FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 109002 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Trenuj cyklicznie - mieśnie PC. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trenuj cyklicznie - mieśnie PC."   

Andromedaa
 Wysłana - 25 grudzień 2007 20:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Poprzedni post usunięto, ale myśle, że się przyda więc ...

Jak przedłużyć stosunek i ustabilizować przedwczesny wytrysk.

"Nie jestem niezadowolony z mojego życia seksualnego. Nie uważam też, że moim orgazmom czegokolwiek brakuje. A właściwie było tak do momentu, kiedy przytrafiło mi się coś naprawdę kłopotliwego. Coś, co uświadomiło mi, e warto móc więcej i częściej.
A więc, jak się domyślacie, była to erotyczna randka. Z pewną rudowłosą pięknością. W dodatku inteligentną. Naprawdę zależało mi na niej. A więc się starałem i byłem z siebie bardzo dumny. Do chwili,kiedy ona, rozczarowana, westchnęła: " Łoł, to ju wszystko ?".
Myślałem, że żartuje, ale nie. Próbowałem obrócić to w żart, ale w środku czułem się jak żałosna podróbka ogiera, czyli, krótko mówiąc, wałach. A ona nadal swoje: "Więc co będziemy robić dalej?"
Przełknąłem ślinę. W tej chwili marzyłem wyłącznie o głębokim śnie, tudzież o tym, żeby zapaść się pod ziemię, ale ona z pewnością nie miała na myśli adnego z tych wariantów.
Pomyślałem sobie: "Czy ona, do cholery, sypia z supermenem?"
Taaaaaaak... czasem sie zdaża...

Idziemy dalej..

PC
To nie reklama nowego komputera, ale zapowiedź treningu, który kończy się zdobyciem sprawności seksualnej godnej supermena - perfekcyjnego kontrolingu. Jej sedno tkwi w tajemniczym, ale i najbardziej zaniedbywanym mięśniu PC (z łac. pubococcygealis ), znajdującym się w obszarze dna miednicy.

To mięsień łonowo-guziczny. Ma kształt kolebki i podtrzymuje narządy płciowe, cewkę moczową i odbytnicę. Potocznie mówi się te o nim "mięsień miłości", ze względu na ogromną rolę, jaką odgrywa w życiu seksualnym obu płci.

Mięsień PC zyskał także miano "mięśnia Kegla ", dlatego, że uczonemu o tym nazwisku udało się opracować zestaw ćwiczeń wzmacniających. Program treningu jest zupełnie bezpieczny: nie ma skutków ubocznych, za to ogromne szanse, e zmieni Twój seks na lepszy.

Napinanie mięśnia PC to najbardziej wszechstronna metoda panowania nad wytryskiem: kontrolujesz nie tylko długość stosunku, ale też
zdobywasz umiejętności przeżywania orgazmu bez wytrysku. To metoda najmniej obciachowa - kontrolujesz sytuację dyskretnie, tak że ona może się tego nawet nie domyślić.

Tutaj link dla tych którzy chcieliby wiedzieć gdzie ten miesień się znajduje -> są tam 2 gify na których wszystko widać...

[[http://www.menhealthinfo.org/index.php]]

Ćwiczenie PC: Ćwiczenie polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia.
Najłatwiej jest zlokalizować ten mięsień przerywając strumień moczu podczas jego oddawania...
a cały trening polega na zaciskaniu własnie tego mieśnia - w taki spsób jakby sie chciało powstrzymac oddawania moczu...

Zacznij z zestawem 30 powtórzeń i zwiększaj do 100 lub więcej.
Twój mięsień PC goi się szybko i każdego ranka będziesz budzić się z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do końca życia.

Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać jednej długiej serii, możesz wykonać kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Mogą to być np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund.

Długie ściśnięcie:

Po rozgrzaniu ćwiczeniem PC dobrze jest wykonać kilka długich ściśnięć. Napręż mięsień PC najmocniej jak możesz i trzymaj licząc do 20.
Następnie puść i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy.
Po miesiącu takich ćwiczeń powinieneś być w stanie ścisnąć i trzymać kilka minut.

Ostatecznym celem jest dojście do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To może wydawać się dużo, ale poczekaj, aż zobaczysz rezultaty. Będziesz rujnował pokój, kiedy wytryśniesz!

Możesz ćwiczyć mięsień PC zawsze i wszędzie, gdy stoisz np. na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszym. Możesz to robić podczas jazdy samochodem, w trakcie rozmowy itp.. Ćwicz swój mięsień PC przy każdej okazji!!!

Ćwiczenie mięśnia PC można połączyć z rozciąganiem. Chwytasz penisa za głowę i ciągniesz do góry a jednocześnie na zmianę, napinasz i rozluźniasz mięsień. Ćwiczenie to nie powinno być wykonywane na początku całego cyklu, ale dopiero wtedy, gdy mięsień Kegla zostanie już trochę wzmocniony, po kilku tygodniach treningu, najlepiej wtedy gdy będziesz potrafił utrzymać skurcz PC przynajmniej 5 sekund.

Ćwiczenia mięśni Kegla u kobiet.
Wejście do pochwy jest kontrolowane przez miesień łonowo-guziczny zwany również - od nazwiska twórcy ćwiczeń poprawiających jego kondycje - mięśniem Kegla. To właśnie ten mięsień (który zarówno u mężczyzn jak i u kobiet służy do kontrolowania oddawania moczu) kurczy się w bolesnej chorobie kobiecej zwanej pochwicą. Podczas porodu lub po zbyt intensywnym uprawianiu seksu, kiedy partnerka ma do czynienia z ogromnym członkiem, mięsień może się rozciągnąć. Aby przywrócić go do poprzedniego rozmiaru, kobieta powinna wykonywać kilka łatwych ćwiczeń. Wzmocnienie mięśni pomaga także stosunkach seksualnych z partnerem z małym członkiem lub mającym problemy z utrzymaniem sztywności podczas stosunku. Przede wszystkim należy ustalić, który z mięśni jest mięśniem łonowo guzicznym. To proste. To ten mięsień, którego używa się by powstrzymać wydalanie moczu.

Ćwiczenia:
1. Napnij i rozluźnij mięsień dwadzieścia razy.
2. Napnij mięsień i utrzymaj go w tym stanie przez trzy sekundy, po czym rozluźnij. Ćwiczenie powtórz 10 razy.
3. Napnij mięsień podczas wdychania powietrza. W trakcie tego ćwiczenia należy się starać nie napinać mięśni brzucha. Na początku będzie to trudne, lecz w miarę zdobywania większej praktyki stanie się łatwiejsze. Jednorazowo zrób 10 powtórzeń.

Ćwiczeniom tym można się oddawać w dowolnym czasie i w obecności innych ludzi. Kobieta, która będzie wykonywała podane ćwiczenia trzy, cztery, pięć razy dziennie, szybko zaobserwuje rezultaty. Ćwicząc mięśnie Kegla kobiety poprawiają w ten sposób napięcie wejścia do pochwy i zwiększają przyjemność, którą mogą doznać dzięki niezbyt dużemu członkowi. Mogą także dostarczyć partnerowi większych wrażeń a ściskając penisa po wytrysku opóźnić jego sflaczenie a nawet utrzymując jego erekcję pozwolić na następny seans, po kilkuminutowym odpoczynku, bez wyjmowania członka z pochwy. Oczywiście, żeby osiągnąć taki efekt, treningi mięśni Kegla muszą być prowadzone dosyć długo - przynajmniej kilkanaście miesięcy.

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-12-25 20:52:21

Ekspert -

INS4N3
 Wysłana - 25 grudzień 2007 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

podwieś go.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 25 grudzień 2007 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu nie

Ekspert -

wortal
 Wysłana - 28 grudzień 2007 00:22      [zgłoszenie naruszenia]

ta ra tarara, tarataraaa (melodia z HTF)

Ciesze sie jak głupi, bo widze że na forum zachęcaja ludzi do przerostu prostaty
To ja może zachęce jeszcze do wyskoczenia przez okno. A więc tak, otwieramy okno. Rozpędzamy się, biegniemy i skaczemy

Nie ma róży bez kolca, jak to się mówi. Tu ci pomoże, tam ci przeszkodzi

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

mich4s
 Wysłana - 28 grudzień 2007 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Tam jest napisane, że nie ma skutków ubocznych.

wortal
 Wysłana - 28 grudzień 2007 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

no to jest źle napisane

Wyciąg z regulaminu :

Specjalista -

Boss-man
 Wysłana - 28 grudzień 2007 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Sami se zaciskajcie, mi się od tego srać zachciało

Ludzie którzy piją są dla mnie niczym...niczym bracia

Znawca -

janaria
 Wysłana - 29 grudzień 2007 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Mi tam sie od tego siku chce :D
I boss-man łap sog'a za ten tekst :d

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni

yarish
 Wysłana - 29 grudzień 2007 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wortal, możesz czymś poprzeć swoje słowa? :>

AWESOME

kempa15
 Wysłana - 31 grudzień 2007 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wortal tak zaciskał że teraz kolan nie umie złaczyć bo tak mu prostate wyje**ło

wortal
 Wysłana - 1 styczeń 2008 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, słowa seksuologa, który wypowiadał się na ten temat.
Teraz nie dam ci linku, bo to było ze 2-3 lata temu, ale wiem co czytałem :)
Pamiętam to dokładnie, bo się zdziwiłem, że każdy te PC poleca, a tu nagle czytam, że to wpływa niekorzystnie na prostate.

Podał też argumenty, że wywiera to nacisk na prostate, że przy tych ćwiczeniach PC pobudza się go, ale nie kończy wytryskiem (wszak po to sie trenuje, by nie puszczać za szybko) itd.

[zdrowie.onet.pl/1440437,3533,,,,prostata_a_seks,ekspert_seksuolog.html]

Coś w tym stylu, tylko wtedy bardziej temat był rozwinięty i typowo była gadka o prostata vs mięsnie PC.

Choć z tego co pamiętam, to chodziło o duże ilości tych ćwiczeń, a nie okazyjne ćwiczenia po kilka min czy skurcze przy sikaniu.
Czyli coś bardziej na zasadzie, że każda przesada ma swoje negatywy.

Zmieniony przez - wortal w dniu 2008-01-01 23:39:35

Wyciąg z regulaminu :

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Trenuj cyklicznie - mieśnie PC.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10