FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 107585 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tryskająca sperma--intymne wyznania %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)"   

Angel...
 Wysłana - 30 styczeń 2007 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

s(c)hadow - kuźwa przed chwila pisalam - ludzie nauczcie sie mowic i pisac poprawnie =, pozniej sie za to zabierajcie, bo to az oczy bola jak sie czyta "szlem"

Ekspert -

schadow36
 Wysłana - 30 styczeń 2007 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

dla tego schadow a nie shadow mam bo wszędzie loginy shadow są zajęte :]

kemesO
Analityk
 Wysłana - 30 styczeń 2007 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

zoofile, a fu!

zielony

Ekspert -

white powe
 Wysłana - 30 styczeń 2007 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mialem 2 wpadki z waleniem ale jedna mnie powalila xD
stara siedziala z sasiadka w pokoju obok a ja zaczynam sie zabawiac i nagle bec k.u.r.w.a drzwi sie otwieraja ;O a w telewizorze lecialy telezakupy "mamgo" jakiesz bylo jej zdziwienie jak sie namnie gapila :D wtedy troszke glupio bylo bo nikt niewieidzal co powiedziec HIHIHI

Czarno na białym, biało na czarnym Nadzieja głupich matka...

pan_iks
 Wysłana - 31 styczeń 2007 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedys był w domu taki przepych ze musiałem spac z braciakiem ciotecznym. Nie pamietam, ale chyba goscie zjechali sie, nawalili ( poczatkowo miala byc kulturalna imprezka ) i prawie wszyscy zostali ... Udawałem ze spie, a braciak chyba uwierzył ... :DCos zaczeło mnie w****iac bo kołdra latała od gory do dołu dosc wysoko ... Patrze kątem oka a ten napierdala bezwstydnie na ręcznym :D:D:D Odwróciłem sie na 2 strone i gniłem, ale na 2 dzien nic nie mowiłem :D:D:D:

Zmieniony przez - pan_iks w dniu 2007-01-31 09:46:29

Radomiak Radom

Toscani
 Wysłana - 31 styczeń 2007 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli piszesz specjalnie "szłem", "poszłem" to na przyszlosc nie pisz tak
jezeli niespecjalnie - to radze slownika uzyc

Niespecjalnie--pozatym co z tego ze źle jak wiekszosc tak pisze.

INSOMNIA
 Wysłana - 31 styczeń 2007 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

bo to jest tak, ze "poszłem" jak gdzies blisko, "poszedłem" jak daleko

hallucyon
 Wysłana - 31 styczeń 2007 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

@ Toscani:
Niespecjalnie--pozatym co z tego ze źle jak wiekszosc tak pisze.

Widzę, że Twoim zdaniem powinno się dążyć do poziomu kmiota miast człowieka wykształconego .

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-01-31 19:05:11

Ekspert -

borek123
 Wysłana - 31 styczeń 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

To może teraz ja opowiem swoją historię.

Pewnego dnia (zupełnie niedawno) przyszedłem ze szkoły zobaczyłem że w małym pokoju spi mój starszy o rok skacowany brat to przymkłem drzwi weszłem do dużego pokoju i tez przymkłem drzwi. Włączam komputer wchodzę na to forum ściągam film z linku podanego na tym forum. Gdyż jestem maniakiem kobiecych stóp sciągnąłem sobie filmik ze stopami. I akurat oglądłaem trzeci filmik na którym kobieta waliła konia stopami facetowi i akurat jak w filmie facet spuścił się dziewczynie na stopy do pokou wszedł mój brat (ja oczywiście masturbowałem się) obróciłem się, spaliłem buraka i lekko uśmiechnałem się do niego, a on chyba nawet nic nie zauważył i myslał że smieje sie z tego że on jest taki skacowany. Wtedy przez cały dzień myślałem że mnie przyłapał, ale tego nie wiem, nic mi potem nie mówił, więc chyba raczej nie.

[zaufajizarob15000.dbv.pl/viewpage.php?page_id=1]

Dj Tiesto
 Wysłana - 1 luty 2007 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

ja gostka na obozie przyłapałem
byliśmy we 4 na obozie, gdzie byli sami goście w szoku, więc zawsze im robiliśmy jakieś jaja pewnego wieczoru zakradliśmy się do okna, gdzie była łazienka naszych zszokowanych znajomych, chcieliśmy im jak co dzień spuścić wodę w kiblu wślizgując się przez okno akurat u nich w pokoju siedziały jakieś dziewczyny, tamci byli widocznie bardzo podekscytowani, bo gdy wrzucaliśmy naszego człowieka przez okno do ich łazienki to okazało się, że siedzi w niej jeden z tych kolesi i marszczy freda nie muszę mówić że cała kolonia o tym wiedziała a w szczególności dziewczyny

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34