FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 107812 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tryskająca sperma--intymne wyznania %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)"   

INSOMNIA
 Wysłana - 2 luty 2007 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Heh moja historyjka: Akurat stracilam dziewictwo, jakos kochalam sie ze swoim panem drugi raz, zabezpieczalismy sie gumami, ale jakos wyszlo tak, ze opakowannie po gumkach wypadlo mi z kieszeni, wieczorem bylam u mojego brata i razem z nim i jego panna, szlismy do mnie do domu, dzwonie domofonem zeby mama rzucila mi pieniadze to podskocze chleb kupic, wchodzimy na podworko, matula otwiera okno i rzuca woreczek, podchodze biore woreczek a w srodku 2 zl...w opakowaniu po prezerwatywach ktore zgubil moj facet ;]...Brat brechtal, choc mi troche wspolczul a ja chleb kupowalam godzine...wrocilam do domu, klade chleb matka myje naczynia..zakreca kran patrzy na mnie, a ja malo sie nierozplakalm, nie dosc ze to byl moj poczatek z sexem to odrazu wtopa (Mam dosc surowa rodzicielke)na co ona...ja wszystko rozumiem tylko sprzaajcie po sobie...

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 luty 2007 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

mama sie powinna cieszyc ze corka miala glowe na karku i sie zabezpieczyla.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 3 luty 2007 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

dzwonie domofonem zeby mama rzucila mi pieniadze to podskocze chleb kupic, wchodzimy na podworko, matula otwiera okno i rzuca woreczek, podchodze biore woreczek a w srodku 2 zl...w opakowaniu po prezerwatywach ktore zgubil moj facet

To musiało być bardzo dawno temu, skoro dało się kupić chleb za 2 zł

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-02-03 00:41:49

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2007 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

heheheh nom to bylo dawno temu o przypomniala mi sie jeszcze jedna wtopa ale napisze jutro branoc wszystkim

Angel...
 Wysłana - 3 luty 2007 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

Toscani - wielkie gratulacje ode mnie <yes>

Ekspert -

pilek
 Wysłana - 3 luty 2007 01:24      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt mnie nigdy nie przyłapał, ale ojciec wie jak się syn rozwija i jak miałem 15 lat to powiedział "ja w Twoim wieku już nie waliłem konia w kiblu i Ty teraz powinieneś ruchać wszystko co się rusza".

Po latach stwierdzam, że lepiej by było gdybym tego nigdy nie słyszał

Raduje się duch mój w Bogu Zbawicielu moim, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny!

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 3 luty 2007 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

jeża nie wyruchasz a sie rusza a tak wogole to koleś z "przymkłem' rządzi

Piłsudczyk.

Specjalista -

rybcio
 Wysłana - 3 luty 2007 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś miałem kolegę ,zamówil sobie wysyłkowo sztuczną pochwę,przesyłka dotarła,potem przetrzymywał ją w szafie żeby rodzice nie znależli,ale miał pecha matka jakos przez przypadek pochwę znalazła i pocieła mu żeletką chyba, na drobne kawałeczki,został mu wibratorek ze srodka ,ale mówił że zdążył skorzystać z niej kilka razy

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -

Mariusz987
 Wysłana - 3 luty 2007 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

lo****a

sog

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2007 11:25      [zgłoszenie naruszenia]

Wtopa dwa: Wyglupialismy sie z moim facetem, jakies poszturchance kuksance itp, poniewaz dzialam spontanicznie to chwycilam kubek z mlekiem, ze niby pic mi sie chce wzielam troche tego mleka do buzi heheh odpinam mu spodnie i looool jakie to glupie wyplulam mu wszystko do majtek, facet sie wsciekl wiec wzial cala zawartosc kubka , zlapal mie i za majty, scieka mi to mleko przez nogawki, no ale nic. Zmienilam spodnie..wyjezdzalismy na weekend, a spodnie zalane mlekiem zostawilam do prania. Siedzimy w pociagu a tu matula dzwoni...czy wy ****a nie przesadzacie?cale spodnie masz obspermione, j obiad robie a wy co?dzieci? buahahahah jak sobie to przypomne to mam niezla zwale :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34