FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2777 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Tylko pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Tylko pytanie"   

Joy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hmm tak sie zastanawialem czy to napisac w sumie czemu nie
Akcja dzieje sie za granicami PL a dokladniej w UK gdzie jestem od 2 lat.
Mieszkam w malej miejscowosci bla bla ... no i poznalem pewna dziewczyne, calkowicie przypadkowo w knajpce, posiedzielismy pogadalismy.
Wieczorem dostaje sms-a od niej wlasnie - zaskoczony zapytalem skad ma moj numer okazalo sie ze od jednego z moich kumpli.
Tydzien pozniej mialem wylot do Pl na swieta BN, ona siedziala tutaj dziennie pisala po 20 esow dzwonila , a jak nie odpisywalem to sie wkurviala.Nie mogla sie doczekac kiedy wroce.. Wszystko spoko wrocilem spotkania sms-y. Tylko byl jeden problem odstawiala szopki- umawiala sie po czym odwolywala bo cos jej wypadalo. Zaczynalo mnie to wkurzac i jej to mowilem , ze albo laduje mnie w ch.uja albo zachowuje sie jak dorosla kobieta. Czesto gesto bylo tak ze nie odzywalismy sie ponad miesiac z powodu jakiejs klotni. Tak bylo tez ostatnim razem gdzie powiedzialem dosc i nie odezwalem sie przez 3 miesiace.Wyjechalem do Pl wrocilem -przypadkowe spotkanie na ulicy i zaczela sie rozmowa. Zaczelismy sie spotykac powiedziala ze chce ze mna byc -oczywiscie podszedlem z dystansem do sprawy i chyba dobrze bo znowu zaczely sie szopki. jak z nia rozmawialem twierdzi , ze chyba nie jest do tego stworzona ale nie chce ze mna tracic kontaktu. Mowie spoko ale olalem juz nie pisalem itp. Odezwala sie ktoregos dnia czy nie wpadne.. poszedlem rozmowa jakas tam w ktorej jej powiedzialem , ze ona to juz mnie niczym nie zaskoczy. Ona na to ze chyba jednak dala by rade i wyszlo na to ze "moze" jest w ciazy. jak ja pytalem mowi ze nawet gdyby to i tak mi nie powie..troche sie podkurvilem..mieszka ode mnie 3 min drogi dobrze sie czuje w jej towarzystwie ale wychodzi na to ze jestem chlopakiem od lozka , piwa itp.To co pisala i mowila o czulosci chyba sama w to nie wierzy,lub poprostu sprawdza jak daleko moze sie posunac...jak dlugo bede cierpliwy. Przechodzac do sedna to szczerze nie wiem co teraz zrobic.. olac ja na calego i poprostu wymazac z pamieci, czy zdystansowac na maxa i poczekac co przyniesie nowy dzien. POzdrawiam jak temat sie nie spodoba to wyrzucic, poprostu chcialem sie wypisac

FILIPPOO
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmmmmm ciezki przypadek

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

Methos
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez nie wiem co poradzic... sorry ale za mało info o was...

Znawca -

hallucyon
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kontynuuj dotychczasową linię polityki .

Ekspert -

Joy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:50      [zgłoszenie naruszenia]

hmm info znamy sie ponad rok czasu i caly czas byly jakies podchody nie bylo dnia zebysmy sie pisali ze soba.Ona potrafila zadzwonic w srodku nocy co slychac..tymbardziej ze w esach nie pisala jak zwykla kumpela. Zreszta kolezanka nie pisala by dziennie tak mi sie wydaje..

djNokio
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie, ze jest taka wkrecona w ciebie, nie musisz sie bac o zdrade itp, nie musisz sie zastanawiac czy na prawde jej na tobie zalezy, bo daje ci to do zrozumienia co chwile, to duzy plus

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Joy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:53      [zgłoszenie naruszenia]

problem polega tez na tym ze ja np. pierwszy nie napisze esa (sporadyczne przypadki) jesli dostane strzalke od niej a nie oddam to mam juz sms-a czy sie obrazilem albo co jest...ogolnie nigdy nie bylem w takim czyms. Dla mnie albo cos jest albo nie ma. Sek w tym ze nasze spotkania na piwie nie konczyly sie na "pa""pa"

Joy
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

niby jest wkrecona ale nie jest bo gdyby serio tak bylo bylibysmy para.. a tak nie jest. Tym razem jednak nie mialem zamiaru namawiac ja do spotkan jak to bylo kiedys i tez tak zorbilem. jak olalem ja przez 3 miechy i mijalismy sie ulica gdzie nawet na nia nie spojrzalem wiedzialem jakiego dostaje szalu.. nie mogla do mnie napisac bo nie miala mojego numeru ...probowala na gg email ale nic z tego..

FILIPPOO
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

czyli masz na pstrykniecie palca

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

Methos
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

no to widac ze obcy sobie nie jestescie... teraz musisz sobie odpowiedziec na pytania...

- czy taki związek ci pasuje

- czy ona ci pasuje

- czy widzisz szanse na jakąkowlwiek zmianę waszych stosunków na "lepsze"... bo te jak widac ci nie pasują...

moze po prostu porozomawiaj z nią tak całkiem SZCZERZE co o tym myslisz... i jak to widzisz, a czego nie widzisz... i popros niech ona tez sie wypowie.... wysłuchaj...

bedziesz wiedział co robic

Zmieniony przez - Methos w dniu 2006-09-26 18:57:54

Znawca -

Jaroch
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

do tej pory kierowales sie tym co myslisz i bylo OK, a teraz sie pytasz? po co?

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Tylko pytanie

Strony: 1 2 3