FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 561 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Trzy gry na konsole do opchniecia. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Trzy gry na konsole do opchniecia."   

Naly
 Wysłana - 18 marzec 2010 16:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chce ktos kupic GTA IV, GTA IV Episodes from Liberty City na Xboxa 360 i Red Steela na Wii? Wszystkie oryginalne, uzywane ale w stanie idealnym zadnych rysek na plytach. Bo pogralem, przeszedlem i nie gram w to juz. W opakowaniach jest wszystko to co przy zakupie, instrukcje, w GTA sa mapki miasta itp. Mozna zalatwic sprawe przez allegro.
Mam jeszcze Zestaw Forza 2 + Viva Pinata i Crackdowna. W to tez nie gram to moge opchnac. I ksiazki do D&D 3.0, jak ktos sie w to bawi to tez moge sprzedac.
Aha ceny do ustalenia ale GTA IV+GTA Episodes from LC za hmm... 160zl?

Zmieniony przez - Naly w dniu 2010-03-18 16:14:05

Znawca -

batmandio
 Wysłana - 19 marzec 2010 10:59       [zgłoszenie naruszenia]

orginały mi nie chodzą

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Trzy gry na konsole do opchniecia.

Warto przeczytać: Kupie Nokie 6230 | sprzedam konto | Stoisko Handlowe | Sprzedam Honda Civic 1.4 | dobra inwestycja [ciekawostka] | Bilety z finału Mistrzostw świata w pilce noznej USA '94 - Brazylia - Wlochy | Poszukuję parę filmów | Tłumaczenia z niemieckiego i na niemiecki!!!Tanio! | maluch wyrejestrowany | ogłoszenia | Kupię filmy | Sprzedam ramkę do MTB z osprzetem | Siemens c65 - allegro >> TANIO << | omega b | 2 STARTERY W TARYFIE HAPPY+20zł | [KUPIE] Sztange olimpijską | marynarka golf | kazaan | daniel litner | daniel | vimeo | szukające filmy | feminizm | dxm | modelka20 | seks randki | seks spotkania | x press | kfc | niekryty krytyk | wpadka | kuba snk | mokry podkoszulek | body painting | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.