FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3266 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Transfery w Ekstraklasie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Transfery w Ekstraklasie"   

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

wiem ze jest temat [http://www.insomnia.pl/Transferowa_karuzela%2E-t193796.html]
ale on dotyczy głównie transferów na świecie

W tym temacie chciałbym abyśmy się skupili na dyskusji i opiniach na temat transferów w naszej rodzimej ekstraklasie.

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Na dobry początek

Andrzej Niedzielan w Koronie Kielce

a poniżej tekst samego Wtorka z bloga

"Niebiescy, dzięki za wszystkoDziękuję kibicom, piłkarzom, trenerom, działaczom i wszystkim osobom związanym z Ruchem Chorzów za wspaniały rok. Dziś podpisałem dwuletni kontrakt z Koroną Kielce. Opuszczam Cichą z żalem, bo mimo że "Niebieski" byłem tylko przez rok, to jednak w jakimś stopniu będę się nim czuł znacznie dłużej. To w tym klubie odzyskałem radość z gry w piłkę, to tam poczułem się doceniony. Myślę, że ostatni sezon był dla wszystkich w Ruchu bardzo przyjemny, pełny wartych zapamiętania momentów i satysfakcji. Wspólnie sobie pomogliśmy - ja klubowi, a klub mnie. Rozstajemy się w zgodzie i jak dobrzy przyjaciele. Dziękuję trenerowi Fornalikowi, że mi zaufał i dziękuję doktorowi Wielkoszyńskiemu za całą pracę, jaką włożył w przygotowanie mnie do gry. Dziękuję też kolegom, którzy dobrą grą pomogli mi odbudować nazwisko.

Fanom Ruchu życzę, aby kiedyś doczekali się takiego sponsora, na jakiego ten klub zasługuje. Nie chcę już mówić, czy negocjacje z Ruchem przebiegały tak, czy inaczej i czy mogły przebiegać lepiej. Klub jest w takiej sytuacji, że pewnie nie mogły. Zdaję sobie sprawę, że działacze mają często związane ręce. Wiem, że chcieliby rządzić i dzielić na rynku transferowym i że nie można odmówić im dobrych chęci, zapału. Realia jednak są, jakie są. Ciężko jest walczyć z konkurencją, nie mając ku temu odpowiednich środków. Dlatego nie mam do działaczy pretensji - po prostu dziękuję im za poprzedni sezon i jednocześnie życzę, by w przyszłości mieli komfort budowania drużyny, bez liczenia każdego grosika. Ściskam za to kciuki. A ja? Jeśli ktoś mnie kiedyś zapyta, czy warto grać w Ruchu, odpowiem - warto. Czasami się tylko trochę mniej opłaca. Ale warto. Nie żałuję ani dnia, ani minuty.

Przypominam sobie kilka szczególnych chwil w Ruchu - radość po pierwszym golu, fajny mecz z Jagiellonią (5:2), no i przede wszystkim prezentację drużyny przed rundą wiosenną, kiedy w hali zostałem tak przywitany, że aż mam gęsią skórkę. Dzięki. Za wszystko.

Dlaczego odszedłem? To oczywiste - żeby lepiej zarabiać. Pozostając zimą w Chorzowie, miałem nadzieję, że awans do europejskich pucharów może sprawić, że Ruch stanie na nogi i że pojawi się większy kapitał. Klub z taką historią nie powinien drżeć o to, czy będą pieniądze na wypłaty, czy nie. Niestety, sukces w lidze nie przełożył się na finanse. A ja - co mam nadzieję wszyscy kibice zrozumieją - nie mogę pozwolić sobie na to, by co chwilę rezygnować ze zdecydowanie lepszych ofert. Miałem dobry kontrakt w Wiśle, odszedłem do Ruchu, żeby więcej grać. Miałem gotowy do podpisania kontrakt z Polonią - zostałem w Ruchu, żeby nie uciekać w połowie sezonu. Piłka to mój zawód - nie stać mnie na to, by w każdym "okienku" odrzucać intratne propozycje.

Teraz czas na nowe wyzwanie - Korona. Niektórzy się dziwią, a ja nie wiem, dlaczego. Gołym okiem widać przecież, że w Kielcach są perspektywy i że ten klub będzie z każdym rokiem coraz mocniejszy. Nie widzę żadnego powodu, by już w najbliższym sezonie Korona nie miała powalczyć o miejsce na podium. Dziś, przy podpisaniu kontraktu, po raz pierwszy spotkałem się z trenerem Sasalem oraz kierownictwem klubu. Bardzo mili ludzie. Wiem jednak, że zawsze jest miło przy parafowaniu umowy. Teraz wszystko w moich nogach, by miło było także za rok czy za dwa lata.

Do zobaczenia na boiskach ekstraklasy."

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-06-02 20:47:12

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

Michał Chałbiński piłkarzem Piasta

Nowym piłkarzem Piasta od przyszłego sezonu będzie Michał Chałbiński. Piłkarz podpisał z klubem z Gliwic roczny kontrakt.

- Dokumenty zostały mi dostarczone do Warszawy i tam złożyłem podpis - potwierdza Chałbiński. - Do 30 czerwca mam ważną umowę z Polonią, więc zostaję w stolicy, ale już 1 lipca wracam na Śląsk.

Dariusz Pietrasiak w Polonii Warszawa

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-06-02 21:03:07

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

Arkadiusz Radomski w Cracovii

Arkadiusz Radomski został nowym piłkarzem Cracovii. Były reprezentant Polski podpisał z krakowskim klubem dwuletni kontrakt.

Informację o podpisaniu umowy Radomskiego z Cracovią potwierdził menedżer zawodnika Piotr Tyszkiewicz. Piłkarz obecnie wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich, a po zakończeniu urlopu dołączy do nowego zespołu.

32-letni obrońca był ostatnio zawodnikiem holenderskiego NEC (Nijmegen).

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Transef Niedzielana wedlug mnie bardzo ciekawy, ostatnio w Koronie bardzo rozwinął się Tataj, mysle ze Korona moze ladnie pomieszac w szeregach ekstraklasy

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-06-02 21:03:56

Ekspert -

J-J
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Póki co najśmielej sobie poczyna Polonia Warszawa.
Onyszko, Tosik, Rachwał, Pietrasiak.
A z tego co piszą portale to próbują jeszcze z Nowakiem, Micanskim, Cetnarskim, Bruno, Kamburovem (to niezły zawodnik z Bułgarii, a na stronie czytałem, że był już nawet na testach medycznych. Zdobył odpowiednio 17 i 16 bramek w ostatnich sezonach, jakby się udało mógłby być gwiazdą ligi moim zdaniem)
Jeśli by zatrzymali najlepszych z drużyny, a słabego składu mimo miejsca w tabeli to oni nie mieli, to mogą powalczyć o puchary.

Zmieniony przez - J-J w dniu 2010-06-02 22:47:00

Prezes Rady 11

Ekspert -

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

i dobrze, mam nadzieje, ze takie poczynania Wojciechowskiego, pobudzą innych do agresywniejszych działań

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja gdzieś dziś czytałem,że Nowak już dogadał z Polonią kwestie kontraktowe...

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

Marespl
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Może fajnie że Wojciechowski chce zbudować zespół na europejskie puchary, ale wg. mnie przesadza z pensjami dla zawodników, jakby nie patrzeć robi z nich gwiazdeczki. Wynagrodzenia dla tych zawodników nie idą w mierze z ich umiejętnościami. Rozumiem gdyby dawał jakieś ekstra bonusy za zwycięstwa, to na pewno by bardziej zachęcało zawodników do gry na całego.

"W herbie mamy młoty oraz miasta Lubin znak...

[profile.xfire.com/marespl]

Black Pete
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

Na razie Wojciechowski sprowadził głównie graczy Bełchatowa czyli celuje w piąte miejsce.

A w ogóle to im więcej wyda na transfery tym szybciej będzie wywalał trenerów.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

lysy1610
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

Polonia wlazła tylnymi drzwiami do ekstraklasy, teraz sa pieniądze to myślą, że mogą wszystko. A taki chuy. Klub bez kibiców, któremu kibicują tylko grube ryby i stare dziadki nie ma prawa bytu w ekstraklasie!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Transfery w Ekstraklasie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7