FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 665 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Tusze Lancome w Promocji...:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tusze Lancome w Promocji...:)"   

Rubia_64
 Wysłana - 9 sierpień 2009 17:36       

Przeniesiona przez Nicci z działu 'MODA I URODA'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Znane i markowe tusze, większość kobiet chwali sobie tusz virtuose i l'extreme firmy Lancome- poczytajcie o nim w necie na forach:) . Z wyjazdu zagranicznego przywiozłam kilkanaście sztuk , ceny to 55 zł w sklepie kosztuje 120 zł

Jeżeli jesteś zainteresowana pisz na 4020587 w celu uzyskania informacji:) PoLecam Wam

ddevils
 Wysłana - 10 sierpień 2009 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

55 z wysyłką ?

Rubia_64
 Wysłana - 11 sierpień 2009 01:08       [zgłoszenie naruszenia]

Nie nie, do tego jeszcze 7,10 zł priorytet, lub 6,10 ekonomiczny. Do wysylki doliczam list. Zostały juz tylko virtuose. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Tusze Lancome w Promocji...:)

Warto przeczytać: Sprzedam aparat SONY CYBERSHOT DSC-W290 | sprzedam telefon samsung j700 | sprzedam sportowy samochod okazja !!!! | SPRZEDAM NOWA NOKIE 5800 XM ! | Adidas Beckham | Sprzedam Wrangler spencer rurki | nike air pegasus | Sprzedam piaggio typhoon 80ccm 94 rok | wzmak, tuba glosniki cb moze cos dla Ciebie jest;) | Sprzedam komputer - roczny, gwarancja! | nowe 2GB ramu | [S] WIATROWKA SLAVIA 630 | bransoletka allegro | [S] OLIMP MASSACRA EPISODE 2 | Kupie Honde Civic 1.5 lub 1.6 V-Tec !!! | [S] Amplituner Technics , kolumny Sony | dancewicz nago | dopalacze wroclaw | Mefedron przepis | plan praktyk w straży | Xxxx | Moja dziewczyn na imprezie | problem z dziewczyną po alkoholu | Moja pijana | na lodzie kierowca | na lodzie kierowca nie zyje | animal opowiadanie erotyczne | kaczyński zdjęcie | zdjęcia katastrofy | Rudalbn | makroekonomia | kawa i rogale | wyposarzenie po vin | czcionka psycho fans | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.