FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2310 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Typowy/nietypowy problem z dziewczyna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Typowy/nietypowy problem z dziewczyna"   

cj_cj
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc,

czytam od dluzszego czasu inso i postanowilem napisać tutaj to, co mnie trapi :)

A więc tak: rok temu poznałem fajna dziewczyne. Ogolnie to mieszkam w małym miescie. Dziewczyna mozna powiedziec 1 klasa - ładna i mądra ;) Problem jest taki, ze konkurencja jest dość wysoka (ona ma 17 lat, ja też), a chlopakow starszych na pęczki - od 18 do 20 lat. Bogata rodzina itd.
Problem jest taki, że zgrywa niedostępną. Próby wziecia jej na spacer kończą się tym, że dostaje 5 minut sms przed tym, że nie ma czasu sie spotkać. OK. Gorsze jest to, że sytacja się powtarza (często :P). Postanowiłem olać sprawę, zamiast się wazalinić jak jakiś pajac. Po około miesiacu ciszy, sama zaczeła do mnie pisać, pod różnymi pretekstami typu znależenia jakiejś piosenki czy pomocy w zadaniu. Przeważnie proponowała spotkanie. Ja jednak, chodząc regulanie na siłownie, akutalnie zwiększając masę i trzymajac omichę odmówiłem - zrobiłem to samo co ona mi. Napisała znowu, że chciałaby wybrać się ze mną na spacer, blbl, ze jestem swietnym chlopikiem i takie tam bajery - super, szkoda tylko ze na pytanie "kiedy Ci pasuje" odpowiedziela ze na pewno znajdzie czas ale nie w najblizszym terminie :P (chodzi do szkoły do innego miasta) - rouzmiem. Ale przeciez weekend jest. I tak ciagle trwa zabawa. Problem jest taki, ze jest do dziewczyna raczej znana w moim mieście (z tej dobrej strony) i 90% chłopakom sie podoba ;) Tak wiec ma w czym wybierac. Co ciekawe, nie miala chlopaka (info potwierdzone). I osob startujacych do niej jest duzo. Ale w sumie sztuka jest zrobic tak, zeby wybrala mnie. Ona wie co będzie robił w przyłości, jakie studia itd. Ja tak samo mam już swoje cele obrane. :) I w sumie jest to jedyna dziewczyna z mojego wieku, ktora mi sie podoba (reszta to same starsze). A młodza z przyczyn mózgowych odpada... :)
Panowie i Panie co radzicie? W sumie chcialbym zrozumieć ją dlaczego tak sie zachowuje

PS: Nie jestem skromny, jestem pewny siebie i nie narzekam na powodzenie, ale w moim wieku laska młodsza ma siano w mozgu (widze po przykladzie moich kolegow, opisiki na gg typu: "Kochanie z Tobą az do smierci :****** <33333 KC<333333) Taką laske sztuka nie jest wyrwac, dla mnie sztuka jest dobrac sobie starsza ew. taką, ktorej zwykly czlowiek z ulicy mieć nie może. Taki juz jestem.

PS2: Zwiekszam mase regularnie juz od roku Proszę o jakieś "normlanie" wytłumaczenie jej zachowania ;)

Zmieniony przez - cj_cj w dniu 2010-01-08 21:20:06

Zmieniony przez - cj_cj w dniu 2010-01-08 21:33:26

Morsik1991
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Skad jestes? Bo ten opis cos mi mowi

cj_cj
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Nie z twojego miasta %) Moze ten sam przypadek

Zmieniony przez - cj_cj w dniu 2010-01-08 21:37:56

gang-gang
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu każdy ma praktycznie taki sam wstep?
Może sie jej nie podobasz.

Specjalista -

cj_cj
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Bo może kazdy pisze tematy po czytaniu ich wiekszej ilosci :)
Możliwe... ale w takim razie po co chcialby się umawiac? Nie moze napiasc: "koles, nie masz szans"? :>

mitek168
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

wez sie z nia spotkan zobacz co wyjdzie i tyle my nie wrozki.

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Problem jest taki, ze konkurencja jest dość wysoka

Konkurencja to rzecz względna. Uwierz mi, że "ładność" nie jest proporcjonalna do "ilości konkurencji".
Chyba, że mówimy o "konkurencji sztucznej" ( termin, który wymyśliłem teraz ). Jest to taki rodzaj konkurencji, w której duża ilość samców mówi, że "startują" do niej, a faktycznie nic nie robią w kierunku tego, aby ją poderwać, wynikiem takiego zachowania może być wiele przyczyn, poczynając od: wstydliwość, stres, brak obycia, za wysokie ego, brak doświadczenia z dziewczynami, itp...

Tak, więc stwierdzenie, iż "konkurencja jest wysoka" nie musi odzwierciedlać konkurencji rzeczywistej, jaka faktycznie ma miejsce.

Kolejne czynniki, które to warunkują jest wiek oraz lokalizacja ( miasto ).

(ona ma 17 lat, ja też)

Nie oczekuj wiele od 17stki, KAŻDEJ 17stki. Niema "innych" nisz wszystkie 17stki. Każda jest taka sama, do jednego wora, nie ma myślących 17stek. Są tylko te, które nie mają czym myśleć i te, które nie myślą, a mają czym.

Bogata rodzina itd.

Itd ? Jacht na jeziorze, nokia N95, a może beta wersje Diablo 3 ?

Problem jest taki, że zgrywa niedostępną.

Nawet skałę można rozbić, tylko pytanie, czy jest sens ?

Próby wziecia jej na spacer kończą się tym, że dostaje 5 minut sms przed tym, że nie ma czasu sie spotkać.

Ja bym tego nie nazwał "niedostępna" tylko "nieogarnięta, niedojrzała".

OK. Gorsze jest to, że sytacja się powtarza (często :P).

Nie bądź nachalny, nie narzucaj się.

Ja jednak, chodząc regulanie na siłownie, akutalnie zwiększając masę i trzymajac omichę odmówiłem - zrobiłem to samo co ona mi.

Zwiększaj masę, trzymaj michę.

Napisała znowu, że chciałaby wybrać się ze mną na spacer, blbl, ze jestem swietnym chlopikiem i takie tam bajery - super, szkoda tylko ze na pytanie "kiedy Ci pasuje" odpowiedziela ze na pewno znajdzie czas ale nie w najblizszym terminie :P

Mogłeś jej napisać, że po co pisze pierdoły w stylu "że che się spotkać", a następnie mówi, że nie ma czasu. Niepoważna jest, czy ma problemy emocjonalne ? A może jest rozpieszczoną jedynaczką?

(chodzi do szkoły do innego miasta) - rouzmiem. Ale przeciez weekend jest.

Gówno rozumiesz, jakby chciała znaleźć czas to i by go z dupy wytrzasnęła. Nie wiedziałem, że w liceum, czy gdzie tam chodzi jest, aż tyle zajęć. Niby taka mądra, a czasu nie ma. Pewnie muli papę przy książkach.

I tak ciagle trwa zabawa.

Masa

90% chłopakom sie podoba ;)

Patrz "konkurencja sztuczna"

Tak wiec ma w czym wybierac. Co ciekawe, nie miala chlopaka (info potwierdzone). I osob startujacych do niej jest duzo.

Biegają dla niej okrążenia, ścigają się w jedzeniu hamburgerów na czas ?

Ale w sumie sztuka jest zrobic tak, zeby wybrala mnie.

Po pierwsze masa i trzymanie michy.

Ona wie co będzie robił w przyłości, jakie studia itd. Ja tak samo mam już swoje cele obrane. :)

Ale po co tutaj nam to napisałeś ? Myślisz, że kogoś to obchodzi ?

Panowie i Panie co radzicie? W sumie chcialbym zrozumieć ją dlaczego tak sie zachowuje

Bo jest młoda, niedojrzała, ona jest jak taki zwierzaczek, którego właśnie kupiłem w zoologicznym i wpuszczasz do klatki, biega na oślep i wali głową w ścianki. Takie są dziewczyny, gdy są w sytuacjach, w których nie koniecznie wiedzą jak się zachować. Ich "racjonalność", to nie jest nasza racjonalność, to jest inny wymiar racjonalności. Nasza jest racjonalna z racji racjonalności, ich racjonalna z nieracjonalności.

Co zrobić, aby ją zdobyć ?

Daj spokój z użalaniem i bieganiem za taką nastolatką, skup się na swoich priorytetach, szkoła, hobby. Nie napinaj się, wyluzuj, trzymaj dystans, jak się umówicie to spędź miło czas i tyle, nie narzucaj się, nie rób sobie nadziei, podejdź do niej jak do koleżanki. Nie rób sobie planów. Jeśli coś z tego będzie to będzie, to dobrze, jeśli nie to olej i nie płacz.

"koles, nie masz szans"? :>

NIE MOŻNA BYĆ, AŻ TAK OKROPNYM, ABY POWIEDZIEĆ W TWARZ, ŻE NIE MASZ SZANS, TO BY BYŁO ODRAŻAJĄCE I PASKUDNE, GODNE POTĘPIENIA. LEPIEJ ZABIERAĆ CZAS, WYŻALAĆ SIĘ, SMARKAĆ W RĘKAW, CIĄGAĆ NUDNE ROZMOWY GODZINAMI, A NA KOŃCU DOWIEDZIEĆ SIĘ Z OPISU NA GG, ŻE JESTEŚ GUPI I NIE MASZ SZANS !

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2010-01-08 21:58:14

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

gang-gang
 Wysłana - 8 styczeń 2010 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

"...a może beta wersje Diablo 3 ? " Kvrwa jak mnie to rozbawiło

Specjalista -

cj_cj
 Wysłana - 8 styczeń 2010 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

hahaha, dzieki Panowie za opdowiedzi o takie coś mi chodziło. :) Temat do zamkniecia :)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 8 styczeń 2010 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Za beta wersję D3 oddałbym nerkę

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2010-01-08 22:02:44

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

CzumbaCzum
 Wysłana - 8 styczeń 2010 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

poka jej foto, skoro jest taka zayebista. Foto, nie musi być profil NK.

aha i co to znaczy trzymać michę, jest już w insomniowym słowniku, bo mam chyba starsza wersję?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Typowy/nietypowy problem z dziewczyna

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: powodzenie u kobiet | Piękna nieznajoma - zacznijmy znajomość, tylko jak? | INSO jest popiervdolone! | Insomniowe rozterki, tezy, faceci, baby | Czułe słówka do dziewczyny | Czy pozwolić lasce pojechać na wakacje w towarzystwie typów z pracy i koleżanki? | Pocieszalnia vol. 10 - czyli dlaczego Daer nie ma serca %-) | the end? | Czy trądzik was aż tak odrzuca ? | dojrzewania | Dziwne pytanie na temat dziewczyny. | Pytanie do dziewczyn/kobiet | Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | iperfum | adres zameldowania | noopept | shuffle | co-sie-dziej-z-penisem-po-pierwszym-razie | playboy 2001 | playboy 01 | dom-pas | linki linki | rpksy | roksy | przyjaźń z | dom pas | grabasz koszalin | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.