Śmieszne zdjęcia | brak obrazu | vectra c | piotr kret ffuu | szybka kasa | youtube | kasa | mitoman | WojTAS7 | Wizerunek Matki Boskiej w literaturze i sztuce średniowiecznej | amw | szkoły oficerskie | studia wojskowe | monster | oral | duze cycki | dobra ciocia | Dlaczego niektóre wyrazy stają się modne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.