FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1817 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Tookie Williams 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tookie Williams"   

XP
 Wysłana - 19 grudzień 2005 01:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ktoś oglądał film ? A moze ustosunkuje sie do sytuacji która zaistniała, szukałem na SFD i chyba nikt słowem nie wspomniał ... Jak dla mnie Nie pojęta rzecz co zrobili z gościem po ponad 20 latach.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
Moje fotki z 12 września 2005:
[http://www.sfd.pl/temat222412]

f_inka
 Wysłana - 19 grudzień 2005 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

to może nakreśl w kilku zdaniach o czym jest ten film :)
w ten sposób dajesz jakąs podstawę do dyskusji

C S S M L
N D S M D

Znawca -

XP
 Wysłana - 19 grudzień 2005 02:07      [zgłoszenie naruszenia]

Film jest na faktach ( Odkupienie) , o życiu Tokiego , jednego z głównych załozycieli gadngu cripsów , film opisuje jak tookie wychowywał sie , co go skłoniło do takiego a a nie innego zachowania (brutalne zachowanie , zabił 4 osoby)... po paru latach w więzieniu napisał szereg ksiażek dla młodych ludzi aby nie wstępowali do gangów zostało to docenione w świecie paro krotnie został nominowany do pokojowej nagrody nobla, po ponad 20 latach (pare dni temu) dostał zastrzyk z trucizną.

[http://www.google.pl/search?hl=pl&q=tookie+williams&btnG=Szukaj&lr=lang_pl]

f_inka
 Wysłana - 19 grudzień 2005 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba było tak od razu
ogladałam ten film ładnych parę miesięcy temu, zrobił na mnie duże wrażenie, tym wieksze ze był na faktach
słyszałam tez kilka dni temu o straceniu Williamsa, jako powód podano że nie wykazał skruchy za udowodnione mu 4 zabójstwa ...hmmm...i to mnie zastanawia

C S S M L
N D S M D

Znawca -

XP
 Wysłana - 19 grudzień 2005 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie bardziej zastanawia sens resocjalizacji ? CIekawe ilu ludzi zmieniło sie tak jak tooki w pierdlu ?

A okazac skruchę hmm wątpie żeby wiekszość robiła to ze względu że cos zrozumiała , ale z faktu że mają to gdzies a chcą wyjść z paki.

Andromedaa
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

XP - słyszałam o tym w telewizji tylko. Facet podobno zorganizował 40 tys. gang w USA. Zabił 4 osoby i został skazany na karę śmierci. W więzieniu zaczął pisac książki dla dzieci. Myśle, że nawet gdyby powiedział "Przpraszam" to i tak nikt by w to nie uwierzył. Jaki jest sens resocjalizacji. Nie mam pojecia. Ale osobiście zawsze bym się bała, że taka zresocjalizowana osoba pokaże prędzej czy później na co ja stać. Bałabym się, żeby nie zrobiła tego jeszcze raz. Wiem, że Ludziom należy dać drugą szanse. Ale jeżeli chodzi o morderstwo to nie wiem czy sama bym ją dała.

VLAD.IV
 Wysłana - 19 grudzień 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Resocjalizacja to bujda...
... efekty resocjalizacji... wachają się na granicy błędu statystycznego a ilosc osob naprawde zresocjalizowanych, mozna przyrownac do ilosci oficjalnie uznanych przez KK cudów...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Gochan
 Wysłana - 25 grudzień 2005 10:36       [zgłoszenie naruszenia]

Fakt, resocjalizacja to bzdura. A co do zabójstwa to nie uważam tego za jakieś szczególnie ciężkie przestępstwo, bardzo dużo zależy od okoliczności. W średniowiecznej Polsce zabić człowieka było mniejszym występkiem niż ukraść konia - kradzież konia ścigano z urzędu (oficjalnie) a zabójstwo prywatnie (nakładem i środkami rodziny poszkodowanego - prawo do zemsty było powszechnie uznawane)

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tookie Williams

Warto przeczytać: Dlaczego szukając czegoś nie mozemy tego odnaleźć?? | Książki o zyciu i jego problemach?! | Ciekawe zdjęcie | Czy jestem hedonistą ? | Kobieta zlem swiata | On umiera ... | krótki cytat,myśl,sentencja.... | Własne Emocje - Brak Kontroli | Dziwna historia | Wydarzenia, które zmieniły Wasze życie... | Co to za Fobia ....?? | sens życia (w tym przypadku )... | [szukam] e-booki o buddyzmie | Dziesiątki Różańca | [req] infomacji z filozofii | geje , lesbijki i cos jeszcze | ps4 | plastyka napletka | geox | fryzjer torun | kotka | philishave nie tnie | philishave nie obcina | gore | skąd ściagacie gry | krawiec | fotka tv podobne | tsigalko | flirt | mama nago | fotki mamy | mołek | pikej | oaza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.