FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 651 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Transmisja i Przetwarzanie Sygnałów. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Transmisja i Przetwarzanie Sygnałów."   

NcN
 Wysłana - 31 maj 2010 21:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Szukam osoby, która odpłatnie napiszę mi dwa sprawozdania. Posiadam wszystkie materiały, polecenia itp

Jest to praca z zakresu Transmisji i Przetwarzania Sygnałów. Sprawozdanie polega na zbadaniu kilku funkcji i odpowiednim opisaniu ich (screenowanie danych wyjściowych ze SciLaba + własna inwencja dot. wyników + kilka obliczeń funkcji).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany (czas to max tydzień) to proszę o PW.

Zlecenie jak najbardziej poważne.
W celach bezpieczeństwa transakcję możemy zawrzeć choćby przez Allegro;

Czekam na wiadomości.

NcN
 Wysłana - 5 czerwiec 2010 12:52       [zgłoszenie naruszenia]

Nikt nie chce zarobić ?;/

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Transmisja i Przetwarzanie Sygnałów.

Warto przeczytać: [fiz] doswiadczenie | [mat] zadanie | Trygonometria-jedno zadanko | Dysocjacje | rachunek zdań | [fiz]dwa zadania | Prawdopodobieństwo warunkowe | [fiz] zadania | [mat] uklad rownan | {F} kondensatory- prosze o szybka odpowiedz | [mat] macierze | [fiz] Zasada działania instrumentów muzycznych. | Żółknięcie liści. | [TECH] Grafika - rzuty prostokatne | (matma) pierwiastki | Prawdopodobieństwo__ blagam o pomoc!_ | czy pójdzie mi | evenema | turecki | majstrak | rosja poziom umysłu | nurt | seks na imprezie | chłopaki do wziecia | banshee | mein kampf | sexy_kitty | lekarski | fazer | piezometr | polecane | ciasna | jade na egzamin do katowic 27 kwietnia | elicea | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.