FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2609 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
UCHWAŁY SP. z o.o. -- ważne 
[powiadom znajomego]    
Autor "UCHWAŁY SP. z o.o. -- ważne"   

sargon 25
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 18:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam prośbę do tutejszych prawników, czy pisał może ktoś z Was, protokół z ze zgromadzenia wspólników spółki z o.o. z jednym wspólnikiem?? Chodzi o 2 uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za ostatni rok, w sprawie podziału zysku i w sprawie udzielenia absolutorium zarządowi. Gdyby miał ktoś takie coś na kompie, bez danych oczywiście to byłbym zobowiązany....mam to chyba zrobić, początek juz mam, teraz same uchwały...mam co prawda książki z jakimiś wzorami, ale tego co potrzebne w nich nie ma..

enwu
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 01:47       [zgłoszenie naruszenia]

sargon 25 Przepraszam ze sie dopisze ... :) Mozecie polecic jakas stronke ze Statutem Sp. z o.o. ? Chodzi mi o zasady funkcjonowania Sp. z o.o. - byc moze z komentarzem .. Z gory dzieki ..

edit: Sorry Wszystko jasne ...
[http://www.insomnia.pl/temat93885/#eot]

Zmieniony przez - enwu w dniu 2005-04-25 01:58:58

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

UCHWAŁY SP. z o.o. -- ważne

Warto przeczytać: Kerdyt konsolidacyjny | Przelew zagraniczny z rach firmowego w jakim banku najtaniej? | przelew z nieba | dzierżawa ziemi | L4 - 7 dni od dnia następnego ? | Oszustwo - Prokuratura - Problem | L4 + zastepcza sluzba wojskowa = policja? | Odszkodowanie | Ujawnienie danych abonenta. | Problem | dlug z zagranicy | jak starać sie o odroczenie wyroku karnego?? | Licencja Nieruchomości | Trener/opiekun/nauczyciel -odpowiedzialność karna | prawo jazdy | Umowa dzierzawy | Aleksandra Hamkało | nauka rysowania z netu | zwrot okularów | praca sklejanie kopert kartonów | mitsubishi | 14 lat | stare teledyski | deep web | kremuś | katarzyna kraszewska | czy 3 kuzynostwo to rodzina | noc kupały | walentynki 2014 | tribal | Basia reklama plusa | aktorka z reklamy plusa | reklama plus | lukasz stanislawoski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.