FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1591 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Czarna Dziura
Trochę tolerancji!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trochę tolerancji!!!"   

Remi-Thor
 Wysłana - 25 marzec 2005 23:55       

Przeniesiona przez mlkv z działu 'ADMINISTRACJA'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Staram się być tolerancyjnym człowiekiem, czasem zdarza mi się przegiąć, ale to co niektórzy wypisują tutaj to jawne przegięcie!!!
Przykład tematu Woodstock 2002: [http://www.insomnia.pl/temat159057/]
Niejaki Alexandris, chociaż niektórzy też przegieli trochę.

Cytaty:
"A dziweczyny metale to są według mnie nic nie warte zera. Ani to urody nie ma, ani wyglądu, obleśne...."
-------------
Nazywać kogoś zerem, tylko dlatego, że przynależy do innej subkultury??!!

"Poza tym rozwalają mnie te debilne plecaki i wogóle ubiór. Dla mnie typowy brudas to: glany w lato, czarne stare jeansy, czarna bluza z jakimiś trupimi czaszkami, blady i do teog wysmarowany mąką, no i te zaje.biste inaczej plecaki..."
---------------
wyśmiewanie się z kogoś tylko dlatego, że inaczej się ubiera.

"Aha przypomniało mi się cos więc dopisuje: Satanizm! Przecież subkultura metalowa szerzy szatanizm!! Zabijanie kotów! Krwawe ofiary! Malowanie pokojów na czarno. No co jak co ale w kulturze techno tego nie ma. Techno to przede wszysktim dawka pięknego cyfrowego i analogowego rażenia!
Zresztą jest udowodnione naukowo, że muzyka metalowa zawiera w sobie przekazy destruktywne, niszczące mózg, wzbudzające agresję, frustrację."
-------------
wyśmiewanie się z innego rodzaju muzyki!

Może Was to nie rusza, bo zauważyłem, że większość słucha techno, hip-hopu etc. ale bez przesady!

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Helevorn
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ktos bzdury wypisuje to jego sprawa, jak ktos zachowuje sie jak... (sami sobie wstawcie) to jego sprawa.

Za sama negatywna opinie na jakis temat przeciez nie bedziemy banowac nie?

Były moderator Polityki i Seksu

Remi-Thor
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

No ja rozumiem, ale bany leciały już za lżejsze rzeczy, ale nie w tym rzecz! Niech chociaż mu ktoś zwróci z modów uwagę, że trochę przesadza.

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

ok, dzieki za info

Alexandris
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

To jest FORUM i tu sie mówi co sie sądzi na dany temat i tyle. Jakoś był post zatytułowany "Żydzi", w którym leciały straszne inwektywy w kierunku Żydów i nikt nie zgarnął bana, choć przecież ktoś mógł się poczuć urażony tymi wypowiedziami(nie ja, ale ktoś kto ma pochodzenie żydowskie). To jeden z wielu oprzykładów.

A poza tym moje treści nt. subkultury metalowej wcale nie wyrażają nietolerancji tylko raczej dezaprobaty...

"Takich dwóch jak nas trzech nie ma nawet we czterech powiedział piąty do szóstego"

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

n/c

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

alexandris ale trafiłeś do działu gdzie ja moderuje i masz pecha

nazywanie kogoś zerem na podstawie wyglądu jest godne pożałowania, dlatego potraktuj moją wypowiedź w tamtym poście jako ostrzeżenie.

Remi-Thor
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli chcesz rozmów na tym poziomie to wporządku, ja się mogę dostosować!
Ale to będzie chamskie. Bo naprzykład na socjalizm (a ty za socjalistę się uważasz) mam straszne zdanie.

Alexandris
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tylko wyrażam swoje zdanie n/t waszej subkultury i tyle.

A poza tym wyśmiewanie się z czyjejś muzyki czy ubioru nie jest wcale takie karygodne. Dla Ciebie metal może sie wyadawać super a ja moge z tego se szydzić i na odwrót. Co innego gdybym obrażał czyjeś uczucia narodowe czy religijne... A do tych "zer". To co skoro od takich dziewczyn metalowych czuję obrzydzenie i odrazę? Chyba nie będe mówił że są piękne jak Shakira?

"Takich dwóch jak nas trzech nie ma nawet we czterech powiedział piąty do szóstego"

Remi-Thor
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tylko wyrażam swoje zdanie n/t waszej subkultury i tyle.
---------------
Tak, ale wyrażasz swoje zdani w sposób prymitywny.

A poza tym wyśmiewanie się z czyjejś muzyki czy ubioru nie jest wcale takie karygodne. Dla Ciebie metal może sie wyadawać super a ja moge z tego se szydzić i na odwrót
---------------
no własnie moim zdaniem nie - patrz brak tolerancji.

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 26 marzec 2005 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

masz prawo do wyrażania swoich opini i po to jest to forum, ale masz to robić w sposób kulturalny. Jak masz z tym problemy tzn, ze na forum sie nie nadajesz.

Dyskutował na ten temat nie będe, jeszcze jeden taki tekst rzucisz i sie zegnamy

strasznie mnie wkurzają tacy ludzie, oceniający innych po wyglądzie i sie z innymi nie liczący

Zmieniony przez - kermit w dniu 2005-03-26 00:41:31

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Trochę tolerancji!!!

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.