FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4029 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Trwała- włosy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trwała- włosy"   

Agresja
 Wysłana - 5 styczeń 2007 20:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
chciałbym się dowiedzieć, czy kobieta moze zrobić
trwałą na włosy farbowane nie tlenione jeśli tak
to jaki rodzaj trwałej mogłaby zastosować?

ona1983
 Wysłana - 6 styczeń 2007 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zazwyczaj robi się trwałą ondulację najpierw a dopiero później farbuje się włosy.Z tego co wiem to chyba po jakiś 2 tygodniach po trwałej.Jak to są włosy farbowane to można spalić włosy,choć teraz są już podobno delikatne twałe.Najlepiej podejdź do fryzjera i niech oglądnie włosy to na pewno odpowie.

Znawca -

macja
 Wysłana - 6 styczeń 2007 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że tak, aczkolwiek taki zabieg w ogóle niszczy włosy, a rezultat może być jeszcze gorszy w przypadku włosów już trochę zniszczonych farbowanych.
Jeśli zrobisz to u dobrego fryzjera, do którego masz zaufanie, to myślę, że nie powinnaś mieć problemów, ale tak jak koleżanka wyżej napisała - na wszelki wypadek wybierz się na miejsce i dowiedz, czy nie ma żadnych zagrożeń.

Specjalista -

Agresja
 Wysłana - 6 styczeń 2007 19:13       [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za pomoc .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Trwała- włosy

Warto przeczytać: tatuaż biologiczny | Pasek a buty, dla pół elekanta a pół sportowca ;] | cropp | Sińce pod oczami | ODRASTAJACE WLOSY NA NOGACH | Red Indian | Perfumy Kenzo | jeansy, a lato | Buty z białej skóry - Jak dbać? | jaki jest koszt przesyłki butów nike z usa ? | Mini czy leginsy? | Zakup rzeczy w USA- szukam sprawdzonego importera (allegro, strona) | Dwie koszulki polo jednocześnie? | Lacoste Buty Męskie Cerberus | Kolor butów do szarego garnituru | Buty Puma - halówki | mac miller | kulmas | dojrzała kobieta | starsza | stwka wieksza niz zycie | ckm playboy | lg 32lv5300 | Laura Łacz | rap | Raskus | maciej_tbs | kukulek | spirala | kanax123 | nie kocha,ale chce ze mną być | daylette | pittdoggy | daylette tabletki antykoncepcyjne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.