FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1351 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Tradik- przebarwienia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tradik- przebarwienia"   

pHaNtoM116
 Wysłana - 30 marzec 2007 03:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Jestem w wieku dojrzewania, dopadl mnie tradzik. Wystepuje tylko i wylacznie na brodzie i czole. Moje pytanie tyczy tego, wogole ich nie wyciskam, tzn staram sie, a na czole mam takie przebarwienia po nich... tzn. takie malutkie czerwone plamki... Uzywalem juz niewiem ile tych kremow nie kremow i caly czas sa te jakby plamki czerwone male, syfkow niemam duzo obecnie moze z 3 ;p Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

EDIT: Zrobilem fotke czola odrazu po umyciu (jest wtedy bardziej poddraznione) wiec lepiej widac o co chodzi ;)

[img150.imageshack.us/my.php?image=dsc00038oe4.jpg]

Zmieniony przez - pHaNtoM116 w dniu 2007-03-30 04:15:38

Znawca -

ona1983
 Wysłana - 30 marzec 2007 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

1.Nie wyciskaj bo sobie tylko pogorszysz
2.Zawsze lepiej skonsultować sobie to z dermatologiem.
3.Nie napisałeś nic czego używasz do pielęgnacji skóry, bo później piszesz,że skóra jest podrażniona.
4.[http://www.sfd.pl/blizny_%2D_ankieta-t316550.html] tu masz artykuł o maściach na przebarwienia.
5.[http://www.sfd.pl/G%C5%82%C3%B3wnie_chodzi_o_ISOTREXIN_Tr%C4%85dzik_-t315590.html] a tu konkretnie o jednej z maści. Sporo informacji jest na ten temat

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 30 marzec 2007 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wybierz sie do dermatologa i zapytaj o zabiegi zluszczajace

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -

ONLY20
 Wysłana - 30 marzec 2007 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wizyta u dermatologa obowiązkowo. Zapytaj go o złuszczanie skóry, o jakieś peelingi przeciwko przebarwieniom itp.

Patryqq
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam takie przebarwienia na polikach całych i biore antybiotyki, narazie powoli schodzą

Nice boys don't play rock'n'roll...

Znawca -

pHaNtoM116
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Poczytam o tych masciach ;) Do dermatologa czasu niemam zabardzo Trzymajcie SOGi ;]

Znawca -

Patryqq
 Wysłana - 30 marzec 2007 15:46       [zgłoszenie naruszenia]

jak masz jakiegoś znajomego lekarza to załatw se recepte na tabletki Metronidazol, dermatolog w moim mieście wszystkim to zapisuje i pomogło już wielu znaajomym moim, ale dermatolog za wizyte bierze pieniążki więc u znajomego lekarza se załatwiłem recepte, a 20 tabletek kosztuje 1,60 zł

Nice boys don't play rock'n'roll...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tradik- przebarwienia

Warto przeczytać: Z jakiej kolekcji Versace? | agencje modelek | Paski Dsquared | Ubiór, kolorki. | Buty na jesień...pomóżcie! | małe dłonie | Takie zegarki za tą kasę????.... czy to możliwe? | Prostowanie wlosow u chlopakow | Kurtała/Bluza z Pumy | H&M | Problem z cerą | Reebok VELOCERA | rozmiar buta | Czy to sa orginaly? (perfumy,maskara..) | fryzura | Fahrenheit- allegro. Fala podróbek? | praca brico marsze żnin | playboy i ckm | ile sen | znane polki playboy | bor | tata zaczął | mama nago wakacje | rak nerki | armstrong | profil mordercy | kwestionariusz | tir | świadomość | diabeu | marzena sienkiewicz | multitool | zmiana w tekście jednolitym umowy spółki | pissing | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.