FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3522 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Trójmiasto 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trójmiasto"   

qbx92
 Wysłana - 6 lipiec 2014 10:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! :)

Planuję zabrać dziewczynę w te wakacje do Trójmiasta na 3-4 dni i nie wiem w co celować. Myślałem nad ośrodkiem wypoczynkowym, ale ceny takie jak za hotel, więc podziękowałem. Znacie coś godnego polecenia w tamtych rejonach? :)

deerhunter
 Wysłana - 6 lipiec 2014 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Spr domki letniskowe przy plaży w jelitkowie. Daleko do centrum Gda, ale blisko do Sopotu.

kulawy92
 Wysłana - 6 lipiec 2014 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie to wszędzie w Trójmieście jest dość drogo i brakuje takich sieciowych tanich hoteli, a te hostele które są np. na Starówce w Gdańsku to w większości mają dość kosmiczne ceny jak na ten standard które oferują

W Gdyni to wiem że Lux Hostel jest całkiem w porządku no i jest w samym centrum miasta, blisko do plaży, bulwaru i tych wszystkich ''atrakcji'' [http://www.luxhostel.pl/cennik-pokoje-gdynia]

-w-i-k-i-
 Wysłana - 6 lipiec 2014 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

ja kiedyś w gdańsku nocowałam w akademikach, wynajmują normalnie w wakacje jak pokoje
mega tanio i blisko w miarę było z tego co pamiętam

[http://www.akademikigdansk.pl/cennik]

Znawca -

boleroo
 Wysłana - 5 marzec 2019 09:38       [zgłoszenie naruszenia]

A może by tak postawić na wynajęcie apartamentu? Niekoniecznie musi to kosztować fortunę, a dzięki temu można jeszcze przyjemniej spędzić czas w Trójmieście. Warto czasami po prostu postawić na komfort. Ze swojej strony mogę polecić te apartamenty [billberry-apartments.pl/apartamenty], znajdują się one zarówno w Gdańsku, Gdyni, jak i Sopocie. Są przy tym świetnie zlokalizowane i zaprojektowane w wysokim standardzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Trójmiasto

Warto przeczytać: | | chanys | pedofile | squirting | truskawki | żaba | żaby | kobiecy wytryskporady | spahotel | madzi | gardło | wielgosz | wzost | książki szkoła | rysunki | szczecin | typy nie róbcie tak | Perend | venitari | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.