FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3272 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę..."   

Acredis
 Wysłana - 31 styczeń 2009 17:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hey..

Chcialbym sie doradzic czy..czy jest nadzieja.. czy sa szanse aby powrocily dawnne czasy z najlepsza przyjaciolka..

Poznalem pewna dziewczyna [ 22 ] na joggingu. Biegalismy razem kilka razy w tyg i tak przez kilka tygodni..
Czesto rowniez rozmawialismy przez gg o kolejnych wspolnych treningach o wszystkim niczym przyjaciele. Bardzo czesto rozmowa byla rozpoczynana z jej inicjatywy, czesto gdy np. wracalem z uleczni bądź skads mialem jakas wiadomosc ze np. dzis bucik mi sie zepsul etc bądź ze cos sie stalo z czyms.. taka zyciowa rozmowa.

Potrafilismy rozmawiac godzinami, wspierac sie gdy jedna ze stron miala ciezsze chwile badź potrzebowala rady - przyjaciela.
Tez chodzilismy razem na miasto.. na zakupy, kino z jej kolezankami etc. nawet zapraszalem ja i jej kolezanki do siebie na seans badź ona do siebie.. wspolne pieczenie ciasta etc.
Ot taka prawdziwa przyjaźń ... lecz

lecz.. pewnego dnia wszystko sie zawalilo.. powiedzialem jej co czuje.. lecz wybierajac takie slowa aby nie bylo to wprost.. niewiem, emocje mnie poniosly..jakos tak nie wytrzymalem..
lecz po chwili ja przeprosilem i rozmawialismy o tym do późna..
ze nie powinienem byl jej tego mowic.. ze to jej wina..

Co najwazniejsze miala juz kogos.. od kilku lat lecz ona pochodzila z innej miejscowosci i mieszkala we wroclawiu przez 4-5 dni a reszte spedzala w domku u siebie ze swoja polowka..
lecz co najwazniejsze czesto rowniez rozmawialismy w weekendy.

Sęk w tym ze tak naprawde to od samego poczatku zalezalo nam na przyjaźni typowo damsko-męskiej nic poza tym. I po tym fakcie rowniez jej to powiedzialem.. lecz ona to wie i mnie rozumie lecz jej polowka nie.. i dodatkowo juz doswiadczyla kiedys podobnych ekscesow..

Ona mnie swietnie rozumie i nawet nastepnego dnia nocowalem u niej, ogladalismy filmy etc rozmawialismy normalnie lecz gdy pojechala do domku i opowiedziala o tym chlopakowi to juz bylo zupelnie inaczej.. wyglada na to ze stara sie go przekonac, miedzy nami to jest nadal tylko przyjaźń nic pozatym.. i mi wlasnie tylko na przyjaźni zalezy..

Zastanawiam sie czy jest jeszcze szansa, czy jest w stanie go przekonac..

Rowniez sie zastanawiam co zrobilibyscie bedac w podobnej sytuacji.. chcialbym.. aby wczesniejsza relacja w jakis magiczny sposob powrocila..

Zmieniony przez - Acredis w dniu 2009-01-31 17:11:10

Frotek
 Wysłana - 31 styczeń 2009 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Postaw sie na miejscu jej chlopaka i sam sobie odpowiedz na pytanie, czy to ma sens.

Arcadios
 Wysłana - 31 styczeń 2009 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze mówiąc - nie dziwię się jej chłopakowi. Nie chodzi o to, że to zaraz musi być jakiś chory z zazdrości typ. Napisałeś, że dziewczyna w Twoim mieście bywa cały roboczy tydzień. Pomyśl? Jak zareagowałbyś, gdyby Twoja dziewczyna spędzała praktycznie większość czasu z obcym mężczyzną. Nie masz pojęcia jakie ma plany, o czym myśli podczas tych spotkań, i czy nie jest to po prostu ładnie zawoalowana zdrada.

Kobitka robi z Tobą to, co robi się, a raczej powinno robić z chłopakiem na codzień - spotkania, częste rozmowy i wspólne wyjścia. Brakuje tylko seksu... Taka przyjaźń ma sens, kiedy w pełni akceptujesz i dobrze znasz partnera koleżanki, nie myślisz także o czymś więcej. On jest pewny Twoich poczynań, Ty swoich. Gdyby Twoja kobieta oświadczyła Ci, że ma w mieście przyjaciela na 100% zżerałaby Cię zazdrość, nawet gdybyś jej w pełni ufał...

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 31 styczeń 2009 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

czy wy ludzie nie wiecie, że najpierw romantyczny moment i całowanie potem kilka dni moralniak u laski spotykacie się, żeby o tym pogadac i znowu całowanie i dopiero po czymś takim można gadać o uczuciach? Od kiedy to facecie na samym rozmawianiu czują więż z laską?

Ekspert -

iLight
świetlisty
 Wysłana - 31 styczeń 2009 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

Autor:
Acredis

2 posty nizej:
Arcadios

to jakas gra ? :D

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 31 styczeń 2009 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

"opowiedziala o tym chlopakowi" ze nocowales z nia.. badz czujny na ulicy

non@me
 Wysłana - 31 styczeń 2009 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie znajomi...

Arcadios
 Wysłana - 31 styczeń 2009 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

Taa... z nikim się lepiej nie dogaduję jak z samym sobą :)

Znawca -

non@me
 Wysłana - 31 styczeń 2009 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

I bardzo dobrze, przynajmniej nigdy nie masz problemów z partnerem (np do picia:D)/ kolegą/...

mmaassoonn
 Wysłana - 31 styczeń 2009 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ot taka prawdziwa przyjaźń ...

co ty *******isz

wybacz ale z twoich słów wynika ze ty chcesz z nią byc, a nie się przyjaznic, wiec nie oszukuj samego siebie ogólnie dałeś się złapac w pułapkę przyjaciela i na 99% tego nie zmienisz. zamiast poświęcac czas na odbudowywanie "przyjazni" i dalsze oszukiwanie samego siebie, znajdź sobie kobietę, a nie przyjaciółkę

ludzie kiedy wy sobie uswiadomicie, że robienie z siebie koleżanki, tylko takiej z *****em, to nie jest ŻADEN sposób poderwania, a wręcz przeciwnie?

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2009-01-31 21:22:07

mecha
 Wysłana - 31 styczeń 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

przyjaciółkę już straciłeś i to nie ulega wątpliwości. sytuacja się nie odwróci i już nigdy nie będzie jak było. będziecie mogli udawać, że wszystko gra, ale grać nie będzie, bo wasze relacje będą już całkowicie inne...
a co ona ma go przekonywać? a nie wpadłeś na to, że Ona też nie bardzo chce się z Tobą widywać? żeby Cię nie ranić, czy coś w tym guście?

naklejanie ulotek, plakatów zabronione!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tracę bądź stracilem najlepszą przyjaciółkę...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: art wp | faceci lecą na ładne laski | Rozkmina dotycząca miłości | jak mam postąpić %-) | Kompleksy | Jak pozbyć się zazdrości? | Ograniczony czas - psychika | (: Ona, ja oraz problem (zachęcam kobietki do zabrania głosu) | miłosc z macho | Zdrada po roku | co myslicie | mówi ze kocha ale nie chce mnie krzywdzić | nowa dziewczyna | Opoowiadacie wproast czy sie wykrecacie? | co zrobic? | Ehh Te Kobity :) | marcin ek | yennie | owijki | wróżbita maciej | Biała Podlaska | opis firmy po angielsku | brak seksu | zemsta brak seksu | front wyzwolenia | samotnosc | saga zmierzch | pytanie do | koniec | koniec swiata | cesar007 | jenifer long monster high | wczesny wytrysk | laracoft | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.