FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 829 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ???"   

megamiki
 Wysłana - 15 marzec 2010 22:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
zastanawial bym sie nad tuningiem czegos takiego :
[http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/rk-12_full_metal_boyi_p_j-1413.html]

nie zeby nie wystraczalo 400 fps jednak ta bron uzywana by byla na bitwy w otwartym terenie (np zloty)

czy ktos by mi wyjasnil podstawy tuningu tego typu broni ??

ja bym zmienil sprezyne na mocniejsza powiedzmy kolo 550 fps i prowadnice czy cos jeszcze trzeba by zmieniac zeby sie nie rozsypalo ?
zalezalo by mi rowniez na celnosci .
zestaw by smigal na porzadnej baterii firefox 9.6v ponad 2000 mA

ps ta firma sie przynajmniej podpisuje pod swoimi produktami czyli juz cos ?
pozdr.dzieki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tuning AEG [asg] [BOYI/P&J] ???

Warto przeczytać: Zaskoczył cie pluton wroga ? | Przyszłość zwiazana z wojskiem | Ladowanie w Krzesinach - jakie to proste :-) | Ordnung must sein! | Lufa w rewolwerach... | Wiatrówka | Flash grenade - doswiadczenia? | co z tym wojskiem ??? | Glos zza grobu | III wojna swiatowa - bliska przyszłość | Roboty bojowe | Snajperzy | Symulacja wojny Polska v .... | oplaca sie kupic wiatrowke <17j za 145 pln ? | Zołd | Do samoobrony | przedsiebiorczosc | przedsiębiorczość | Mięśnie Kegla | odyseja | szlaban | rude | deloitte | wielka 4 | wielka czwórka | polandball | mdma | jak poznac ze prezerwatywa pekla | Odwołując się do wybranych dzieł kultury, omów motyw diabła | perła | sesja | nowy testament | zasady likwidowania | inso wiA3ry | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.