FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 868 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Trudne pytanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Trudne pytanie"   

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 31 październik 2016 00:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy związalibyście się z osobą, która wcześniej zdradziła któregoś ze swoich poprzednich partnerów ? Gdy moja eks mi kiedyś o tym powiedziała, że zdradziła poprzedniego chłopaka, nabrałem podejrzliwości wobec niej - bo skoro już raz kogoś zdradziła tzn., że może to zrobić po raz kolejny - i miałem rację - sprawdziłem jej telefon gdy spała wprawdzie nie zdradziła mnie fizycznie, ale nie była fair wobec mnie - pisała z jakimiś typami gdy sie pokłócilismy kilka razy więc ciesze sie że już z nią nie jestem

asaphigh
 Wysłana - 31 październik 2016 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tak.

MONSTER

killahh
 Wysłana - 31 październik 2016 14:09      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak Pan Jezus powiedział

stówa - wydaję ją jakbym spluwał

runelord66
 Wysłana - 2 listopad 2016 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

Związałbym się, ale traktowałbym ją tylko jak worek na spermę i przystanek do czasu poznania innej laski. Swoją drogą, nie dość że puszczalska to jeszcze tępa - jak można się chwalić zdradzaniem byłego???

Także generalnie gratuluje wyboru laski

Specjalista -

npp
 Wysłana - 2 listopad 2016 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

Genialnie Twoje pytanie wpisuje sie w moja obecna sytuacje, z tym, ze to dluzsza historia a na szczescie z ta laska nie jestem. To ona mi wypisywala, ze sie kloci ze swoim obecnym gosciem itd. Tak wiec ciesze sie, ze nie trafilo na mnie

Tex31
 Wysłana - 3 listopad 2016 17:56       [zgłoszenie naruszenia]

Jak fajna dvpa to tak;D

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Trudne pytanie

Warto przeczytać: Propozycje? | wyjazd z dziewczyna | nieśmiałość co zrobić ................ | Mała rocznica, obrączki... | pomocy !!! | Były chłopak byłej dziewczyny | Misio-pysio vs. Mężczyzna | MOJA UKOCHANA I KOCHANI RODZICE | Co zrobić jesli dziewczyna jest o mnie zazdrosna? | Kryzys w związku? | Chłopcy!!!! | Podrywanie na parkiecie | Asymetria uczuć. | Dzień Świstaka | seks w związku ? | Upadła torebka i czar prysł :( | stresuje sie przy niej | pijana na dyskotece | sama na dyskotece | rekord guinessa w ilości stosunków seksualnych film | test angielskiego konduktora | dyskoteki | haker | zdradziła żałuje | motyw smierci w literaturze i malarstwie | pies sex | grand prime | lisa lacey | styl życia dzisiaej | powiedziała jestem jak brat | malarzy flamandzkich | zepsul | siwiec playboy | manny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.