FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5836 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Trójkącik???Tylko jak go zaaranżować:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trójkącik???Tylko jak go zaaranżować:)"   

cooltras
 Wysłana - 17 styczeń 2006 15:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie mała zabawa w trójkącie (to pewno marzenie każdego faceta:)w zestawie: ja+moja dziewczyna+jej koleżanka.Koleżanka jest całkiem całkiem:)Nie żebym coś tego...bardzo kocham swoją dziewczynę i nie zostawił bym jej dla tej przyjaciółki,ale mogło by byc całkiem fajnie.Tym bardziej,że ostatnio moja dziewczyna opowiadała mi ostatnio,że śniło jej się jak kochała się z tą koleżanką.Podobnież ja tez jestem w jej typie tak więc sytuacja jak marzenie:PTylko tu mam pytanie;jak to zaaranżować i zaproponować im takie wspólne tet-a-tet,ale tak zebym od razu nie zebrał w morde od dziewczyny???A może Wam juz się jakoś to udało??:)

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Hermin
 Wysłana - 17 styczeń 2006 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

a Ty byś chciał zeby w Twojej obecnośc Twoja panienka purtała sie z jakimś typkiem a Tobie w tym czasie siorbała bo ja ni chuuja

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

nupel
lachoniator
 Wysłana - 17 styczeń 2006 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

podczas monotonnychj pieszczot spytaj sie czy by niechciala waszego stosunku jkakos urozmaicic jak sie spyta jak to powiedz ze trojkąciekime ( le niby w formie zartu ale da jej to domyslenia i moze sie zgodzi

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

free5tyle
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

zapros je do siebie i ostro sie spijcie moze cos samo z tego wyjdzie

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

powiem ci szczerze, ze tez kiedyś o tym myślałam, ale stwierdziłam, że lepiej jak to zostanie w sferze marzeń
najczęściej podobno w związku po takim "dodatku" nigdy nie jest jak wcześniej i często nawet gorzej się dzieje

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

cooltras
 Wysłana - 17 styczeń 2006 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

A co myślicie o tym,żeby zagaić sprawe z drugiej strony i spróbować naprowadzić na temat przyjaciółkę??Ona jest strrrasznie na tak w sprawach seksu!Nawiasem mówiąc nie wiedziałem,że kobitki mogą być wyuzdane,aż do takiego stopnia:)Może nie otwarcie,ale przynajmniej dać jej do zrozumienia.Może ona wtedy namówi moją niunie:)

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Zawodny
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

"żebym coś tego...bardzo kocham swoją dziewczynę i nie zostawił bym jej dla tej przyjaciółki"

No to za***iscie ja musisz kochac w*****, no po prostu to jest ta jedyna i juz zawsze bedziecie razem

wixa:-}

Znawca -

Xaero85
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Fajne zdziry z tych dzisiejszych dziewczyn.:/
Ale jak dają to oczywiście bierz.

Zmieniony przez - Xaero85 w dniu 2006-01-17 17:06:30

Znawca -

cooltras
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

A kto tu mówi o zostawieniu??!!!Po prostu mała odmiana w sferze intymnej i tyle!!Przecie sie nie powiesze na sznurze w łazience jak nie pójda obie ze mną do łózka:)

rybcio
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

ale powiedział że same dziewczyny w trójkącie będą ,to do hirmena

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -

rybcio
 Wysłana - 17 styczeń 2006 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Iz typkiem się kochać nie będzie Hermin

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną