FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 107586 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tryskająca sperma--intymne wyznania %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)"   

LuigiPL
 Wysłana - 15 marzec 2007 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

drań

Take the highway to the end of the night
Take a journey to the, bright midnight

zrk
 Wysłana - 15 marzec 2007 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

****a bezczelny typ zwalicu kogos na chacie

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 15 marzec 2007 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

buahahahah doooobre, czeo to sie o ludziach mozna dowiedziec, sog za pomyslowosc (jak wejdzie)

BaNgOuT
 Wysłana - 15 marzec 2007 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

waszaguru opowiedz ze coś jeszcze

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

INSOMNIA
 Wysłana - 20 marzec 2007 06:57      [zgłoszenie naruszenia]

mam jeszcze jedna historie...hryhrhrhrhrhrh , opowiem jak wroce bo naraie musze sie ewakuowac

peko1234
 Wysłana - 20 marzec 2007 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

dobry ten kolo co walil na dywan u kumpla jaaa ******le co za zonk

sid_
 Wysłana - 25 marzec 2007 06:18      [zgłoszenie naruszenia]

osobiscie mnie nikt nigdy nie nakryl przy masturbacji, nawet w autobusie na ostatnim siedzeniu :P

co innego jezeli chodzi o sex, po imprezie w pokoju spi ok 4 os + ja z jakas laska no a ze pod wplywem dobrym bylismy to sie nam zachcialo, godzina byla poranna i ni stad ni z owad wpadł ojciec gospodarza imprezy do mieszkania, wszedl do pokoju, stana chwile, popatrzyl, pomysal i stwierdzil zebysmy uwazali bo lozko kupil 3 dni temu, syn podniosl glowe i mamroczac stwierdzil ze nowe to ono bylo moze przez 4 h odkad je wnisli do mieszkania.

sidE_

INSOMNIA
 Wysłana - 25 marzec 2007 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

doobra to tak. Szlismy z moim facetem na koncert ze znajomymi, ubralam cholernie niewygodny stanik, dlugo nie myslac zciagnelam cholerstwo i schowalam u niego w schowku w autku. kilka dni pozniej pojechalismy nad morze, piekny zostawil swoj samochod ojcu, a wzial auto rodzicow. Dojechalismy na miejsce, zakwaterowalismy sie, a tu dzwoni jego kom. Okazalo sie ze ojciec, po chwili rozmowy pieknuy zaczal sie smiac, patrze na niego jak zmienia kolory i ledwo oddycha...co sie okazalo...jego matula otworzyla schowek i znalazla tam moj stanik, na co ojciec ze ma szczescie ze to nie w jego aucie, bo by mial pozamiatane...hrhrhr (znajac jego mame to obydwoje by mieli pozamiatane heheh )

tencza_xx
 Wysłana - 25 marzec 2007 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

bo mama lub tata znalezli stanik?? to pozamiatane? a ile macie lat po 12?

INSOMNIA
 Wysłana - 25 marzec 2007 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

heheh nie, chodzilo o to ze dobrze ze tego stanika w ojca samochodzie nie znalazla, jakbym ja u swojego faceta w aucie znalazla obcy stanik to bym sie niezle pod****ila, a texty typu to mojej mamy srednio by na mnie dzialaly

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 34 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tryskająca sperma--intymne wyznania %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34