FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4594 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Trafika (tytoń) na allegro - legalne? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trafika (tytoń) na allegro - legalne?"   

evenement_
 Wysłana - 21 luty 2010 21:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Tak jak w temacie.

Czy handlujący na allegro tytoniem (liście, pocięty w paczkach) robią to legalnie?

W każdej aukcji jest napisane, że "aukcja o charakterze kolekcjonerskim". Wiadomo, że ten kto kupuje nie kolekcjonuje, tylko poprostu to pali. A taki tytoń jest bez akcyzy, czyli nielegalny.

A ten sprzedający kupuje liście, potem to kroi i sprzedaje po 1kg.

Czy ja moge tak sprzedawać tytoń w sklepie jako towar "kolekcjonerski" ??

Troche może pomieszałem, ale ogólnie chyba wiecie o co mi chodzi.

Jestem troche zielony w prawie, a to mnie bardzo zastanawia czy jest to legalne.

evenement_
 Wysłana - 22 luty 2010 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt nic nie wie?

Eska
 Wysłana - 24 luty 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie mozna. Jak mozna legalnie sprzedawac narkotyki (dopalacze) jako wyroby kolekcjonerskie to czemu nie tyton.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

izoldeczka
 Wysłana - 24 luty 2010 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie, te wszystkie dopalacze lecialy jako kolekcjonerskie

realdo
 Wysłana - 5 styczeń 2015 10:55       [zgłoszenie naruszenia]

Legalnie to na pewno, bo zobacz - [http://www.trafika.pl/pl/c/Tytonie-papierosowe/60] Interesuje mnie inna kwestia - ile takie palenie kosztuje w przeliczeniu na fajkę? O ile taniej wychodzi o palenia normalnych fajek sklepowych? U mnie poniżej 12 zeta za paczkę się nic nie znajdzie...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Trafika (tytoń) na allegro - legalne?

Warto przeczytać: Inwestycje w nieruchomości | podatek od spadku | Jak tu zarobić by sie nie narobic??? | cudowna policja! | Pracodawca nie opłacał składek. | Noworoczny konkurs Newsweeka | Państwo a etyka/moralność | Jaki komentarz do KK?? | Słaby rozwój rolnictwa w Afryce.. | nbportal.pl | zarobek osoby prywatnej jakies ograniczenia?? | Reglamentacja działalności gospodarczej | Kadencja prezydenta we Francji... | Giełda | Odowołanie od decyzji | Kategoria w wojsku a pracodawca ? | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | karima adebibe | olulu | femdom | domina | yaris | nibiru | prosaki | kara śmierci | kurdes | penilarge | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.