FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 107853 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tryskająca sperma--intymne wyznania %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)"   

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 3 luty 2007 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dobre te wasze opowieście :) sogi rozdane
Ja jednak się dobrze kryje ;p

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

ysabell
 Wysłana - 3 luty 2007 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

jestem zawiedziona -temat sugeruje jakieś niekontrolowane wytryski

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 3 luty 2007 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

guru, ale miałaś akcje

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2007 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra jak wam sie tak moje opowiastki spodobaly to mam jeszcze jedna :D to tak: mialam w pokoju maly iebieski kosz na smieci (hehehe) zawsze po sexie moj facet wyrzucal do niego zurzyte gumki, po czym bralismy zawartosc i po drodze wyrzucalismy do kosza na smieci. No i piekny majowy dzionek, przyjemne bzykanko i jak zwykle powtorzylismy wyczyn z gumkami czyli zurzyte ladowaly w moim niebieskim koszu na smieci, z tym ze tym razem zapomnielismy zeby wyrzucic zawartosc, traf chcial ze wyjezdzalam i w dosc dlugo podroz. jak juz bylam w miejscu docelowym, przypomnialo mi sie ze nie mam pewnego dokumentu, dzwonie wiec do matuli i raban, rodzicielko ratuj szukaj mi tego swistka stan na glowie a znajdz, no i kochana mamunia przetrzasa moj pokoj w poszukiwaniach owego papierka. dzien kolejny dzwonie - i jak znalazlas? znalazlam...byl w twoim niebieskim koszu na smieci razem z kondomami. Jestes obrzydliwa!!!Caly smietnik ci wysypalam na podloge.. (hehe faktycznie musialbyc to srednio przyjemny widok dla mojej mamusi, gumki heheh byly z zawartoscia jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze, naszczescie ten papierek sie odnalazl, ale nie mam pojecia jak sie w smietniku znalazl

Andromedaa
 Wysłana - 3 luty 2007 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Biedna matula

Ekspert -

ButcherFly
 Wysłana - 3 luty 2007 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

sog

Bez patetycznych cytatów

areck
 Wysłana - 3 luty 2007 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

kondomy - 10 zł
wino - 20 zł
mina mamy po otwarciu kosza - bezcenne

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Specjalista -

R.o.D.e.O
 Wysłana - 3 luty 2007 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaha ile ty przygod moja droga mialas:D Tylko pozazdroscic:D Ja nie mialem zadnej wpadki:D Nie no w sumie byla jedna. Koledzy do dzis maja ze mnie polewe jak nic;D Kiedys byla u mnie imprezka i po imprezce wszyscy sie zwineli, zostala tylko jedna para i kolezanka. Para chciala spac razem mi zostala kolezanka:D No i spimy razem, a tu nagle kolezanka ze jej zimno i czy moze sie do mnie przytulic:D NIe zgadniecie co odpowiedzialem:P Z e moze sie przytulic ale jak jej zimno to moge wlaczyc ogrzewanie:P - Nie musze mowic ze atmosfere szlak trafil:P

Zmieniony przez - R.o.D.e.O w dniu 2007-02-03 23:07:10

Zmieniony przez - R.o.D.e.O w dniu 2007-02-03 23:09:09

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2007 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

znajac zycie rodeo to pewnie cie jeszcze nie jedna czeka twu twu tylko nie wpadka!

mrok...
 Wysłana - 3 luty 2007 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

sogi rozdane,

Rodeo->spaliles dobrze zapowiadajaca sie sytuacje, TY PARTACZU!

Skazany na zajebistość :]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34