FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1066 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Treningi sportów walki od strony prawnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Treningi sportów walki od strony prawnej"   

CTA
bluesuit
 Wysłana - 29 styczeń 2009 01:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

z kolegami chcemy wynająć sobie salę i sobie po prostu na niej ćwiczyć, nie mamy jednak żadnego człowieka z uprawnieniami trenerskimi, wszystko po koleżeńsku,
zastanawiam się więc czy jest to legal w świetle prawa i jak sprawa może wyglądać w razie jakiegoś wypadku na sali,
jeśli np. na mnie wynajęta jest sala i ja zbieram pieniądze od chłopaków za jej wynajem to mógłbym być pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności?
Jak to się ma od strony prawnej, tego typu towarzyskie spotkania na macie.

Idąc trochę dalej, żeby legalnie działać jako normalny klub potrzebne jest coś więcej do prowadzenia takiej działalności niż kurs instruktora?

INSOMNIA
 Wysłana - 29 styczeń 2009 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

Dywagujac od strony prawnej, to mam taka refleksje.
Jak nie macie kogos z doswiadczeniem trenerskim, to bardziej sobie zaszkodzicie, niz cokolwiek sensowanego sie nauczycie. Trudniej wyeliminowac utrwalone nieprawidlowe techniki, niz od nowa ich sie nauczyc. Nawet jak juz troche umiesz, to niezabarzo widzisz siebie z boku.

CTA
bluesuit
 Wysłana - 29 styczeń 2009 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

prawda,
tylko że oprócz tego dochodzą inne normalne treningi,
na tych chcemy sobie po prostu sami coś popróbować (jakieś ostrzejsze sparingi np. czy coś )

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 29 styczeń 2009 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

spoko, homoseksualizm nie jes jeszcze u nas karany

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

INSOMNIA
 Wysłana - 29 styczeń 2009 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

W porzadnej sekcji powinny byc kontaktowe sparingi, chyba ze nie dostarczyliscie badan, lub cwicza poczatkujacy. Badania sa potrzebne, znam z wlasnego podworka niedawny przypadek, gdy typa uratowalo to, ze na sali cwiczyl ratownik medyczny. To jest zawsze jakas podkladka, gdyby reanimacja sie nie powiodla i ktos zszedl.

alterus
 Wysłana - 29 styczeń 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Seba, co Ty cwiczysz? u mnie na MT, raz koleś chyba wstrząsu dostał, ale to był tylko przypadek.

Spierdalacz;)
[http://www.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE]

TomeK20008
 Wysłana - 29 styczeń 2009 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

SEba grasz w CS ? ze sie tak zapytam z innej beczki lol

tomek

INSOMNIA
 Wysłana - 29 styczeń 2009 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

To bylo akurat na bjj, typ dostal takich drgawek, ze polamal sobie reke w 2 miejscach, zsinial i przestal oddychac.
Nie gram w CS.

alterus
 Wysłana - 29 styczeń 2009 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

O k..rwa! a ja miałem podobną akcję na egz, gdy taki kolo usłyszał jakie były pytania to zsiniał, spienił się i uciekł, ale dopadłem go przed schodami

Spierdalacz;)
[http://www.youtube.com/watch?v=oVKdDOnMyOE]

SaharVS
%-)
 Wysłana - 29 styczeń 2009 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

To bylo akurat na bjj, typ dostal takich drgawek, ze polamal sobie reke w 2 miejscach, zsinial i przestal oddychac

To wynik jakiejs padaczki czy techniki na nim zastosowanej? Z ciekaowsc mozesz mi podac jej nazwe

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 29 styczeń 2009 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

tajemny palec wu szu

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Treningi sportów walki od strony prawnej

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jazda bez prawka... | vat od... darowizny? | Wylegitymowanie przez policję | blogi ekonomiczne | Świadek | male pytanko;) | pytanie nie wiem jak nazwać (doszktałcenie?) | Prawo administracyjne | konsekwencje | Wezwanie do zapłaty mandatu | Nadgorliwy sąsiad | co na to prawo? | Problem z allegro | Wezwanie na przesłuchanie | Czekanie na staż Up a praca, komisja | Rejstracja motocykla | SureShot | muj borze | pasowanie | soszyńska | magdalena soszyńska | fallout 3 | innewiadro | tiger | kipklia | Filo | peugeot 206 | murphy | nlp | samusionek | cartier declaration | 123123 | sync | dziewczyna z dzieckiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.